Ханкок

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!

Любима Уил Смит екшън фантастика ТМ?

Independence Day
8
20%
Men in Black
19
46%
Wild Wild West
0
No votes
I, Robot
5
12%
I Am Legend
6
15%
Мразим го тоа
3
7%
 
Total votes: 41

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Aug 04, 2008 7:02 pm

Дали е възможно по-старите юзъри във форума да се озаптят РЯЗКО и да спрат да СПАМЯТ излишните си подозрения? Има модове, има админи, има средства за лична комуникация.

Бтв, Ханкок беше минимум древноегиптянин...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Tue Aug 05, 2008 3:14 am

Roland wrote:Бтв, Ханкок беше минимум древноегиптянин...
Значи е възможно във вселената на филма древноегиптянин да е основал Америка!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Aug 07, 2008 12:39 pm

На мен филма ми хареса. Забавен е и има потенциал за нещо повече в продължението. Пък и Charlize Theron играе в него :D

Впрочем забелязвам колко много се изкриви вкуса за филмите през последните 5 години. Започва всеповече да се подражава на псевдо критиците users на imdb.

Искам да задам следния въпрос: когато отивате на кино, да се забавлявате ли отивате или да раздробите и анализирате филма, който ще гледате?

Аз лично отивам за да прекарам приятно час, два. Този филм предлага точно това. Екшън, хумор, чудесни актиори, красива Charlize. Вярно е, че има филми, на които чисто и просто не можеш да се насладиш. Пример: Wanted. Отидох да си прекарам добре, но не останах особено доволен. И всепак когато отивате на кино, ходете за да се откъснете от реалния живот. Не се чудете дали сте си дали парите на вятъра и бъдете неутрални спрямо филма.

Разбира се всеки си има мнение и не може на всички да им хареса. Просто ми се струва, че последно време повечето негативни коментари, които чета по българските форуми са тип imdb.com.

User avatar
moron
Smallfolk
Posts: 16
Joined: Mon Aug 04, 2008 3:52 pm
Location: Манчестър
Contact:

Post by moron » Thu Aug 07, 2008 12:58 pm

Nheela wrote: Аз лично отивам за да прекарам приятно час, два. Този филм предлага точно това. Екшън, хумор, чудесни актиори, красива Charlize. Вярно е, че има филми, на които чисто и просто не можеш да се насладиш. Пример: Wanted. Отидох да си прекарам добре, но не останах особено доволен. И всепак когато отивате на кино, ходете за да се откъснете от реалния живот. Не се чудете дали сте си дали парите на вятъра и бъдете неутрални спрямо филма.
Да точно за това гледаме филма и тук го кометираме - не в киносалона още.
Аз лично не мисля, че някой може да "раздроби" в реално време всички аспекти на филма докато го гледа.
И ето затова пишем тук ... било хубаво или лошо.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Aug 07, 2008 1:05 pm

Да, разбирам ви. Просто някак понякога критиката ми се струва оver the top. Това имах предвид. Не само в този форум, а като цяло. Пише се с едно такова настървение...

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Thu Aug 07, 2008 1:08 pm

Хората показват и себе си в тия форуми, все пак :) Колкото по-обосновано критичен (не задължително критикарски) си, толкова по-умен си се изкарал :mrgreen: Его, какво да го правиш...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Aug 07, 2008 3:01 pm

Аз го гледах също преди два-три дни и доста ми допадна.Хареса ми идеята за супер герой, който върши добри работи, ама не точно. Хареса ми и Чарлийз, даже и мъжът й ми допадна, макар и да не беше толкова силно изигран. Фактът, че неща от сорта на какви са тези, откъде са се пръкнали на земята и т.н, също не ме подразни, макар и всичко да се развърза в последните има няма 10 минути.
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 78 guests