Hellboy II: The Golden Army

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Post Reply

Какво мислите за първия Хелбой?

Един от най-добрите супергеройски филми
8
17%
Доста забавно екшън фентъзи
15
33%
Здрава визия, но сюжетът е клише
9
20%
Скука отвсякъде
3
7%
Не съм го гледал
11
24%
 
Total votes: 46

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Hellboy II: The Golden Army

Post by shayhiri » Mon Jun 16, 2008 2:38 am

Няколко зверски грайндхаус тв-спота с много нов фуутидж от зверилника:
http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=302&item=6
http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=302&item=5
http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=302&item=4

След има-няма месец! :twisted:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 16, 2008 9:34 am

Вторият трейлър е доста по-як от първия, иначе аз съм със средната опция - филмът определено не ме впечатли, въпреки потенциала си. Наистина адски тежко клиширан, твърде много сапунена драма и твърде малко реален Рон Пърлман.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jun 16, 2008 10:02 am

И аз съм там.

Кво значи "твърде малко реален Рон Пърлман" бтв?

Имам чувството, че след тия спотове вече ще сме видели абс всичко, което си струваше виждането в тоя филм.

Въпреки това изглежда значително по-як от първия, като конкретно ме дразнят две неща:

- главният лош говори ТОЛКОВА лейм и е като цяло жалък смешен гей
- това вече го казах: доста дзверове и начинът, по който са въведени поне в трейлъра, миришат отдалеч на Лабиринта. Не че бяха лоши, ама give us something new..
This is it. Ground zero.

User avatar
Ludmila76
Adept
Posts: 200
Joined: Fri Apr 04, 2008 12:27 pm
Location: Sofia

Post by Ludmila76 » Mon Jun 16, 2008 10:22 am

Roland wrote:твърде малко реален Рон Пърлман.
Тоест Рон Пърлман без черена боя, демоничната ръка и изпилени рога? Както си е в живота?
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jun 16, 2008 10:24 am

Ъъъ някой очаквал ли е такъв изобщо? :shock:
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 16, 2008 10:30 am

Не, т.е. Рон Пърлман като ебаси пича с култовите реплики. В случая през по-голямата част от филма той моупваше, че не го приемали и че оня киликандзер не му пуска.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Jun 16, 2008 11:43 am

Интересно дали може да му пусне въобще? В смисъл дори не искам да си представям какъв ще да е инструмента на Хилбой! :mrgreen:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Ludmila76
Adept
Posts: 200
Joined: Fri Apr 04, 2008 12:27 pm
Location: Sofia

Post by Ludmila76 » Mon Jun 16, 2008 11:46 am

Roland wrote:Не, т.е. Рон Пърлман като ебаси пича с култовите реплики. В случая през по-голямата част от филма той моупваше, че не го приемали и че оня киликандзер не му пуска.
Култов е вярно - в Allien Resurection къртеше мивки с лафове от рода на "ей не ме питайте мен, аз само убивам хора". И верно вместо тия лузъри можеха да му спретнат по-готин екип. Само амфибията ме кефи.

Едит: Инструмента сигурно ще е като ръката. В "Крал Артур" Борс беше пуснал един лаф дето направо ме смаза - говореше за мъжествеността си и вика "It's like a baby's arm holding an apple"
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 16, 2008 3:51 pm

Зверски го чакам, ама това е защото съм си принципно фен на Хелбой, не толкова заради филм/каст, макар че Рон е абсолютно в състояние да изнесе целия филм абсолютно самичък.

Първият трейлър на мен най ми хареса.

Шайха остана ли някой чакан филм, който да не си осквернил с мазна потна тема, пусната от теб? :lol:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Jun 16, 2008 4:39 pm

Няма тема за Боровинковите нощи. :shock:

Аз пък филма го чакам най-вече заради извратената визия на Дел Торо. Чудовищата ми заприличаха доста на Лабиринта на Пан. А там просто ме разби. Вярвам че няма да се разочаровам и този път. :mrgreen:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Mon Jun 16, 2008 5:12 pm

Това, което видях от Хелбой, определено ме кара да мисля, че ще се гледа на голям екран. Красиво е някакси, макар и доста уиърд.

И да, ДелТоро стайл си е отвсякъде с пълния блясък на извратената му визия.
VMITW!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 16, 2008 5:26 pm

Просто "ДелТоро" е първоначалната визия на самия Майк Миньола. Те при гадините бая се придържаха към нея и в единицата, за което голямо евала, комиксът е зверски стабилен.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 16, 2008 5:47 pm

Muad_Dib wrote:Зверски го чакам, ама това е защото съм си принципно фен на Хелбой, не толкова заради филм/каст, макар че Рон е абсолютно в състояние да изнесе целия филм абсолютно самичък.

Първият трейлър на мен най ми хареса.

Шайха остана ли някой чакан филм, който да не си осквернил с мазна потна тема, пусната от теб? :lol:
Беги пущи за Ханкок, както навремето за Хълка, оставил съм ти малко, както виждаш. :P (Валка, за Боровинковите нощи ше има тема като го гледа някой и пусне. Аз би трябвало да го видя в четвъртък, но ако преценя, че не заслужава тема, ше пусна ревюнцето в Кинопрограмата -тема.)

За първоначалните трейлъри ли говорите или за новите тв-спотове, дето ги пуснах тука?

Според мен Хелбой-филмът Е Дел Торо. След това - Пърлман. Чак тогава - Миньола. Концепцията (типичен леко пародиен комикс) не е нищо особено - макар да ме кефи във филма - и доста неблагодарна за адаптиране. Ако не беше Дел Торо, никога нямаше да "види бял свят" - или щеше да е боклук.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 16, 2008 5:52 pm

Според мен Хелбой-филмът Е Дел Торо. След това - Пърлман. Чак тогава - Миньола. Концепцията (типичен леко пародиен комикс) не е нищо особено - макар да ме кефи във филма - и доста неблагодарна за адаптиране. Ако не беше Дел Торо, никога нямаше да "види бял свят" - или щеше да е боклук.
Ще те УНИЩОЖА някой друг ден. A battle for another day. Искрено се надявам Ян да го свърши преди мен. Което не те извинява да не ми стискаш палци за четвъртък:)

Само един коментар по абсурдите ти по-горе - това е коментар за комиксите, който НЕ СИ ЧЕЛ или този, който дори НЕ СИ И ВИЖДАЛ? :lol:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 16, 2008 6:38 pm

Даже съм държал няколко луксозни хардкавъра в ръцете си, изяж се (а единия го и попрочетох). Нали помниш, че Артлайн имаха ексклузивен договор с Дарк Хорс? Но предпочетоха Дъ Гуун, уви.

Казах, че 1. концепцията не блести особено* 2. трудна е за адаптация. Ако случайно можеш да спориш с нещо, спори с това. Иначе артът ме кефи, макар да ми трябваше време да му свикна, а и като цяло на фона на останалите подобни комикси - да, бива. :wink: Но несравнимо повече ме кефи с Дел Торо и Пърлман. :D

* виж, че Рол и една камара хора пцуят филма точно заради клишираната идея; аз не съм от тях
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 97 guests