Wanted / Неуловим

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Post Reply
User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sun Jun 29, 2008 1:09 pm

Е стига де. Сцената с влака беше брутална. Финалната също.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 29, 2008 1:26 pm

Бате, една двуминутна сцена за да осмисли цял филм, трябва да има малце повече от дерейлиращ CGI влак в нея.

А за финала виж ревюто, дето Емо го постна.

Не, доста съм разочарован от теб с тва "10/10 щото има цици"...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Jun 29, 2008 1:33 pm

Чакай, чакай... "Има цици"? :shock: Нали само отзад я дават гола (предостатъчно за мен)?!... ОК, 11/10 8-)

Валка, помниш ли Беоулфа? :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 29, 2008 1:35 pm

Не, няма цици, говорех фигуративно. :roll:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sun Jun 29, 2008 1:45 pm

Добре де. Просто не мога да бъда обективен заради Анджелина. :mrgreen:
Все пак за мен киното си остава най-вече форма на забавление. И това, че един филм е тъп не означава, че не мога да му се изкефя на макс.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 29, 2008 2:01 pm

Не и когато е тъп в частта, която се очаква да те забавлява - екшънът и ефектите.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 29, 2008 2:06 pm

И това, че един филм е тъп не означава, че не мога да му се изкефя на макс.
Новият ми подпис.

Специално за Жоро - историята на комикса в спойлер-тагове:
Spoiler: show
Годината е 2006. Уесли е същият луузър като във филма. Баща му е The Killer - супер-слоздей, който може да убие всичко. Не питай какво значи това, но приеми, че това му е "mutant special ability-то" - възможността да убие всичко, което диша с каквото и да е в каквато и да е ситуация. Уесли не знае разбира се кой е баща му, защото го е оставил като малък. The Fraternity в комикса са огромен "концерн" от супер-злодеи, които управляват света в сенките, защото през 1986 са се събрали, обединили са усилията си и са избили де що има супергерой на земята. След това са разделили земята на 5 части и всеки един от големите шефове е боднал по една част. Основната история е как Mr. Rictus (господарят на Австралия) и The Future (Европа) - се опълчват срещу Братството, искайки да завземат останалите територии. След като завземат Америка, убивайки др. Зелцър - ментора-прител на новия Килър (Уесли) въпросният заедно с лисицата им разкатава фамилията...Накрая се оказва, че баща му е жив и е инсценирал собствената си смърт, за да направи истински мъж от сина си, като в предпоследната сцена даже го накарва да извърши отцеубийство, защото нямало да има никой друг достоен. Уесли и Лисицата стават шефове на Американския и Австралийския регион и те така....В комикса има много повече убийства на невинни, извършени от Уесли по време на прехода между лузър и готин пич, много повече хумор от (подчертавам) МОЙ тип и няколко зверски измислени супер-злодеи. Както и доста добър арт, който дори не е стандартен Топ кау.
Въобще Хубавина.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Jun 29, 2008 2:24 pm

Пълен ужас за мен. Надявам се, че филмът е максимално различен от тва. :roll: И предполагам, че точно затва не ви харесва с Рол, но ше видя утре, де.

Иначе Wanted засега кърти - не само сред критиците, ми и сред публиката. Точно обратното на типичното комикс филме Хълкът Reload. Изводи?
Last edited by shayhiri on Sun Jun 29, 2008 2:27 pm, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sun Jun 29, 2008 2:26 pm

Критиците са изпаднали в умопомрачение за тоя филм, а публиката - по принцип. А какво ли точно му хвалят на филма критиците?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 29, 2008 2:28 pm

shayhiri wrote:Пълен ужас за мен. Надявам се, че филмът е максимално различен от тва. :roll: И предполагам, че точно затва не ви харесва с Рол, но ше видя утре, де.

Иначе Wanted засега кърти - не само сред критиците, ми и сред публиката. Точно обратното на типичното комикс филме Хълкът Reload. Изводи?
На косъм съм :) Просто да си знаеш.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 29, 2008 2:28 pm

Trip wrote:Критиците са изпаднали в умопомрачение за тоя филм, а публиката - по принцип. А какво ли точно му хвалят на филма критиците?
Добър въпрос. Емо пусна един критик, прочее. не схващам какво има да му се хвали на това нещо.

И бтв, аз не съм чел комикса. Нямам идея какво представлява и не прочетох спойлера на Никола, щото искам да го видя.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 29, 2008 2:30 pm

shayhiri wrote:Пълен ужас за мен. Надявам се, че филмът е максимално различен от тва. :roll: И предполагам, че точно затва не ви харесва с Рол, но ше видя утре, де.

Иначе Wanted засега кърти - не само сред критиците, ми и сред публиката. Точно обратното на типичното комикс филме Хълкът Reload. Изводи?
Искрено се надявам да изядеш един ЗДРАВ БАН.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sun Jun 29, 2008 2:31 pm

Чак толкова да го хвалят не съм забелязал. В ИМДБ-то има 7.6, ама само от три хиляди гласа.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Jun 29, 2008 2:32 pm

Roland wrote:На косъм съм :) Просто да си знаеш.
Много добре знам. 8-) Затва и нищо повече не бих казал, преди да го гледам утре, колкото и да ме провокирате.

Чакам те на мача.
Muad_Dib wrote:Искрено се надявам да изядеш един ЗДРАВ БАН.
:arrow: www.citadelata.com

Казах кво мисля за комиксовия първообраз, нищо повече.
Last edited by shayhiri on Sun Jun 29, 2008 2:36 pm, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Jun 29, 2008 2:34 pm

Никола - истинската история наистина звучи доста по-яко :)

и... ъм.. лайк..

НЯМА НИЩО ОБЩО? втф?
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests