ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
penzata
Archmage

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by penzata » Fri Dec 20, 2019 10:26 am

The King още не мога да го намърдам между всички буламачи, с които се тъпча, но обезателно ще го гледам - ако знаех, че Патинсън участва, изобщо нямаше да го бавя толкова. :oops:

Нолан е страшен пич в това отношение (лоялността). Яко е как нищо не се знае за филма, но още по-якото е, че трейлърът не се върти около звездния каст, а около чиляка от Болърс. И аз нямам търпение. :mrgreen:

coldie
Archmage

Post by coldie » Fri Dec 20, 2019 4:28 pm

Последния трейлър на Ип Ман цепи, но си личи че филма май ще е боза.
https://www.youtube.com/watch?v=uTEpd8bwKc0
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

coldie
Archmage

Post by coldie » Fri Dec 27, 2019 11:36 pm

Търся един филм. Ще си платя да го купя. Но не успявам да го намеря. Абсолютно никъде.

https://www.youtube.com/watch?v=S7CBU4Xk7t0

P.s. търся го от няколко месеца.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

Killua
Ascendent

Post by Killua » Thu Jan 02, 2020 8:29 pm

Ох, много зловещ изглежда новият Хензел и Гретел... С девойката от "То".
shadow dance nikoga ne luje

Roland
Site Admin

Post by Roland » Thu Jan 02, 2020 9:03 pm

Killua wrote:
Thu Jan 02, 2020 8:29 pm
Ох, много зловещ изглежда новият Хензел и Гретел... С девойката от "То".
Супер як е, особено на голям екран!
And you can't dance with a devil on your back...

Killua
Ascendent

Post by Killua » Mon Jan 06, 2020 4:50 pm

Още един зловещичък трейлър, на The New Mutants. Явно излиза април тази година. Твърде ми е хорър и ще го пропусна сигурно, освен ако не се окаже много добър.
shadow dance nikoga ne luje

coldie
Archmage

Post by coldie » Sat Jan 11, 2020 7:25 pm

Дали руснаците успяха да направят разбиващо сай-фай?
Трейлърът е зарибяващ. И аз не съм гледал повече от 5-6 руски филми от този тип. Единственият, който ме изкефи, с изключение на последните 15 минути беше Черната Мълния, и е един от най-добрите супергрройски филми въобще.

Сега това - Абигейл, е май някаква руско-китайска продукция.

Но още не съм го гледал.

https://www.youtube.com/watch?v=8angBQf7CFo
94.34 Out of the limits.

Ambartanen
Arcanist

Post by Ambartanen » Wed Jan 15, 2020 10:03 am

Пуснали са трейлър за Morbius. Изглежда все едно филмът ще е много евтин и скучен, ама не мога съвсем да си обясня защо. Клиширания диалог? Всичко е в малки помещения? Ефектите мязат на нещо от приличен сериал, не блокбъстър? Прилича ми на нещо от Universal's Dark Universe не марвълски филм.

penzata
Archmage

Post by penzata » Wed Jan 15, 2020 10:49 am

Трейлърът има същата визуална концепция като тази на Венъм, та не е изненадващо, че така изглежда.

Dark Cloud
Merchant

Post by Dark Cloud » Wed Jan 15, 2020 11:03 am

За мен meh-елемента е заради ефектите. На места изглежда, се едно режисьора е играл DARK (доста посредствена вампирска игричка). Единствения кадър, вдъхващ доверие, е на вече напълно-вампиризирания Морбиус.

За мен Венъм беше приятна изненада, но там Том Харди го изнесе на плещите си и вкараха доста хумор. Тука не виждам как ще стане това... едно cameo на Майкъл Кийтън пролет не прави.
Виж, ако покажат новия Blade в post-credits и се разберат с Disney за кросоувъри, може да стане нещо интересно.

Ambartanen
Arcanist

Post by Ambartanen » Wed Jan 15, 2020 11:50 am

Ако в post-credits сцена се появи Блейд и заколи главния герой на филма ще е невероятно (нищо не знам за Морбиус и нямам идея дали Блейд би го убил или са дружки).

tigermaster
Elder God

Post by tigermaster » Wed Jan 15, 2020 3:17 pm

Двамата се появиха в разни епизоди на анимационния "Спайдърмен" и, доколкото помня, през огромната част от времето Морбиус си беше откровен злодей и Блейд се опитваше да го премахне. Ама може и да се бъркам, де.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Green Book“/“Зелената книга“

Litz
Forsaken

Post by Litz » Wed Jan 15, 2020 3:24 pm

Поне тука Джаред Лето не е толко криндж както беше в жокера. Недовиждам ли или тва наистина беше Мат Смит? И къде го тоз Спайди, че аз не го видях никъде или е само зарад Vulture?

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed Jan 15, 2020 4:33 pm

Аз вече трейлъри не гледам като показателни какъв ще е филмът, а като какво смята маркетингът, че ще работи, за да продаде нещо. То на всеки това му е ясно, ама е трудно да се отърси човек от предварителни негативни впечатления. Но като видях (в последствие) какъв е трейлърът на The Two Popes, много се радвам, че го гледах без да знам колко го е сапикясала рекламната кампания, която го прави да изглежда като коренно различен филм. С тва на ум - понякога забравям колко е красив Джаред Лето. Не е честен тоя малоумник. Особено с дългата коса, и като не е с болнавия грим. То бива да удариш генетичната десетка, ама тва се не търпи. Останалото наистина изглежда недовършено и просто тия кадри са имали някакви ефекти, които да сглобят, за да пуснат рекламата. Дано имат време да доизпипат визията, че сега е доста Б-мууви за телевизия вайб.

Иначе да, Мат Смит е за около половина секунда в метрото.

penzata
Archmage

Post by penzata » Wed Jan 15, 2020 4:57 pm

трубадур wrote:
Wed Jan 15, 2020 4:33 pm
С тва на ум - понякога забравям колко е красив Джаред Лето. Не е честен тоя малоумник. Особено с дългата коса, и като не е с болнавия грим. То бива да удариш генетичната десетка, ама тва се не търпи.
:heart:

@Litz , Лето като презентация на Джокера беше криндж, защото това реално не беше филм за този персонаж и, де факто, в броените минути, в които се появява във филма, стоварен от нищото, с подобна визия и маниерничене, хептен не се върза с, така или иначе, осакатения филм. Друг е въпросът, че Лето си е "мислел", че това ще е филм за Жокера и може би, ако наистина беше, тогава нямаше да изглежда толкова криндж. Все едно, персонификацията, която Финикс направи, бъде показана за няколко минути във филм - еми, хората щяха да мрънкят, че изглеждал "бедно" и убито; не че нямаше подобни коментари за грима му, когато се появи трейлъра.

В този ред на мисли, кот вика трубадура - трейлърите отдавна се гледат, за да видиш колко абна е маркетинговата кампания за дадено заглавие. Спомням си навремето, как масата остана разочарована, когато излезе Ронин с Де Ниро и Жан Рено, защото го представяха за бомбастичен екшън, а той бе всичко друго, но не и това.