ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!

Moderators: Roland, Morwen, Marfa, Roamer

penzata
Archmage

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by penzata » Tue Oct 08, 2019 10:50 pm

За капак на всичко са вкарали и глас зад кадър, присъщ за осемдесетарските и деведесетарски трейлъри. Тия пичове чупят с кулнест с всеки нов трейлър. :mrgreen:

Martix
Mistborn

Post by Martix » Mon Oct 21, 2019 8:28 pm

Bloodshot https://www.youtube.com/watch?v=vOUVVDWdXbo

Мисля, че счупихме Вин Дизел. Нещо е заседнал на настройка Бързи и Яростни. :lol:
Man has always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much...the wheel, New York, wars and so on...while all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more intelligent than man...for precisely the same reason.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Mon Oct 21, 2019 8:52 pm

Е той отдавна е спрял, къде ли се не пъна да играя и кви ли не венити проекти отнесе, хората за друго освен да блъска брички не му плащат.

penzata
Archmage

Post by penzata » Mon Oct 21, 2019 9:20 pm

По-скоро, какво по дяволите се случва с Гай Пиърс през последните години! :dunno:

Killua
Ascendent

Post by Killua » Tue Oct 29, 2019 8:45 am

трубадур wrote:
Wed Jul 31, 2019 11:11 am
Може би тая година най-чаканият ми филм (на английски тва, реално очаквам с най-голямо нетърпение Parasite) The Lighthouse има трейлър

https://www.youtube.com/watch?v=Hyag7lR8CPA
Тъкмо ми попадна трейлърът на The Lighthouse, изглежда убиец!
shadow dance nikoga ne luje

aiva
E'lir

Post by aiva » Tue Oct 29, 2019 12:09 pm

Това The Lighthouse ще го пускат ли по нашите кина?

penzata
Archmage

Post by penzata » Tue Oct 29, 2019 2:16 pm

На някой фестивал, може би, на предстоящата Киномания - не.

Claymore
Ascendent

Post by Claymore » Tue Oct 29, 2019 2:27 pm

Предвид че SoIndependent май се е разпаднал (няма ъпдейти на ФБ страницата от декември миналата година, а домейна е изтекъл) и че по другите фестивали почти никога не съм виждал хорър, силно се съмнявам. Ма дано греша. Аз така Мидсомар изгледах у нас си, не храня празни надежди че ще го дават тук. Виж, Parasite може и да дават на кино на някой фестивал, но по-вероятно ще го гледам преди това.
Mouthpiece drawn, got a verbal armory
Stack bodies, not figurines
Move beneath the surface, submarine
I'm half machine, obscene with a light sword
Look inside the brain, it's a riot in the psych ward
What you standing on the side for?
Roar like a lioness, punch like a cyborg

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Tue Oct 29, 2019 2:36 pm

Малко оф, ама @Claymore коя версия на мидсомър, гледам ще издават неква режисерска, и взимайки предвид колко не харесах херидетириту, направо се чудя дали да тровя 3 часа филме. Куйо ще препоръчаш? Иначе лайдхауса е критикъл дарлинг тая година, ебаси фестивалът ще е да скипне баш това. Киномания тотално са дробнали бола. От друга страна самата компания зад филма има навика да бави разпространението, поради некви си техни причини, извън щатите и разни фестивали, та може да не е и в киноманията проблемът. :dunno:

Тъпотия демек, поне айришмена и паразита ще има начин да се гледат 2019-та, въпреки че още тая надежди за The Lighthouse. В Малта се случва да праскат некви инди чикибойски седмици, та изливат и по-интересните филми.

Claymore
Ascendent

Post by Claymore » Tue Oct 29, 2019 2:43 pm

Гледах нормалната, не режисьорската, нея я пуснаха изненадващо в определени кина август месец май, нямам идея дали ще бъде включена в blu-ray изданието. Впрочем стана малко кат с Hereditary, много от елементите са толкова добре направени, че просто не мога да критикувам, ама като цяло освен в един-два момента, ми остави едно такова много празно усещане. Може би трябва да го гледам пак. Във всеки случай бих го оценил по-скоро позитивно, но да. А за конкретните разлики между режисьорската и обикновената версия нямам идея, честно казано.

Впрочем по темата, търся сега трейлъри на The Color Out of Space с Ник Кейдж и няма никакви никъде? А е излязъл на 7ми септември на TIFF и после някаква фирма е купила правата, ама дори малко от малко да няма дори тийзър е странно.
Mouthpiece drawn, got a verbal armory
Stack bodies, not figurines
Move beneath the surface, submarine
I'm half machine, obscene with a light sword
Look inside the brain, it's a riot in the psych ward
What you standing on the side for?
Roar like a lioness, punch like a cyborg

penzata
Archmage

Post by penzata » Tue Oct 29, 2019 3:16 pm

Ва, тук ни Паразит, ни Айришмен; поне вторият ще може да се гледа по Нетфликс.

Dark Cloud
Farmer

Post by Dark Cloud » Tue Oct 29, 2019 3:30 pm

Още се надявам, че те ще захапят и worldwide streaming rights за Parasite, ама...

Наскоро ми попадна трейлъра за следващия проект на Дел Торо - Antlers, хорър филм базиран на нелош хорър разказ. Без да спойлвам - основната идея от разказа е достатъчно солидна, но overall преживяването ще зависи почти изцяло от играта на момченцето в трейлъра (мисля, че е първа роля за него).

И отново, най-вероятно няма да го видим нийде по кината, както и Parasite/The Lighthouse.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Tue Oct 29, 2019 3:39 pm

Antlers има доста по-голям шанс, бидейки по-достъпен на вид хорър. The Lighthouse просто дори на ниво визия е толкова отвъд желанията на средния зрител, че нормално да го скатават за определена публика. Дел Торо е име с тежест, особено като става дума за крийпи неща с деца (и като режисьор, и като продуцент), а и тоя трейлър е от онзи ден, и вече с милион гледания. Определено е обнадеждил разпространителите. Въобще в днешно време хоръра прави пари, стига да влиза в някакъв допустим за масовата публика коловоз. Скоро ще видим и Dr. Sleep как ще се представи. Не смея да имам очаквания, въпреки добрия режисьор, името на кинг, и макгрегор.

Dark Cloud
Farmer

Post by Dark Cloud » Tue Oct 29, 2019 3:43 pm

При Doctor Sleep ще ги има неизбежните сравнения с The Shining, което е висока летва като цяло... Като се има предвид голямото "възраждане" на Кинг в последно време върху малкия и големия екран, сигурно ще има и сравнения с IT филмите.

И аз не искам да се хайпвам предварително, само тая надежди за някое кратко, запомнящо се cameo на Джак Никълсън...

penzata
Archmage

Post by penzata » Tue Oct 29, 2019 4:02 pm

За Antlers все тая (въпреки, че обожавам Кери Ръсел); видя ли името на Дейвид Гойер да е замесено в някой проект (последно ще сере върху Сендмен), под каквато и да е форма, не мога да си хабя времето просто.

Относно Доктор Сън - сравненията със Сиянието на Кубрик ще са безсмислени, най-малкото защото Фланаган сигурно ще е изкопирал сценарно книгата. Да, по-скоро да го сравняват с на Мушети чикиите. Иначе трейлърът не ме грабна изобщо, но заради Фланаган, Фъргюсън и ей този убавец :heart:
Spoiler: show
Image
, ще го гледам. А и при родната кино бедност откъм жанрови филми, си е грехота да се изпуска който и да е хорор филм, даващ предпоставка за нещо смислено в този жанр.