ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by penzata » Wed Sep 16, 2020 11:02 pm

Claymore wrote:
Wed Sep 16, 2020 10:46 pm
И е абсолютна боза. Направо ме е яд че си изгубих времето. Не съм гледал друго на Кауфман, та ще приема за чиста монета хвалбите на толкова много хора за Синекдохата и ще го гледам н́якой път. Ама това беше посредственяж от класа
Синекдохата е :heart: . Но пък е и отпреди 12 години и не съм му гледал Анималисата все още, та знае ли се. Но чак пък абсолютна боза - ще го гледам до края на седмицата.


п.п. не си гледал друго на Кауфман като режисьор предполагам, иначе итц ънхюман :roll:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Claymore » Thu Sep 17, 2020 12:52 am

Хюмън или не, т'ва е положението :) Пропуските във филмовата ми култура са повече от дупките в швейцарско сирене, това определено не са от най-големите или фрапантните :D
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by penzata » Thu Sep 17, 2020 8:04 am

Хубаво, де, и моята кино култура е плебейска и по беге чоплеща семки, но все пак Малковича, Съншайна и най-вече Адаптация; Адаптация, дюд, заедно с Бартън Финк са може би най-великолепите филми за драскачески блокаж. Спайк Джоунз, Кауфман и Ник фъскинг Кейдж, към он.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by трубадур » Thu Sep 17, 2020 10:08 am

Адаптация наистина е як, плюс алигатори, чувес... или беше крокодил, немам идея, ама така де

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Claymore » Thu Sep 17, 2020 6:08 pm

penzata wrote:
Thu Sep 17, 2020 8:04 am
Хубаво, де, и моята кино култура е плебейска и по беге чоплеща семки, но все пак Малковича, Съншайна и най-вече Адаптация; Адаптация, дюд, заедно с Бартън Финк са може би най-великолепите филми за драскачески блокаж. Спайк Джоунз, Кауфман и Ник фъскинг Кейдж, към он.
Плебейска vs. започната преди около 4 години :Д Преди 2016 буквално съм гледал по 10 филма на година макс, това поделено между торенти и кино. Гледаното по телевизията не го броя, защото повечето изгледано така е преди 10 клас. :) Аз и сериали не гледах до последните 2-3 години, с някакви изключения тук-там. Sunshine винаги ми е изглеждал пре-лигав, та определено е в края на Кауфман списъка :mrgreen: Терминатор, Шоушенк, от първия Alien нататък (Covenant си причиних по някаква причина) , бая Спилбърг, Usual Suspects, само някои които не съм, това пропуски от популярното кино само... много не възнамерявам и въобще да гледам. :lol: Като Back to the Future, Star Wars etc На братя Коен съм на около 5 май (True Grit, Buster Scruggs, Lebowski, Intolerable Cruelty, NCFOM)
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by penzata » Thu Sep 17, 2020 6:59 pm

Мьен, ху керс за пропуски в популярно кино. Гледал си Thelma :thumbsup: , тегли там чертата. Насилвам :ninja: те за Адаптация и Патерсън, защото може би би придобил афинитет към тях. Ма, ноу ръш. :roll:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by tigermaster » Sat Oct 03, 2020 8:41 pm

"Вещиците" на Робърт Земекис:
https://www.youtube.com/watch?v=4IVKVZ-Yk-c

Едно време харесвах книгата. Филмът с Анджелика Хюстън далеч не ми хареса толкова, колкото се надявах. Това... Не знам. Не че имам проблем с промяната на расата на главните герои, обаче това, че и в книгата, и в стария филм бяха по произход от Норвегия, им придаваше известна различност, която ми харесваше. Сега виждам просто някакви американци... А и анимацията не ми харесва, обаче все пак ще метна едно-две-три очи на филма, когато излезе. Дано е ОК.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Xellos » Wed Oct 07, 2020 2:29 am

Втори трейлър на Free guy https://www.youtube.com/watch?v=6di34z0eAaI , на това ще му се израдвам кат стой та гледай. Райън Рейнолдс и Тайка... чак 11 Декември зася. :spite:
:ninja:

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Yan » Wed Oct 14, 2020 6:04 pm

Monster Hunter трейлърът е толкова зле, че даже не е забавно...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by трубадур » Wed Oct 14, 2020 6:15 pm

Yan wrote:
Wed Oct 14, 2020 6:04 pm
Monster Hunter трейлърът е толкова зле, че даже не е забавно...
мяза на нещо, дет мъжо й би направил, не ми се рови да видя наистина ли е той.
Защо взимат фън джапански неща хамериканците само, за да ги ограбят от чара им като ги адаптират ще си остане мистерия.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Yan » Wed Oct 14, 2020 6:17 pm

трубадур wrote:
Wed Oct 14, 2020 6:15 pm
Yan wrote:
Wed Oct 14, 2020 6:04 pm
Monster Hunter трейлърът е толкова зле, че даже не е забавно...
мяза на нещо, дет мъжо й би направил, не ми се рови да видя наистина ли е той.
Защо взимат фън джапански неща хамериканците само, за да ги ограбят от чара им като ги адаптират ще си остане мистерия.
Е, мноу ясно, че той е режисьор :D
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Martix » Thu Oct 15, 2020 10:48 pm

Начи, не знам защо се хабите да обсъждате очевидно безмисления Monster Hunter (чиито нов трейлър поне показа, че ще има повече от 1 чудовище, така че съм леко хайпнат, може пък да удари 6-ца по десетобалната), след като вместо това може да се наслаждавате на най-епичния трейлър за годината...
...enter the Fatman
https://www.youtube.com/watch?v=DWfPGIMDhNw
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Xellos » Thu Oct 15, 2020 11:22 pm

Martix wrote:
Thu Oct 15, 2020 10:48 pm
Начи, не знам защо се хабите да обсъждате очевидно безмисления Monster Hunter (чиито нов трейлър поне показа, че ще има повече от 1 чудовище, така че съм леко хайпнат, може пък да удари 6-ца по десетобалната), след като вместо това може да се наслаждавате на най-епичния трейлър за годината...
...enter the Fatman
https://www.youtube.com/watch?v=DWfPGIMDhNw
Аз при Мел Гибсън в заглавието така и не натиснах плей бутона, но ти излезе прав, своего рода епика е, или модерна адаптация на Дядо Прас. :shock: :shock: :shock:
:ninja:

User avatar
Dark Cloud
Scholar
Posts: 120
Joined: Mon Oct 21, 2019 4:46 pm

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Dark Cloud » Wed Nov 04, 2020 9:10 am

Това ми дойде малко от нищото, пък явно е в дивелъпмънт от доста време: Алиса в страната на чудесата и Питър Пан 2 в 1. Освен, че са брат и сестра мулатчета, майка им е Анджелина Джоли а баща им е Мартин Лутър Кинг Jr. :D

През колко години стана вече appropriate да се рибуутват и римейкват подобни истории :roll: ? Последния филм за Пан трябва да е на 5 години най-много, Into the Looking Glass и той там някъде. Както е тръгнало 2025 ще ри-римейкнат Lion King или Аладин.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by tigermaster » Wed Nov 04, 2020 9:48 am

^Какъв е този евтинджос? Това мяза на продукция на Холмарк от преди двайсет години...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 19 guests