The Incredible Hulk (13th June 2008)

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Jun 10, 2008 5:11 pm

Yan wrote:Присъединявам се -- много добър беше филма. И много различен от Айрън мен.
Еми супер. Дано Марвел наистина да са го направили пак. И по-добре че не са се опитвали да повторят Железния. Можеше да не се получи. Май всички сте го харесали? :mrgreen:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 13, 2008 7:24 pm

Баси, филмът на второ гледане ЖЪНЕ! Дори повече, отколкото на първо :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 13, 2008 9:13 pm

Хммм, прави ми впечатление, че в единия трейлър има няколко кадъра от някаква ледена пустош :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jun 13, 2008 9:17 pm

Която я няма във филма? Често се случва да режат цели съкуънси. Затва има Director's Cut.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 13, 2008 9:19 pm

И последният дайректърс на комиксов филм беше...?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jun 13, 2008 9:24 pm

Понятие нямам, ти си по ДВД-тата. :)

Кво става сега, няма ли да ходите групово останалите? Аз вече не давам зор, шото принципно си ходя понеделника в Арена, ма ми е интересно.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 13, 2008 9:25 pm

Не ме изкушавай да почна да те хейтя, плс :)

За двд-изданията - досега не е имало дайректърси/екстендеди. А примерно при третия Х-мен дори като се видеха ДЕСЕТКИТЕ отпаднали сцени, БОЛЕЗНЕНО си плачеше за такава версия...

Иначе ако има желаещи за групово гледане, аз съм он. Колкото и да е странно, за разлика от доста по-забавния Айрън Мен, този филм без никакъв проблем бих го гледал и трети път.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Jun 13, 2008 9:29 pm

Хелбой има Director's Cut, който е с 10 минути по-дълъг.
Daredevil и той с 30 мин. по-дълъг.
Elektra и тя с 3 мин по-дълъг.

За тия се сещам, но само първият си струва.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 13, 2008 9:40 pm

Факт. За първия не се сетих, щото тука така и не го пуснаха. Другите два са абсолютни боклуци, та просто съм ги игнорирал...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Fri Jun 13, 2008 10:17 pm

Roland wrote:Хммм, прави ми впечатление, че в единия трейлър има няколко кадъра от някаква ледена пустош :shock:
А ледената пустош сигурно е от одрязаните сцени с Капитан Америка!
Yan wrote:Хелбой има Director's Cut, който е с 10 минути по-дълъг.
Daredevil и той с 30 мин. по-дълъг.
Elektra и тя с 3 мин по-дълъг.

За тия се сещам, но само първият си струва.
Aко не се лъжа някой от X-Men-ите и Spider-man-ите имат!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jun 14, 2008 9:41 am

Лъжеш се. С много удивителни. Само първият Х-мен има 1.5 версия, но там просто дилийтнатите сцени са вкарани В самия филм, при това без никакъв опит да се напаснат като монтаж. Стоят като отвратителни кръпки, плюс, че една-две от тях дори си противоречат с оригиналните сцени.


А тая сцена с Капитан Америка трябваше да я има след надписите примерно, би била важна.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Jun 14, 2008 9:54 am

Подкрепям за на Хелбой директор'с къта, наистина е брутално здрав.

На Деърдевил за съжаление не съм го гледал, но принципно се кефя на филма горе-долу та ще го вкарам.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Jun 14, 2008 12:32 pm

Хълка МАЖЕ. Жесток, брутален, мега як. Само да предупредя всеки, който има желание да го гледа, че във целия филм има 2 до 3 смешни момента. Просто не очквайте Айрън Мен. За да не се разочаровате после. За сметка на хумора обаче са вкарали около три пъти повече екшън. И то Екшън с главна буква. Битките са по 10-15 минути и просто те оставят без дъх на седалката.
Много яко направен Хълк. Въобще страхотен сиджиай. Аз мисля да го гледам пак, този път на дигитално. То и в Мол-а имаше няколко момента, когато имах чуството че ще ми се пръснат тъпанчетата, та не мога да си представя колко по-яко ще е изживяването на дигитално.
А относно последното няма да коментирам това, че вчера нямаше диджитъл прожекции в Арената и лелката на касата само ме гледаше тъпо и ми обясняваше, че няма филм след 15 минути а чак след час и половина. При което аз и се поскарах малко, теглих и една звучна и отидох в Мол-а. :mrgreen:
В заключение ако трябва да кажа кой е по-хубав от Хълка и Айрън Мен, след дълго обмисляне, не мога да избера. И двата са много яки. Ама май Хълка ми хареса повече. :?
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Ludmila76
Adept
Posts: 200
Joined: Fri Apr 04, 2008 12:27 pm
Location: Sofia

въпрос

Post by Ludmila76 » Sun Jun 15, 2008 6:38 pm

окей гледах Хълка и ми хареса. Сигурно защото очаквах нещо като предния епизод. Тук кастинга направо ме рамаза. Имам един въпрос към познавачите на комикса.
Spoiler: show
Когато Мр. Син инжектира Бронски със серум и Бронски се превърна в чудовище, Мр. Син падна на земята и черепа му започна сякаш да пулсира и да се движи и той се засмя. Това има ли някакво значение - той също ли се превръща на нещо? Поредния луд учен и прочие? Не съм почитател на Хълк комиксите но ме гризе любопитство...
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 15, 2008 8:06 pm

Блонски, не Бронски ;)

Иначе:
Spoiler: show
Ако спазват комисковата история, това трябва да е някой си "Док Самсон", който в комиксите е психиатър на супер-герои и няма никакви ишууз. Заразен е с кръвта на Хълк, което го прави свръх-силен и зеленокос, но дотам. Ще видим обаче дали и как ще го развият в евентуални продължения.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests