Кинопрограмата

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Mon Jun 30, 2008 10:08 am

Много ми е забавно, като Алекс почне да пише постове все едно че е врял и кипял в индустрията холивудски продуцент или сценарист, а не outsider като всички нас. ;)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Jun 30, 2008 10:44 am

Шайхири, защо пишеш по-дълги превюта от ревюта? :lol:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 30, 2008 10:45 am

За да дразни :) Ма тва беше до днес.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jun 30, 2008 10:46 am

DELgado wrote:Шайхири, защо пишеш по-дълги превюта от ревюта? :lol:
:rofl: :rofl: :rofl:
Вероятността да бъдат прочетени е обратнопропорционална на дължината им, впрочем. Размерът тук има значение, ама наопаки. :twisted:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 30, 2008 12:49 pm

DELgado wrote:Шайхири, защо пишеш по-дълги превюта от ревюта? :lol:
Защото, очевидно, превютата изискват много повече обосновка. В ревюто просто казваш кое как е и толкоз. (Никва полза от дълги ревюта.) Помислете малко. И не се дразнете, Симо. Просто скипвате кротко като Пасъра - който се интересува, ше си прочете. :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Thu Aug 07, 2008 1:10 am

08/08/2008 Мумията: Гробницата на императора дракон
15/08/2008 Get Smart
22/08/2008 Zavet (Promise me this), Astérix aux jeux olympiques, (X files 2 го скипя мощно :roll: )
29/08/2008 Death Race, You Don't Mess with the Zohan
05/09/2008 Wall-E, Mamma Mia!
12/09/2008 The Clone Wars
19/09/2008 Tropic Thunder
03/10/2008 Eagle Eye, Journey to the Center of the Earth 3D


Яко комедийки и анимацийки. Чакаме попъление/потвърждение от Ади. :)
Last edited by alex_sultanov on Thu Aug 07, 2008 12:27 pm, edited 2 times in total.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Thu Aug 07, 2008 12:11 pm

Tropic Thunder е изтеглен на 19.09. Гледах го преди седмица, ще предизвика загорещени дебати. Има скрит от кредитите голям актьор, мноооого кръв, безумен хумор и абсурдизъм, як е!

Eagle Eye отива на мястото на Бурята на 03.10. Като го изгледам, ще пусна коментар.

Едит: Да, качили са вече в кредитите Том Круз, така че не е тайна. Никога не съм го харесвала, но този човек прави може би най-силната комедийна роля във филма :lol: . И въобще не изглежда като Том Круз!
Last edited by ifadriana on Thu Aug 07, 2008 1:18 pm, edited 1 time in total.
VMITW!

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Thu Aug 07, 2008 12:26 pm

Едитнах. Значи вече знаем повечето филми за два месеца напред. :) Само 26/09/08 нещо се губи.

Има, не е като да няма. Даже и по два филма се връзват често. То така и трябва, като гледам колко още матриал има в списъка - и по ТРИ трябва да излизат, за да се вместят. :mrgreen:

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Thu Aug 07, 2008 12:37 pm

26.09.08:

Step Brothers
Taken
Keinohrhasen
War Inc
VMITW!

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Fri Aug 08, 2008 3:11 am

08/08/2008 Мумията: Гробницата на императора дракон
15/08/2008 Get Smart
22/08/2008 Zavet (Promise me this), Astérix aux jeux olympiques
29/08/2008 Death Race, You Don't Mess with the Zohan
05/09/2008 Wall-E, Mamma Mia!
12/09/2008 The Clone Wars
19/09/2008 Tropic Thunder
26/09/2008 Taken
03/10/2008 Eagle Eye, Journey to the Center of the Earth 3D
Ей, супер за Тейкън. :) Вече се боях, че няма да го пуснат.

Ади, ако ти се занимава, пусни подробната програма (както за 26-ти седмицата), моля. Сигурен съм, че ще изскочи още някой приятен филм, освен "по-важните", които съм болднал аз.

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Fri Sep 05, 2008 3:07 am

Ъпдейтчета по актуалната програма:
alex_sultanov wrote:
22/08/2008----------------------------------------------------------
Zavet (Promise me this) 7/10
Astérix aux jeux olympiques 5/10

29/08/2008----------------------------------------------------------
Death Race
You Don't Mess with the Zohan

05/09/2008----------------------------------------------------------
Wall-E
Mamma Mia!

12/09/2008----------------------------------------------
The Clone Wars
Bangkok Dangerous


19/09/2008----------------------------------------------------------
Tropic Thunder
??? (искам си втория филм за седмицата :mrgreen: )

26/09/2008----------------------------------------------------------
Taken
???

03/10/2008----------------------------------------------------------
Eagle Eye
Journey to the Center of the Earth 3D
Обещай ми действително е Кустурица лайт, но за феновете е задължителен - а и за всички вас дет се пишете феньове на фийл-гуд киното и/или магическия реализъм. :wink: Новият Астерикс пък ме изненада приятно с доволно скъпа и култово комиксова визия. Толкова по-жалко, че сценарият е трагедия във всяко отношение (на места се доближава до пълното дъно на "пародийни" "филми" като Epic Movie и Meet the Spartans :evil: ) и като цяло е несравнимо по-тъп и безкрайно далеч от превъзходния изходен материал на оригиналните комикси. (Вторият филм с Клеопатра все пак ставаше за нещо.) Но визията си е визия. 8-) (А и актьорът, който играе Брут, е изненадващо сгоден комик.)

На двете измъчени предложения от прежната седмица ше обърна внимание при първа възможност, но няма как да пропусна факта, че за Death Race няма дори едно мнение досега, що остава тема. :mrgreen:

Разбира се, тва сега е седмицата на УОЛ-И и бих посъветвал всички да откликнат на трогателния, в най-добър смисъл, призив на Рол в темата с уговорките. Знаете, че той по принцип недолюбваше анимацията, та наистина сега (ако не още след Рататуи и Пандата) е моментът и останалите с някакви анимационни предубеждения да се отърват от тях. Go, Тигри!! :D (Аз лично имам некви ле-ееки съмнения относно втората половина на филма, ма не ми обръщайте внимание.)

Още повече следващата седмица са наред поредните два сурогата (Опасностите на Бангкок се е добавил към ТВ Лукас-а), които аз, уви, ше гледам. :roll:

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Tue Sep 09, 2008 10:55 pm

Death Race в никакъв случай не заслужава тема, но успява да издрапа с всички сили до 6/10, така че да го отбележа поне тука. Плосък и предсказуем, но в общи линии си работи, така че особено ако ви се гледа в момента нещо шумно, бързо и адреналинесто, налазвайте смело. Надали скоро ше има добър екшън.

Зохана - скип. Мернах го на компа заради началния батъл-сикуънс и макар да беше достатъчно смешен, за да ме накара да го доизгледам целия, си остава обикновена Сандлърка, а те не са за голям екран. Правилно прецених, че екшънът и ефектите ше са само за фон в трейлъра. Иначе арабина на Роб Шнайдър доста ме изкефи, даже не го познах отначало. :mrgreen: Но нигъра на Дауни следващата седмица е съвсем друго саке.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 115 guests