Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Jun 01, 2008 10:46 pm

:shark:
Feel the summer!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 01, 2008 11:14 pm

Ахахахахахахахахаха УБЕР!

Ама пък си го е гледал още февруари, така че бели кахъри. Евала за бъзика!

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Sun Jun 01, 2008 11:16 pm

Не беше бъзик, документът минава от юридическа гледна точка :)
VMITW!

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jun 02, 2008 8:40 am

реактора на интернет списанието Shadowdance Roland.
Така си беше написано.
Верно е реактор Симото, на моменти направо ядрен реактор. :)
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Jun 02, 2008 9:59 am

Жестоко просто. Аз даже съм виждал въпросния юридически издържан документ с очите си. :rofl: :bigtongue:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

finnegan
Smallfolk
Posts: 9
Joined: Thu Jun 05, 2008 3:03 pm

Post by finnegan » Thu Jun 05, 2008 4:06 pm

Макар да не мога да се нарека голям фен на филмите за Индиана Джоунс доста харесвам първите 3 части на поредицата.
За мен 4 част е едно от големите разочарования за тази година.....
Прекалено много неща бяха все едно копирани от други филми излизали през последните 10-ина години (Мумията, Национално съкровище, Карибски пирати и прочие). Особено неприятно впечатление ми направи
Spoiler: show
сцената в която героя на Шеа Лебьоф се бие с героинята на Кейт Бланшет застанали на два движещи се джипа (Храма на обречените имаше подобна сцена само че с вагонетки) почти едно към едно взета от Карибски пирати. Или сцената с термитите все едно копирана от Мумията. Или напълно абсурдната сцена с атомната бомба. Или още по абсурдната сцена с барута и патроните и "тайнствените магнитни свойства на кристала".
Не мога да отрека, че актьорите бяха добри (е с едно две изключения), но просто като цялостно изпълнение филма не си заслужава името. Ако питате мен поредицата за Индиана Джоунс свършва с 3-ия филм......

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Fri Jun 06, 2008 11:28 pm

Aве филма става!Не е нищо особено сравнение с предните филми,което не говори хич добре!Само не разбрах за кво кораба на Асгардците имаше вътрешен дизайн като на гоа'улдски кораб!?
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jun 06, 2008 11:51 pm

Не знам! Наистина не знам! Ако беше се опитал да говориш нормално и поне да дадеш линкове (!) за псевдо-интелектуалния си нърдизъм щях да се опитам да ти отговоря!

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Mon Jun 16, 2008 2:27 pm

751 000 бокс след този уикенд. Ревизирам си форкаста, вече ми се вижда не чак толоква химерно милиончето :mrgreen:
VMITW!

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Jun 16, 2008 2:52 pm

Супер. Като гледам и на запад се справя повече от прекрасно. Продължението ни е вързано в кърпа вече според мен. :mrgreen:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 16, 2008 7:01 pm

ifadriana wrote:751 000 бокс след този уикенд. Ревизирам си форкаста, вече ми се вижда не чак толоква химерно милиончето :mrgreen:
Дам, long legs засега, браво. :) Чак милион не вярвам, де. Но определено трябваше да взема предвид колко по-скъпи са билетите сега. Аз го сравнявах с аналогични филми, излезли на 5лв., и не съобразих да си завиша прогнозата с 3/8, а то си трябва. :roll: Занапред ше го отчитам.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Fri Jun 20, 2008 12:42 pm

Най-накрая и аз го изгледах и останах много доволен. Може би защото нямах големи очаквания, но се накефих тотално. Всичко си имаше - здрав екшън, лафове, култови герои. И аз поне много се зарадвах как достоверността тотално е пренебрегната за сметка на забавлението и подробности от рода на физични закони не важат особено. ;)

Имаше някои леко излишни сцени и към края малко бяха прекалили с CGI, но като цяло му давам поне 9/10 без колебание.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

Post by bgspace » Mon Jun 23, 2008 6:32 pm

За този филм имам само един коментар: e--(цензура) дриснята!

Ужасен сюжет, банален, скучен на моменти, накрая завършващ с летящата чиния на Ричард Хоугланд и Войла! Това е...
Ефектите не ме интересуват.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 23, 2008 6:48 pm

Филма си е повече от достойно продължение ако се подходи с правилна нагласа. Не е нищо повече от старите филми но пък и това е и умишлено- бутафорията и култовите лафчета със измислените каскади са си напълно в духа на старите серии.
Който не го е разбрал това и е чакал революция търси под вола теле.

User avatar
bgspace
Misting
Posts: 336
Joined: Mon Jun 23, 2008 3:41 pm

Post by bgspace » Mon Jun 23, 2008 7:09 pm

Аз подчертах, че не става толкова въпрос за бутафория и измислени каскади, а за сюжет. Не мога да разбера какво толкова му харесвате, аз виждам тук само банални сцени от сорта:
-Инди, хвани го!
-Ама това е змия!
-Престани да й викаш така...
-Добре, хвани въжето.
И наистина, тази сцена с летящата чиния беше изключително глупава. Изтъркано...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 111 guests