Киномания '07

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Nov 02, 2007 1:31 pm

Да. Еми имаше обзор скоро в една тема. Домът бива. Не е по-лош от Люмиер май, а и ми е малко по-близо. Освен това в него са повечето от интересуващите ме филми.

Разгледайте програмите по кина и така.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Nov 02, 2007 1:52 pm

Ми аз към Киноманията никога не съм имал особен интерес. Разните американски копродукции с Танганайка и Зимбабве са ми безинтересни честно казано. Феста е за европейско кино най-вече, затова ми е интересен.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Nov 02, 2007 1:55 pm

И какъв е проблема в американските копродукции? Доколкото загледах имаше и доста европейски филми в програмата. Ако не ти харесвата самата тя като подбор обаче те разбирам. Всеки си има право на мнение. 8-)

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Fri Nov 02, 2007 1:56 pm

И аз съм на подобно мнение като Симеон, като гледах кои филми от Киноманията ще дават в Пловдив, нито един не ме грабна на пръв поглед освен Лабиринтът, а при София филм феста се чудя кои 10 да избера от всичките интригуващи.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Nov 02, 2007 2:37 pm

Значи, ето доказателството, че не само тук (и там :wink: ) променят важни оригинални заглавия на англоговорящи филми! :evil:
ЛЕТЕН ДЪЖД
Summer Rain/ El Camino de los Ingleses
Великобритания-Испания, 2006, 120'
Какво общо, да ги таковат, има Летен дъжд с Пътеката на Англичаните?!? От друга страна, много известна "местност"-плаж, в Малага.

А за съжаление Мор е прав за Землемория. Колкото и да е начинаещ, синът е много по-зле от бащата, за мен.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

jefrey
Smallfolk
Posts: 6
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:31 pm

Post by jefrey » Fri Nov 02, 2007 2:46 pm

Супер, че почна Киномания. Доста добри филми са подбрали да участват. Някой питаше за това кой салон е най-добър- за мен лично по-як от Люмиер няма.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Nov 03, 2007 12:52 am

:lol: Значи, не знам кой им е мислил промоциите, обаче гледайте ква идиотщина безобразна ("цифрите" са за студенти - иначе прибавяте по 2лв на филм):

9 филма - 45лв (5лв на филм)
10 филма (в едно кино) - 40лв! (4лв на филм)
11 филма (в едно кино) - 33лв?! (3лв на филм)
16 филма (в едно кино) - 32лв?!! (2лв на филм)

Ми при това положение просто си вземаш билети за 16 филма даже да не можеш да отидеш на всичките, нали тка? :roll:

Даже може и да ги делнем с някой. :idea: Валка, нали си търсеше студент? Ей ме на, в пълния ми блясък. 8-) Ако аз взема билети (в Дома на киното) за 8 мои и 8 твои филма, ще ни излязат само по 16 лв. на човек. При което ти спестяваш... 40 кинта, щото иначе щяха да ти струват 7х8=56лв. :shock: Не съм ли хитър?
Last edited by shayhiri on Sat Nov 03, 2007 1:13 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Nov 03, 2007 12:54 am

Тая промоция верно има нещо гнило, не може да са такива идиоти.
This is it. Ground zero.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Nov 03, 2007 12:58 am

Невероятно, но факт. Като ги сметнеш очевидно точно така излиза.

Може просто да искат да стимулират гледаемостта/кинокултурата. :D

П.П.: И математиката/логиката. :rofl:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Nov 03, 2007 1:58 am

passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 03, 2007 8:40 am

Само да попитам първо. Билетите за конкретен филм ли се взимат или просто като бройка? Щото още не съм си избрал филмите. Ама ако трябва мога да го направя за половин час.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Nov 03, 2007 10:37 am

Мисля, че за конкретен филм, затова избрах моите. Така че за всеки случай избери едни други 8 (вкусовете ни доволно се различават), пък аз като отида днес, ше разпитам подробно.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Nov 03, 2007 12:05 pm

1. http://kinomania.gbg.bg/2007/index.php? ... orama_id=2 - 10 Items or Less - 09/21.00

2. http://kinomania.gbg.bg/2007/index.php? ... orama_id=2 - Interview - (филм на Бушеми. Трябва да се пробва) 22/21.00

3. http://kinomania.gbg.bg/2007/index.php? ... orama_id=2 - The Nanny Diaries – (Скарлет Йохансон + Пол Джамати) 10/21.00

4. http://kinomania.gbg.bg/2007/index.php? ... orama_id=2 - Waitress - 25/14.30

5. http://kinomania.gbg.bg/2007/index.php? ... orama_id=3 - Cashback - 23/23.00 (гледал съм късометражния и много ми хареса)

6. http://kinomania.gbg.bg/2007/index.php? ... rama_id=10 - G.O.R.A. - 25/12.00

7. http://kinomania.gbg.bg/2007/index.php? ... orama_id=7 - The Tiger and the Snow - 06/21.00

8. http://kinomania.gbg.bg/2007/index.php? ... orama_id=7 - N (Napoleon and Me) - 10/19.00

Ако билетите не са за определени филми не бих отказал да отида вместо на последните два на As You Like It и Gone Baby Gone от тези които ти си си избрал Шайхири. Ама ако не може и така става.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Nov 06, 2007 1:22 pm

Валери, къде си? Сорка, че не можах да мина тия дни към Дома, но днеска вече няма накъде да отлагам, щот аз имам През вселената от 18:30, а ти - Тигърът и снегът от 21:00.

Аз ще отида към шест и ще взема всичките билети. Ако случайно излезе нещо непредвидено в схемата, веднага ще ти звънна (дай си гсм-а :shock: ). Ако не се чуем, направо те чакам след осем и половина във фоайето, за да ти предам стоката.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Nov 06, 2007 4:01 pm

Взимай билетите. И ми пусни жисиема си на лично плс. :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests