Stardust

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Sep 25, 2007 2:26 pm

И кво сега? :? Ше уважим ли групово филма в петък?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Sep 25, 2007 2:29 pm

Зависи от финансите при мен.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Tue Sep 25, 2007 3:54 pm

Аз съм ЗА уважаването на филма :D
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Sep 25, 2007 3:58 pm

Bat Garo Still Rots wrote:Аз съм ЗА уважаването на филма :D
Same, сигурно ще съм се опаричила малко. :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Sep 25, 2007 4:42 pm

Аз също, ама хайде да почваме да се уговаряме в съответната тема, че хората могат да се объркат нещо :)
This signature is not yet rated

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Sep 25, 2007 6:50 pm

zhivik wrote:в съответната тема
Пуснал съм отсега програмата му за петък. Прави впечатление, че са му отпуснали доста прожекции, пък и няма никаква конкуренция освен един ужас тая седмица и една романтика от миналата. Да видим кво ще направи сега.

П.П.: Направихте ли му някаква по-сериозна реклама, Адриана?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Tue Sep 25, 2007 11:00 pm

Ами орязаха ми доста бюджета, та се наложи да разчитам само на малко бТВ :( Все пак, въпреки безобразното разпиляване на ресурс за национален обхват при нужда /почти/ само от София, тва си остава по-ефективният начин да похарчиш малко пари на преференциална тарифа... Разчитахме на уърд ъф маут, но с номера, който мейджърът ни спретна с копията, не успяхме да направим планираните предпремиерни прожекции. Уф, като цяло си харесвам работата, ама понякога ми идва да... :x

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Sep 25, 2007 11:12 pm

Малко кофти тогава, да. Значи трудно ще изкара повече от 40 000лв. уикенд? То и това хич няма да е зле всъщност, ма може и доста надолу да е.
Last edited by shayhiri on Tue Sep 25, 2007 11:17 pm, edited 2 times in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Tue Sep 25, 2007 11:15 pm

Уви, май надолу ще е :cry:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Sep 25, 2007 11:26 pm

Не разчиташ ли на това, че все пак се води фентъзи? Или поне изглежда като такова? :lol: Ако не беше този фактор, се сриваше направо до 10 000, ама сега се изкушавам да му дам 30 000. Айде, стискам му палци. :mrgreen:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Sep 28, 2007 12:00 pm

http://programata.bg/index.php?page=det ... &eid=41377

Вижте как е описан филма. :mrgreen:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Sep 28, 2007 12:11 pm

Е, Алекс, напълно ще те разберем ако след това смазващо ревю се откажеш да ходиш на филма... :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Sep 28, 2007 12:23 pm

Мен не ме мислете, аз си знам (за себе си) приблизително колко струва. :wink: По-скоро да не се откаже някой от вас, че "журналята" тука думица не казаха освен "бива". :mrgreen:
Last edited by shayhiri on Sat Sep 29, 2007 2:11 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Sep 28, 2007 1:03 pm

Не знам какво знаеш, но филмът е брутален. Жалко, че наистина няма повече реклама. А ревюто му е смешно.
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Sep 28, 2007 1:56 pm

Всъщност "журналята" казаха
Определено е много як филмът
Супер як филм!

Гледах го без очаквания и останах страшно доволен накрая! Дано по-често се появяват толкова добре направени и изпълващи филми!
Страхотен :) Нямам критики изобщо
Ако на това му викаш "бива"... :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: RRSunknown and 24 guests