Stardust

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Oct 01, 2007 10:42 am

И аз, от бая време не съм се радвал толкова на филм :) Всичко му е тип-топ..
This is it. Ground zero.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Oct 01, 2007 11:40 am

Гледам сега в IMDB филмографията на Мишел Пфайфър и ми направи впечатление, че между 2003 и 2007 не е имала участие в нищо, стана ми любопитно защо така, ама не намерих инфо. Някой има ли представа? :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Oct 01, 2007 12:14 pm

От 17;30 днеска прожекцията ше ходим най-сетне с Лиляната. Ако някой иска пак д аго гледа, да се обажда навреме, че към 5 ше съм из мола най-рано.
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Oct 01, 2007 12:30 pm

Значи пет на касите? :) Ше спойла.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Oct 01, 2007 12:31 pm

Там нейде да ;) Остава Роланд да се сети да каже до тогава само. Май друг не чакаме за са.
:ninja:

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Mon Oct 01, 2007 12:59 pm

И аз просто да си кажа колко много ми хареса филмът. Страхотен!!! :)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 01, 2007 1:50 pm

Мня, 17:30 не мога аз, от 18:30 съм на урок. Най-рано 20 мога, така че явно ше си го гледаме със сестрата отделно...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Oct 01, 2007 2:03 pm

Ксел, става ли на по-следващата от осем?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 01, 2007 2:04 pm

По-добре недейте, щото ше имам и друга работа.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Oct 01, 2007 2:18 pm

Значи остава пет.

Жалко, че се получи по-длъшък офтопик, не го очаквах.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Oct 01, 2007 2:26 pm

Последно 17:00 да. Че после задачки ме чакат.
:ninja:

thorn
Sorcerer
Posts: 488
Joined: Wed Aug 24, 2005 10:45 am

Post by thorn » Mon Oct 01, 2007 2:59 pm

Не ми хареса въпреки горещото ми желание. Никаква атмосфера, липсваше ми усещането, че става дума за друг свят, но за сметка на това имаше яко анахронизми, включително тийн драми през 19 век (the popular crowd WTF?). Със същия успех действието можеше да се развива в която и да е епоха или място. Вместо мрачна приказка за възрастни, комедия с фентъзи елементи. Убеждавам се, че този тип филми могат да се правят само от режисьори като Тим Бъртън или Тери Гилиам, за когото прочетох, че имал желание да заснеме филма, но се отказал заради Братя Грим. Както подозирах, Чарли Кокс и особено Клеър Дейнс са абсолютно miscast. За Де Ниро не знам какво да кажа, освен че умрях от срам на моменти. Поне Мишел Пфайфър ме зарадва искрено.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 01, 2007 3:03 pm

А с книгата наясно ли си? Понеже тя хич не е мрачна приказка за възрастни, ами си е баш комедия с фентъзи елементи, или по-скоро приказка с елементи на комедия. Честно казано и на мен именно атмосфера ми липсва във филма, и усещането, че става дума за Геймън. Но не е много по-различен от това, което би се получило, ако се следваше плътно оригинала, плюс, че по-добра Ивейн от Клеър Дейнс аз поне не си представям.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Oct 01, 2007 3:11 pm

thorn wrote:Не ми хареса въпреки горещото ми желание. Никаква атмосфера, липсваше ми усещането, че става дума за друг свят, но за сметка на това имаше яко анахронизми, включително тийн драми през 19 век (the popular crowd WTF?). Със същия успех действието можеше да се развива в която и да е епоха или място. Вместо мрачна приказка за възрастни, комедия с фентъзи елементи. Убеждавам се, че този тип филми могат да се правят само от режисьори като Тим Бъртън или Тери Гилиам, за когото прочетох, че имал желание да заснеме филма, но се отказал заради Братя Грим. Както подозирах, Чарли Кокс и особено Клеър Дейнс са абсолютно miscast. За Де Ниро не знам какво да кажа, освен че умрях от срам на моменти. Поне Мишел Пфайфър ме зарадва искрено.
:? :? :?
Струва ми се, че си отишъл да гледаш филма с предварителни очаквания какво да представлява. Пък той се оказал нещо друго. Не го е срам Геймън! :lol:
А да казваш, че те е било срам от начина, по който игра Робърт де Ниро... как според теб е трябвало да играе? :roll: На него какъвто и персонаж да му дадат да играе, се справя блестящо IMO.
Колкото до Тери Гилиъм, страшно го уважавам за Бразилия. Обаче Братя Грим...мале мила. Ако Stardust беше заснет така, че да заприлича на Братя Грим... :roll:
по-добра Ивейн от Клеър Дейнс аз поне не си представям
+1
Last edited by passer-by on Mon Oct 01, 2007 3:17 pm, edited 1 time in total.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 01, 2007 3:16 pm

Ъм, той Геймън няма участие във филма реално, доколкото разбирам. А уви - не се и вижда да има. Ако искаш да видиш истинско Геймън-заглавие, тествай Мирър Маск...
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests