Shrek 3

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Sep 03, 2007 1:38 pm

100000 лева, ако приемем че трябва за разпространителите остават 3 лева(което е много даже) - е равно на 33000 посещения. Ми няма начин да загубят толкова каквото и става.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Sep 03, 2007 1:39 pm

Amos Trask wrote:Justin says: Cry me a river, oh, cry me a river... :lol:
So much for customer service. :yay:

Драгън, аз ги смятах по повече, но нека са 50 000лв. Да кажат сега колко струва поставянето на субтитри на едно копие.

Ама не. 8-)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Mon Sep 03, 2007 4:01 pm

Мхм, а как ви се струва новия ми подпис? Nice, a? :D
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Sep 03, 2007 4:32 pm

Детинско :roll:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Sep 03, 2007 4:33 pm

Мда. Зличък, но на място! Стига да не се самозабравиш, че тук се случва. :bigtongue:
Дори не знам защо още ти "говоря"!! :ninja:
Last edited by BaYa on Mon Sep 03, 2007 4:37 pm, edited 1 time in total.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Sep 03, 2007 4:37 pm

Мхм, а как ви се струва новия ми подпис? Nice, a?
Когато се бориш с/щу системата, всички средства са оправдани. :) Включително провокацията на съфорумник с абсурдно твърдение, за да отговори все пак на всеобщия настоятелен въпрос: защо маркетингът на Шрек3 се изгаври с интелигентните хора в Бг? :?
shayhiri wrote:Амос, предлагам ти бас. :idea: Аз заявявам най-отговорно на всеослушание, че обебешореният Шрек3 ще изкара несравнимо по-малко пари от Шрек2, КОЙТО НЕ БЕШЕ ДУБЛИРАН - като се вземат предвид броя прожекции, цената на билетите и инфлацията, както си му е редът. Е? 8-)
Освен това, Амос, дори да подминем болда и да го приемем за серизоно твърдение, цитираните (от теб) приходи за Шрек3 съвсем не са толкова впечатляващи - като се разделят м/у "стотиците" му прожекции и се вземат предвид всички останали фактори. И двата пъти (петък привечер и неделя вечер) гледах филма в празна зала. :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Mon Sep 03, 2007 5:06 pm

Добре, ще си го отбележа. Още нещо да добавиш? :lol:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Sep 03, 2007 7:07 pm

Хами не. :) Достатъчно цирк сторихме дотука, за да сме привлекли вече чифт шефски очи - което е единствено важното.

За да може при следващия такъв случай "и зрителите доволни, и касата пълна".
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Sep 03, 2007 9:32 pm

Абе и аз да вметна, че макар дублажа по-скоро да ми допадна някак предпочитам да слушам гласа на Бандерас, а не на рандъм бг-дубльор. Все пак, ако оригиналните гласове нямаха значение надали щяха да канят тия хора да озвучават ролите. Все си мисля, че нямаше толкова да заболи, ако имаше възможност за избор...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Tue Sep 04, 2007 9:26 am

shayhiri wrote:Хами не. :) Достатъчно цирк сторихме дотука, за да сме привлекли вече чифт шефски очи - което е единствено важното.

За да може при следващия такъв случай "и зрителите доволни, и касата пълна".
Ахахахахахахахаха... Не, човек, ти не си реален. :lol: :lol: :lol: :rofl: Откъде го вадиш тва самочувствие, просто не мога да си обясня. Дерзай, забавен си. Not. :lol:
Пък шефските очи са заети да гледат дъ бигъст анимейтид оупънинг евър в българския боксофис, така че не ги вълнуват особено твоите дълбоки прозрения.

Янгъс, напълно съгласен с тебе, мейт, вече си говорихме за това. Ако зависи от мен всеки чужд филм или сериал (освен "Ало, Ало" :wink: ) ще си е с оригинално аудио и субтитри. Възможността за избор също е хубаво нещо, но в случая просто нямаше такава. Много неща зависеха от това как ще се представи Шрек и всички усилия се канализираха в тази посока, като бяха направени не един и два компромиса. Колегите от маркетинга буквално се скъсаха да организират ивента за премиерата и всичките рекламни кампании (дори порталът кино.дир.бг позеленя целия, което не е правено за никой филм досега и в никакъв случай не беше лесно да стане и сега). Нямаш представа за какво иде реч. И след всичко това какво - влизам тука и гледам някакъв си Image прави жалки опити да се изявява като маркетинг-гуруто на новото столетие и мрънка за глупости. Айде моля ти се. :roll:

БТВ, сори за спама и детинщините по тоя повод, ама се нервирах.

В заключение искам да кажа, че искрено се надявам в бъдеще да има възможност всички анимационни филми, които излизат по кината, да се прожектират в два варианта - дублирани и със субтитри. Дано тукашния пазар по-скоро се нормализира и даде възможност за повече гъвкавост при кино и видеопремиерите.
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Sep 04, 2007 10:02 am

Съжалявам, че постът ми не е по темата и моля Ян да не го трие. Просто искам да изразя възхищението си от изключително качествения ПОУНИДЖ, който Амос направи на Шайхиряка (от гледната точка на стар поунър съм възхитен). :lol:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Sep 04, 2007 10:09 am

Ами аз не мисля, че го поунна особено :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Sep 04, 2007 10:13 am

Мняя, викам стига толкоз а? Кой гледал гледал :).

Ма продължавам твърдо да си отстоявам менението, че тройката е най-слабата до сега.
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Sep 04, 2007 11:14 am

Аз все пак смятам да го гледам на кино.

Що се отнася до поуниджа - аре говорете на български, бе! Понякога! А Амос много добре показа, че се води спор за нещо, за което всички сме съгласни, но някои го водят изключително самоцелно. Ако тва е поунидж - поуннал е. :mrgreen:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Sep 04, 2007 11:22 am

ОМГ на купона как говореше на английски, сега предаваш братята си....Нямам думи. :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests