А за филмите по игри?

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

А за филмите по игри?

Post by zari » Wed May 16, 2007 10:00 am

За мен най-добри са Mortal Combat(първата част) и Tomb Raider(и двата филма са много добри,даже на мен по-любим ми е The Cradle of Life).За един от по-слабите предлагам Dead or Alive.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed May 16, 2007 10:06 am

Крайно несъгласен. DoA е изкуство в най-висша форма, освен това е в духа на играта :lol:

За първия Мортал съм ок, но Дъмб Рейдърите смучеха злостно. Разбира се нищо не смуче по-злостно от на Уве творчеството де...

Но за най-добър - Silent Hill.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Wed May 16, 2007 10:13 am

И аз се кефя на Silent Hill,въпреки че от малките зловещи момиченца ме побиват тръпки. :?

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed May 16, 2007 10:56 am

Ми DoA беше забавен, доколкото не се възприемаше чак толкова сериозно, това му е главният плюс.
Иначе от Томб Райдърите нищо не ми е останало в главата (гледала съм един и дори не съм сигурна кой).
Ся, честно казно за мен поредицата "направихме игра, по нея заснехме филм, по него написахме книга" ми е дълбоко сбъркана и в повечето случаи генерира доста патетик резултати. Винаги има изключения, но са малко.
А Сайлънт хил наистина изглеждаше обещаващ, но така и не го гледах:(
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Wed May 16, 2007 11:57 am

Silent Hill определено е доста читав като за филм по игра.
Трудно е дам оценка 'добър филм' на каквото и да било друго правено по игра, но поне тези, които ме кефят: първия Mortal Combat (забавни мелета, а и винаги съм му давал поне 2 единици отгоре за В страна на касетката на саундтрака :wink:), първия Resident Evil, Дуум, ДОА(смешен си беше, а и имаше какво да ти израдва окото), и нещо от младостта - Double Dragon.
За дъното в жанра: задължително всичко на Увчо Болев, Уличния боец с Ван Дам (ако и да я имаше Кайлито) и филма по АДиД - забравих как се казваше.
Що се отнася за Tomb Raider-а - имаше 2 читави неща в тоя филм - циците на Анджелина Джоли в бяло и същите в черно.
Last edited by termit on Wed May 16, 2007 2:16 pm, edited 1 time in total.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6920
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Wed May 16, 2007 12:10 pm

Мдам, термита е споменал вече, но НАЙ-ДОБРИЯТ филм по игра, поне до излизането на "В името на краля" е "Сам в Мрака". Няма (такава) режисура, няма (такъв) сюжет, няма (такава) актьорска игра просто. А любовната сцена... от тогава възприемам Seven Seconds по нов, вълнуващ начин.
Last edited by Yan on Wed May 16, 2007 12:13 pm, edited 1 time in total.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Wed May 16, 2007 12:10 pm

Това по AD&D май се казваше точно Dungeons & Dragons, и си спомням, че дори и Джереми Айрънс, противно на всякаква логика, присъстваше там. Иначе като най-добър май си остава първия Resident Evil. Колкото до издънки, ами май Street Fighter и творчеството на Уве бият всички.

Между другото, в първия Tomb Raider играе и Даниел Крейг, да не повярва човек ...

Edit: Сега пък ми просветна, че във втория пък играе Джерард Бътлър, ц ц. Филмите може да са боклук, ама виж как стават известни второстепенните мъжки персонажи ...
Last edited by zhivik on Wed May 16, 2007 12:12 pm, edited 1 time in total.
This signature is not yet rated

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Wed May 16, 2007 12:10 pm

Имаше и сериал Mortal Combat,и даже си беше много приличен.Звездата на Kristanna Loken изгря с него :)

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Wed May 16, 2007 12:13 pm

zhivik wrote: Между другото, в първия Tomb Raider играе и Даниел Крейг, да не повярва човек ...
Аха,а във втория Ерик Бана. :twisted:

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Wed May 16, 2007 12:18 pm

zari wrote:
zhivik wrote: Между другото, в първия Tomb Raider играе и Даниел Крейг, да не повярва човек ...
Аха,а във втория Ерик Бана. :twisted:
Всъщност Бана играе в The Hulk, така че това е за темата с филмите по комикси (ако ти е харесал, за мен беше рядко тъп филм), във втория Raider играе Джерард Бътлър (да уточня, ако има нужда - Леонид в 300), както съм допълнил по-горе.
This signature is not yet rated

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Post by трубадур » Wed May 16, 2007 12:49 pm

Даниелчо си беше и в Път към отмъщение, а Джерард във Фантома на операта, а втория райдър не са го гледали много хора, че да се прочуе от там :wink:
Но да, тялото и лицето на Анджелина ме накараха да гледам и двата филма по няколко пъти, не че не мога да си пусна Джия, където наистина е гола, ама айде, требе си и пуцалка.
Ей, Уве мачка, сега е направил още един филм по игра, пак някакви затвори бяха и мисля, да е яко :P
До сега по игра, само хълма и доа-та ми харесват. Най-малкото атмосферата на хълма е запазена на 100%, а и актьорите са качествени и се очаква да играят. Говори се за продължение, въпреки че отворения финал беше перфектен, ако има продължение, дано го оставят на същите хора.
А в Жив или труп има яки каки по долни гащи и се млатят.
Люк Бесон продуцира Hitman, но не знам кой му е режисьор и майче част от филма се снима у нас - яку, като се сетя какви филми снимат тук, няма как да не чакам с нетърпение, а и Люк в последно време се старае, с успех за съжаление, да си срине реномето...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed May 16, 2007 1:13 pm

За половината изброени филми ми трябваше по половин минута да се сетя какво имаш предвид...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed May 16, 2007 1:24 pm

О боже. Филм по игра и добър в едно и също изречение.

Всъщност има няколко които стават, без да споменавам имена, щото съм се постарал да ги изтрия от главата си, но това определено не ги прави добри.

Впрочем, май според някаква класация от преди време (и подозирам и отпреди появата на явлението Уве Бол) за най-тъп филм по игра бяха сложили Super Mario Bros ...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 16, 2007 1:36 pm

Нещата, които заслужават споменаване по скучната безплодна темичка:

1)Най-добър филм обективно по игра: Silent Hill.
2)Най-кефещ по мое мнение - първия Мортал Комбат.
3)Паранормалното явление на име "маестро Бол"
4)На Томб Райдърите как здравомислещ човек може да им хареса нещо ОСВЕН Анджелина ми е непонятно... :?

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed May 16, 2007 2:26 pm

Ами много лесно, здравомислещият човек от женски пол харесва Даниъл Крейг и Джерард Бътлър съответно :P

Edit: Е говоря за общия случай ся!
Last edited by Ghibli on Wed May 16, 2007 3:30 pm, edited 1 time in total.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests