Гледано напоследък, Part II

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Locked
User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Apr 12, 2007 7:33 pm

Skywalker wrote: Луд ли си,едвам издържах на този филм.Супер калпава работа.Незнам какви малоумници го харесват толково много,даже и го възхваляват.По противни актъори нямаше никъде.
:idea:
Мии всякакви ги има, малоумниците де! Аз например! :mrgreen: Ама има и други (като чета DEL); та аре да не се обиждаме на подстрижки, че мойта и без туй е остро къса!! :twisted:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Apr 14, 2007 11:00 am

Силно се зарибявам по Монк. Втори сезон наистина кефи.

Иначе гледахме Снаиперистът вчера, хареса ми.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sat Apr 14, 2007 10:01 pm

Преди малко изгледах Парфюм и страхотно много ми хареса! Всичко си беше екстра!!! Даже в един два момента в които малко злорадо "реших" че съм хванала минимални дупчици в сюжета, самото развитие на действието ми захлопна устата!! :twisted: :wink:
Просто много хубав филм, добри актьори, прекрасна обстановка и Дъстин Хофмън! :D Няка ми припомни чувството от кингата!! 8-)
:mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Apr 17, 2007 7:30 pm

"Enter The Fat Dragоn" - античен филм със Само Хунг Кам Бо. Пародия на филмите на Брус Лий, ама не точно. Представете си Брус Лий. А сега си представете същия човек, качил петдесет кила. Същите мимики, жестове, писъци. И доста бързи движения. Естествено, филмът няма почти никакъв сюжет, но ако решите да го гледате, надали ще търсите това. Има чудесно сглобени бойни сцени, а и Само Хунг прави страхотна роля като вманиачен стокилограмов фен на Брус Лий. Само дето се бие по-добре от него.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Apr 17, 2007 9:35 pm

tigermaster, Само не е ли съратникът, съученик и пр. на Джаки Чан?? Защото ако е същият, когато още имах телевизия в къщи, се бях зарибила доста с едно негово сериалче!!! :lol:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Apr 19, 2007 9:43 am

Изгледах Deja Vu и ми хареса. Съвсем поносим трилър. Става за убиване на два часа и дори клиширания хепиенд не дразни.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu Apr 19, 2007 6:15 pm

BaYa wrote:tigermaster, Само не е ли съратникът, съученик и пр. на Джаки Чан?? Защото ако е същият, когато още имах телевизия в къщи, се бях зарибила доста с едно негово сериалче!!! :lol:
Същият. Между другото, ако решите да гледате филма за Дебелия Дракон, първо гледайте някой филм с Брус Лий. Иначе съществува огромна вероятност да го разберете.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Apr 19, 2007 11:50 pm

Batman Begins. Тествайки лещата на БОкса. Ей много е страхотен, на второ гледане направо се размазвам колко брилянтен режисьор е Нолън.

п.с. Още едно благодаря на Дафи, Морви и Роланд. Те си знаят за какво.

User avatar
the terminator boy
Smallfolk
Posts: 6
Joined: Fri Apr 20, 2007 9:11 pm

Post by the terminator boy » Fri Apr 20, 2007 9:24 pm

За последно гледах 300 и ми хареса много

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sun Apr 22, 2007 1:16 am

Аз пък вчера вечерта, нааааай-после се отчетох с Майнорити Рипорт! И ми мяза че ако успееш де пропуснеш Том Круз, бая се ядва! Вярно че тоя човек непрекъснато се опитват да ти се навре в очите, но не напразно е главният герой, нали! Доста е травматизиран май горкият!! :twisted:
Иначе си е Филип К. Дик!!! Точно затова и не разбирам защо толкова ме отегчи Ъ Скенър Даркли?!?!? :roll: Не можах дори да я догледам, па и си легнах в лошо настроение! :evil:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Apr 22, 2007 1:18 am

BaYa wrote:Аз пък вчера вечерта, нааааай-после се отчетох с Майнорити Рипорт! И ми мяза че ако успееш де пропуснеш Том Круз, бая се ядва! Вярно че тоя човек непрекъснато се опитват да ти се навре в очите, но не напразно е главният герой, нали! Доста е травматизиран май горкият!! :twisted:
Иначе си е Филип К. Дик!!! Точно затова и не разбирам защо толкова ме отегчи Ъ Скенър Даркли?!?!? :roll: Не можах дори да я догледам, па и си легнах в лошо настроение! :evil:
От филм по Дик до филм по Дик просто си има бая разлика. Мен Майнорити Рипорт доста си ме кефи, но пък за съжаления има огромно недоразумения като Скенър Даркли и Пейчек. И тенк год шедьовър - Блейд Рънър ест.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sun Apr 22, 2007 1:53 am

Мда, точно това имах предвид! Днес щях да гледам отново Abyss която точно както и Blade Runner, никога не ми омръзва да превъртам! Горе долу редовно, но не много често все пак! За мен, прекрасен неостаряващ шедьовър! Но Скенър-а ми бръкна в здравето направо! Пейчек дори не съм го гледала още! :roll:
:idea:
Оф топик: Никола, открих черно петно в кариерата на Форест Уитакър! :twisted: Батл Фиилд (Ди) Ърт! :shock: Нещо ми остана в главата от Последният Шотландски Крал. Та взех да мисля и премислям, че няма филм на тоя човек който да не ми e харесал! Минимално, всички са били от поносими до, направо, добри!!! И изведнъж ме нападнаха спомените за онова "нещо"!!! :twisted:
:mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Apr 22, 2007 9:18 am

Muad_Dib wrote:
BaYa wrote:Аз пък вчера вечерта, нааааай-после се отчетох с Майнорити Рипорт! И ми мяза че ако успееш де пропуснеш Том Круз, бая се ядва! Вярно че тоя човек непрекъснато се опитват да ти се навре в очите, но не напразно е главният герой, нали! Доста е травматизиран май горкият!! :twisted:
Иначе си е Филип К. Дик!!! Точно затова и не разбирам защо толкова ме отегчи Ъ Скенър Даркли?!?!? :roll: Не можах дори да я догледам, па и си легнах в лошо настроение! :evil:
От филм по Дик до филм по Дик просто си има бая разлика. Мен Майнорити Рипорт доста си ме кефи, но пък за съжаления има огромно недоразумения като Скенър Даркли и Пейчек. И тенк год шедьовър - Блейд Рънър ест.
Мен Скенър Даркли ме накефи пъти повече от Майнорити Рипорт бтв.

Пък аз гледах Епичен филм :mrgreen: На кино :idea:

Много е тъъъъп :):):) Обаче някакси миличко такова, хем не е забавно тъпо, хем така умилително действа...

И има гениалния Джак Суолоус, който ш'ма прощава Джони Деп, ма го имитира на 100%
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Apr 22, 2007 9:29 am

BaYa wrote:Мда, точно това имах предвид! Днес щях да гледам отново Abyss която точно както и Blade Runner, никога не ми омръзва да превъртам! Горе долу редовно, но не много често все пак! За мен, прекрасен неостаряващ шедьовър! Но Скенър-а ми бръкна в здравето направо! Пейчек дори не съм го гледала още! :roll:
:idea:
Оф топик: Никола, открих черно петно в кариерата на Форест Уитакър! :twisted: Батл Фиилд (Ди) Ърт! :shock: Нещо ми остана в главата от Последният Шотландски Крал. Та взех да мисля и премислям, че няма филм на тоя човек който да не ми e харесал! Минимално, всички са били от поносими до, направо, добри!!! И изведнъж ме нападнаха спомените за онова "нещо"!!! :twisted:
:mrgreen:
То батълфилд Ърт да беше петно само в неговата кариера щеше да е супер :roll: . За сметка на това Дух Куче примерно оправдава направата на ен на брой подобни дивотии. :wink:

Симеоне, това от теб не съм го очаквал.... :D

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Apr 22, 2007 9:34 am

Еми човече, не бях гледал малоумна американска комедия на кино от втория Скери Мууви, баси, догледа ми се :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 101 guests