Реклами

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Apr 16, 2004 9:57 am

Ами че ние досега какво правихме, бе Самаиле? Нали от рекламите се оплаквахме именно! Рама маргарин ме кара да я сънувам, и после се събуждам облята в студена пот без дамога да помръдна и имам чувството, че някой ме гледа, после ми сяда на гърдит еи ме притиска, а аз не мога да мръдна, излиза от тъмните дебри на нощтта и знам, че е някъде там, но не мога да си мръдна главата за да го видя и се опитва даме отвлече и аз се будя с ПИСЪЦИ!!!!!
А новите реклами на водка ФЛИРТ трябва да бъдат екзекутиранипублично на китайски стадион!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
traveller
Farmer
Posts: 55
Joined: Tue Jan 13, 2004 8:47 pm
Location: The Land of Bliss

Post by traveller » Fri Apr 16, 2004 6:06 pm

Много добре казано. Като я видя новата реклама на "ФЛИРТ" и сякаш отново се връщам към махмурлука от о нази сутрин. Ама има една реклама дето за мен е "номер 1". Едно детенце си хапва Желибон и надава такъв смях, че направо тръпки ме побиват. И по лошото е, че смехът остава в главата ти и го чуваш и пак и пак... Като в някакъв шантав психо-трилър. Живот като на кино. И душата ти пее.
The Self-Perfected State

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Fri Apr 16, 2004 6:43 pm

Рекламата за Рама маргарин е отврат. А на всичкото отгоре баба ми взе, че го купи този маргарин и каза, че бил много по-вкусен от останалите. И всеки път не казва просто "маргарин", а "Рама маргарин". Настръхвам ....

Рекламите на водка флирт (поне тези по билбордовете) са супер. Клипът с "на лов за спомени" също не беше лош. Но тази новата реклама не съм я гледал (то аз толкова и сядам пред телевизора :) ).

Рекламата на "Ариана" от миналата година направо ме разтърсваше от хилеж. Тази с агнетата: Пе-е-е-етсотин ле-е-е-ева, пе-е-е-е-еет хиляди ле-е-е-е-ева и т.н.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Fri Apr 16, 2004 7:10 pm

Флирт? - Гадост!!!!!
Не понасям водка флирт, не понасям и рекламите й!!!!!!!!
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
traveller
Farmer
Posts: 55
Joined: Tue Jan 13, 2004 8:47 pm
Location: The Land of Bliss

Post by traveller » Fri Apr 16, 2004 7:20 pm

Тази с агнетата ми беше плашеща. Няма да се учудя ако разбера че е била по роман на С.K. :wink:
The Self-Perfected State

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Fri Apr 16, 2004 10:44 pm

Аз дори успявах да им докарам "акцента" на тези агнета. Веднъж как сме се хилили така ... :D

Сега се сещам за още една реклама с овце - тази за Ментос. Направо ме разби как овцата държи с копито пакетчето с бонбони! :P :P :P

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Fri Apr 16, 2004 10:53 pm

Също добра е рекламата на шоколад... Милка?
в която едни животинки се завързваха за някъкво дърво и започваха да го клатят с цел да се получат мехурчета в шоколада..


А най омразна ми е една реклама(не че може да се нарече реклама), в която двама скейтъри си строят рампа, и най накрая се засилват един към друг уж да си стиснат руцета, пък вместо това си пускат по един език........
Ужас!!!!
и някъде долу пише нещо от рода на"Равноправие за всички"
Или нещо такова, не помня вече....
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Sat Apr 17, 2004 12:10 am

Da,Milkovskata reklama vladee.

Sushte men me kefiat tezi na I'm lovin it,super gotina melodia,s iako momenti.

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Sat Apr 17, 2004 5:34 am

За съжаление мога само да си представям каква е тази реклама на маргарин Рама или пък мелодията която те подлудява, но карай - сигурно как си дойда за лятото ще я видя.
Иначе аз като си помисля сега тук рекламите са приятни, с хубава музика - и все пак са си реклами, много далече са от реалноста...
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Sat Apr 17, 2004 11:04 am

Samail, мога да ти кажа, че нищо няма да загубиш, ако не гледаш тая реклама! Аз една сутрин се събудих тананикайки си песничката и направо се ужасих :?
Иначе като казахте Ментос, старите реклами бяха по-яки-там с колата, с токчето и т.н. Обаче по-яко беше във варианта на Foo Fighters(ама не мога да се сетя как му викаха на Ментоса там) :)

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Sat Apr 17, 2004 2:41 pm

Една от най-страхотните реклами, които съм виждала през живота си (за съжаление я няма в България) е за някаква бира. Върви си нашия човек (млад негър) по улицата с кучето си порода пули (кучето на Ники, за тези, които са го виждали, нещо като пудел, но по голямо и с козина на фитили спускащи се до земята) и вижда неква кръчма, в която се предлага въпросната бира, но уви пише влизането с кучета забранено. В следващия кадър го виждаме вече в кръчмата с кучето на главата му, което съответно е така натъкмено, че прилича на ОГРОМНА къдрава коса стърчаща във всички посоки, сяда нашия на бара да си пие биричката преспокойно, а едно маце седящо наблизо посяга да пипне впечатляващата "коса", но бързо се отдръпва защото тя изръмжава и се опитва да я гризне. Ама то си е хубаво да се види , Браги мисля може да пусне линк, защото я има, но той първо да се окомпютри де :)
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Apr 17, 2004 7:09 pm

Аха, Будвайзер мисля че беше:))) Мега! Баф:Р
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Sat Apr 17, 2004 9:39 pm

Ами рекламата за Глейд микроспрей с детенцето, дето са го накарали да си погледне с опознавателна и разузнавателна цел в тоалетната? И само като каже "Ууф, мирише", ми разваля хубавата вечер. :(

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Sat Apr 17, 2004 10:32 pm

AAA,tazi reklama adski mi lazi po nervite,neznam zashto,no me izbiva na SADIZAM :twisted:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests