ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Litz » Tue Aug 31, 2021 9:26 pm

На всичкото отгоре не знам КОЙ е решил да дава на тоя пълен психопат и бездарник, който е за осмирителна риза и не трябва да и около хора ( @penzata тука ще се заядеш ли пак с мен за тия нападки :P ) пари от клетия данъкоплатец, при положение, че всички филми на тоя изрод дося не стават за нищо.


Рандъм клип на Планета е в пъти по-добре заснет и ония играят по-добре.

Актьорът, играещ Ботев е възпитаник на кръгът Сфумато, които плюха по Мария Бакалова. Явно тая чекия е много по-възвишена.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by tigermaster » Tue Aug 31, 2021 10:00 pm

Максим Генчев трябва - просто трябва - да спре да бута сина си навсякъде. Нищо против младежа, обаче все си мисля, че преди да играе пред камера, трябва да се отърве от говорния си дефект.

Иначе, като се замисля за какво се зарадвах толкова на "Голата истина за група Жигули" преди няколко месеца, лошо ми става. Понеже доста от нещата, за които бих го похвалил, са си базово изискване за всеки филм - в смисъл, актьорите изглеждат все едно са си научили репликите преди снимките и не се запъват през дума или две (който проблем в трейлъра на "Ботев" присъства доста явно на места), а същевременно съумяват да играят достатъчно естествено и без да театралничат (театралниченето също присъства в трейлъра на "Ботев" доста явно). Не съм актьор, та деанам, ама... Толкова ли па да е трудно това, че почти не се вижда в български филм?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Litz » Wed Sep 01, 2021 12:20 am

@tigermaster тва е заради натфиз. Въпреки че, имаш Ф в абревиатурата, там тва Ф не се изучава почти. Всичкко е само Т. А двете са изключително различни. В Натфиз страшно много ги тормозят с артикулацията и почти всички изпити и упражнения са за сцена, а не за екран. Самите професори не правя кино и телевизия, всичко е театър.
И това се отнася за Натфиз в последните 10-15 години. Повечето бг актьори, които стоят адекватно пред камера са учили преди тва при адекватни преподаветели с асистенти с опит на екран : Надежда Сейкова, Крикор Азарян, Енчо Халачев. Тодор Колев асистент. Ако видиш пичовете от Жигулите до един са при тях без Билалов, но Билалов е БОГ. ОБОЖАВАМ ГО ТОЯ ЧОВЕК. Сигурна съм, ти кажи де, че и Камелия е била по-добре от тия в трейлъра.
Единствено Данаиловите до време (преди почти да спре да преподава и да ги поемат главно асистентите) бяха по-адекватни примерно близнаците, Стефания Колева и тн, щото Данаилов е бил с кино по-известен. Като преди да почине последните му два випуска са доста зле.

Ся разбира се, имаш изключения, но няма как да учиш хора само на актьорско за театър и на техниките за него и да очакваш, че ще стоят добре на екран.

В същото време и режисьорите имат няква вина, че са бездарни, но повечето е в Натфиз. Ама при филмите на Генчев си е главно негова. Та да, тва е обяснението.

Впрочем разгледах каста и голяма част от тях (освен тоя на Ботев) са точно на Младенова и Добчев възпитаници, големите интелектуалци.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by tigermaster » Wed Sep 01, 2021 3:04 am

Сцената с Камелия просто беше забавна. И да, тя по-добре стоеше от сериозните актьори в трейлъра на "Ботев".
Най-готиният в жигулито обаче беше Филип Аврамов. Трябва да го гледам и в други филми.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Martix » Thu Sep 09, 2021 4:56 pm

Итс аут ма мен :!:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by трубадур » Thu Sep 09, 2021 5:34 pm

На ниво реклама много му е късно на тоя филм, само вайт рабита радва от видяното, много добре са наджазили песновката. Това приличаше повече на джупитър асендинг 2, отколкото на матрицата. Пак ще е дей 1 сигурно, реално единственият блокбастър филм от тая година, който наистина искам да гледам, ама много мех усещане ми даде, дано е просто лабав трейлър и даже да е нарочно лемав. Не му беше силата на матрицата в супергеройските неща просто, а тук изглежда доста са се наклонили в тая посока, от друга страна в третата матрица показаха тупаник, дето до знак снайдер супермена никой дори не смееше да пипа, та вашовска си е заслужила правото да прави квото си иска. Ще видим.

А и липсата на Фишбърн и Уивинг е очевадна. Да се лишиш от най-добрите си актьори в поредицата... е, евала. Поне Уивинг каза, че е било заради конфликт с друга продукция, докато Фишбърн дори не са го повикали.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by tigermaster » Thu Sep 09, 2021 5:52 pm

Остави я липсата на Фишбърн и Уивинг, Юен Уо Пин го няма и това е бая очевидно.
А и като видях Киану Рийвс, първата ми мисъл беше, че изглежда така, защото този филм и "Джон Уик 4" са ги снимали паралелно. Това не знам дали е правилно.
Иначе не изглежда зле, даже мисля да го гледам на кино. От втория и третия филм не помня абсолютно нищо, освен бойните сцени. Дано не е проблем.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Martix » Thu Sep 09, 2021 6:27 pm

Споко, те ще преразкажат всичко в първите 20 минути на филма за забравилите. Виж, даже са наели старите актьори за да не се объркат хората какво гледат.
Шегата настрана, трейлърът е стандартен, но на филмът ще му е много трудно да ме разочарова. Мисля че дори да се окаже юпитер асендинг 2, пак ще ме израдва поне за 8-ца. Това ми е най-чакания филм на годината(да не кажа на десетилетието) заедно със дюна и сохото, а на сохото нещо не ме радват трейлърите хич. Дано не е толкова дженерик трилър, колкото изглежда.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by penzata » Fri Sep 10, 2021 6:49 am

Морфей умира в Матрицата Онлайн, която се счита за канон. Заради това Фишбърн го няма. И е очевидно, че Тринити е програма или реминисценция на спомена на Нео за нея.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by tiffany aching » Fri Sep 10, 2021 7:21 pm

Това е Матрицатаааааааа :lol:

Не е истина колко съм хайпната, против всякаква логика :heart:

Прогнози? На този етап искам просто да не бъде претоплена манджа на предните три... и да се случи нещо неочаквано, но не по "Игра на тронове" начина от последните два сезона, например.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Yan » Wed Sep 22, 2021 10:51 pm

Айде и китайския трейлър на Дюн с доста непоказвани кадри:

Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Marfa » Thu Sep 23, 2021 9:32 am

А бе прави ми впечатление, че май Фейд-Рота ще бъде заменен от Звяра,
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Claymore » Thu Sep 23, 2021 1:29 pm

Litz wrote:
Wed Sep 01, 2021 12:20 am
...
Само се включвам моментно за офтопика да кажа, че хич не съм гледал много български филми, стари или нови, ама такава дървения и ужас хич няма примерно в Привързаният балон или Виктория или дори балиго, С деца на море. Т'ва съвременната школовка е буквално регресия от филмите на 60-те. :neutral:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by трубадур » Mon Oct 18, 2021 9:07 pm


User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by Martix » Tue Oct 19, 2021 7:47 pm

I'm cautiously optimistic за батмана. Целия им DC фендъм евент беше няма такава трагедия. Тоя трейлър е единственото по-добро нещо оттам (основно заради сцената на 1:40).
Е, най-доброто беше криндж представянето на Black Adam със Скалата говорещ от черен greenscreen-нат void и после тийзъра от discount храма от пазителите на галактиката.
There are no rules! I'm gonna get you!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests