ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
трубадур
Ascendent

Re: ТЕМА ЗА ТРЕЙЛЪРИ

Post by трубадур » Mon May 10, 2021 4:51 pm

Litz
Forsaken

Post by Litz » Mon May 10, 2021 7:28 pm

Едии и Венъм са толкова wholesome. Тоя филм колко ще е як след един масур :mrgreen:

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Tue May 11, 2021 7:54 pm

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Tue May 11, 2021 8:21 pm

да фааааааак Венъма не било лъжа за Карнаджето и Уди :heart: .

Какво по дяволите се случва в тоя зелен рицар... :shock:

Ghibli
Elder God

Post by Ghibli » Tue May 11, 2021 11:45 pm

Не знам, ама са изтървали уникалния шанс да го направят негър 8-)
Spoiler: show
I kid you not, това беше темата на някакъв доклад, който четох преди време - че Зеленият рицар е бил негър или поне мавър. https://www.academia.edu/2494445/Black_ ... ian_Legend
@}->--
"анакин поворачивается к зеркалу, а в нем дарт вейдер. и тут анакин понимает, что ему трудно дышать."

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed May 12, 2021 11:03 am

Затва са сейф и е дърво. От друга страна са взели Ralph Ineson, който има най-божествения глас евър и е перфектен кастинг. Дет се вика най-после бял актьор да може да се мери с чернокожите по глас. Вярно че има достатъчно пост обработка, но човекът има бетон, полят с мед за гласни струни.

Martix
Aes Sedai

Post by Martix » Wed May 19, 2021 7:06 pm

Ръкавицата е хвърлена, release датата е един месец преди Chang Chi. Дисни треперят от страх :spite:

А шегата настрана, и двата филма изглеждат underwhelming.
Man has always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much...the wheel, New York, wars and so on...while all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more intelligent than man...for precisely the same reason.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Tue May 25, 2021 7:56 pm

Най-накрая, филмът на годината :metal: :heart: :metal:

Last night in soho, нали.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Tue May 25, 2021 8:20 pm

найсу, трейлърът е догшит, ама по кадрите личи, че едгар много му се е флексвало след последните си 2 резила и барем успее да се надскочи малко.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Tue May 25, 2021 8:29 pm

Знам за бейбито, ама края на света кво му е?

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Tue May 25, 2021 10:03 pm

не е шон или хот фъз категория, буквално дейвид гордън грийн можеше да го направи

надявам се сохо да е завръщане във форма, ама тоя път подхождам с никви очаквания реално, ако е поредния кенеф ще стане ясно, че едгър му е минало силното време и само с разчитане на добър оператор не става
Last edited by трубадур on Tue May 25, 2021 10:05 pm, edited 1 time in total.

tigermaster
Elder God

Post by tigermaster » Tue May 25, 2021 10:05 pm

Вътре обаче имаше идиотска препратка към "Легенда за Пияния майстор", така че му прощавам греховете. А и беше достатъчно як филм принципно.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Tenet“/“Тенет“

Litz
Forsaken

Post by Litz » Wed May 26, 2021 10:07 am

Не разбирам тоя пресилен еджлординес като 14 годишен дето си прави на интересен, при който се правим, че и бейбито и края на света са по-зле от филми на Уве Бол ебаси или са като филмите на Шаямалан след шесто чувство. И хот фъз и шон са рядко гениални шедьоври. Края и Бейби не са на нивото им, факт, но да кенеф си е супер еджлорд изхвърляне.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed May 26, 2021 2:34 pm

Лиц запри се :mrgreen:
мислех, че се знаем по-добре от това

пп шамалаяман след 6то все пак има още 2 силни филма (следите и ънброукен) и един кажи-речи (селото).

Само казвам, че това лично за мен ще е последният път, дето ще дам кинти/интерес/време за филм на този паляк. Ако се накендза пак и го кара само на визуална дъвка, ми нямам нужда от това. Т.е. кенеф си е баш в реда на нещата. И спри да изопачаваш думи, една тема няма къде да не преразкажеш на някой приказката тотално мисвайки дъ пойнта. Би пич.

и още един ппп

Нямам проблем с тъпи филми, ама ако са забавни. Например венъм. Имам като се пънат да са повече, а накрая доставят мехава работа. Като не можеш с дадена история да надскочиш типичното за жанра, поне не се надувай, ми си карай в коловоза. Затва Сам Рейми може да прави квото си иска, дет се вика, а едгър не знае колко уши има по главата, ако му се съди по последните филми. Добави и с това, че все пак много ми хареса как започна и като дадено нящо, което си харесвала навремето, ама последните години само те разочарова имаш бая по-силна реакция. Викам си, че и ти си наясно с това, не е като да не си го демонстрирала в други теми, ама ся ме дъвчеш за същото :ninja:

Shamajotsi
Adept

Post by Shamajotsi » Wed May 26, 2021 11:58 pm

Въх, песента в трейлъра била изпълнена от Аня Тейлър-Джой (поне според интернет)!