Предстоящи филми, част IV

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
tigermaster
Elder God

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Mon Mar 29, 2021 4:35 pm

^Ъхъм. И повечето филми на Джеки Чан имат същия рейтинг. Много яко.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Tenet“/“Тенет“

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Mon Mar 29, 2021 5:12 pm

tigermaster wrote:
Mon Mar 29, 2021 4:35 pm
Ако сложиш същото количество женски задници, ще са си R дори една капка кръв да няма или псувня. Рейтингите са един път :hihi:
Макар наистина да не знам защо на джеки са р по принцип, при положение, че малоумните кабеларки позволяват male rear nudity... стига да не се прекалява (брейкинг бед е най-явният пример).

Litz
Forsaken

Post by Litz » Mon Mar 29, 2021 5:23 pm

трубадур wrote:
Mon Mar 29, 2021 5:12 pm
tigermaster wrote:
Mon Mar 29, 2021 4:35 pm
Ако сложиш същото количество женски задници, ще са си R дори една капка кръв да няма или псувня. Рейтингите са един път :hihi:
Макар наистина да не знам защо на джеки са р по принцип, при положение, че малоумните кабеларки позволяват male rear nudity... стига да не се прекалява (брейкинг бед е най-явният пример).
Е Мидсомар има мъжки пениси и задници, и кво ли не. Обясни р рейтинга. Само директорския кът е с нс 17.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Mon Mar 29, 2021 5:28 pm

А дедпулл е брутален (плюс голотията, а брюж си е касапница също като става дума за насилие), защо точно тия три филма са ти непонятни, че са R? :unsure:

Litz
Forsaken

Post by Litz » Mon Mar 29, 2021 5:40 pm

Не ми е непонятно че те са р, а че Мидсомар дето е пъти по-брутален е със същия рейтинг.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Mon Mar 29, 2021 6:28 pm

Тва вече не е до количество, а че е просто за възрастни. Според мен 3 рейтинга са достатъчни и няма нужда за NC-17/X или както е в игрите AO (adults only). Рейтингът не е определящ за количеството на съдъражнието, а дали въобще вътре присъства такова, което сегашните норми са сметнали, че не е за дечурлига. Американците са тъпи и смятат насилието за по-малкият проблем от псувни, голотии и секс и така си пляскат рейтингите. Плюс, че и зависи донякъде все пак контекстът. Например King's Speech беше Р заради една сцена, където fuck се казва къде пеесе пъти, но е с терапевтична цел и в крайна сметка свалиха рейтинга. Или поне апийлвъха и много се шумя тогава, гледам все още държи R. Което е тъпо. Но дедпуул, брюж и мидсомър (тряя го гледам най-после) са си в реда на нещата да са където са си без значение кой от тях е по-фрапиращ. Пише, че е за възрастни от там следва, че сами можем да си взимаме бележки и решаваме дали ще тестваме. Бтв, ако мидсомър е само с мъжки принадлежности може и да го скипвам дет се вика :mrgreen:

Litz
Forsaken

Post by Litz » Mon Mar 29, 2021 6:31 pm

Има и женски, принадлежности у Мидсомар ни са бой :mrgreen:

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Mon Mar 29, 2021 6:33 pm

Litz wrote:
Mon Mar 29, 2021 6:31 pm
Ако са типичния фашлив косморляк и странични ъгли, и дълбоки сенки има за кво да се боя :bigtongue:

Litz
Forsaken

Post by Litz » Mon Mar 29, 2021 6:36 pm

трубадур wrote:
Mon Mar 29, 2021 6:33 pm
Litz wrote:
Mon Mar 29, 2021 6:31 pm
Ако са типичния фашлив косморляк и странични ъгли, и дълбоки сенки има за кво да се боя :bigtongue:

Минали са през козметик споко. И са в анфас.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Wed Apr 07, 2021 1:03 am

Тва ще ме накара да го гледам :mrgreen:

I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me (Afterwards is OK; just use protection). The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization.
— Suggestions 1:1

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed Apr 07, 2021 10:01 am

Xellos wrote:
Wed Apr 07, 2021 1:03 am
Тва ще ме накара да го гледам :mrgreen:
много нидей :ninja:

Litz
Forsaken

Post by Litz » Wed Apr 14, 2021 2:29 pm

Трейлъра на филма жигули не беше зле, но тая песен е доста брутален криндж. Бих гледала филма само заради Билалов (когото обожавам от козата) , щото заедно с Велислав Павлов е един от малкото бг актьори, които са брутално добри на екран и не театралничат.

tigermaster
Elder God

Post by tigermaster » Wed Apr 14, 2021 3:35 pm

Не знам, на мен трейлърът ми хареса повече, отколкото очаквах, а и тая песен не е толкова зле - само дето ми напомня на Мери Бойс Бенд (които не съм слушал сигурно от двайсет години вече, а и никога не съм ги харесвал поначало), а не на соц-рок, какъвто би трябвало групата да е правила, ако съм разбрал правилно.
Обаче изглежда все едно актьорите действително си свирят на инструментите, което е хубаво, а и Билалов е айкидист, което автоматично го издига нагоре, макар че няма да бъде отразено във филма.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Tenet“/“Тенет“

Litz
Forsaken

Post by Litz » Wed Apr 14, 2021 4:05 pm

Да бе и на мен трейлъра ми хареса, просто песента е както ти казваш мери бойс бенд, плюс аз бих добавила Shallow за бедни.ма може да е търсен ефект, щото актьорите не са на възраст да са соц рокери, а да са точно от епохата на Мери бойс бенд, киора и тн.

Билалов е Бог. Един от малкото български актьори, абсолютно перфектни и на екран и на сцена. С това не искам да кажа, че е лошо да си добър само в едното, но Билалов е перфектен в абсолютно всеки жанр и медиум.
Слава богу и че са сложили Аврамов вместо Блатечки примерно. Аврамов е пич и не се взема на сериозно и имам доста добри спомени от него на един летен лагер.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Tue Apr 20, 2021 3:23 pm

Не само аз съм виновен, че заглавията на теми в различни раздели са идентични.

Според мен е очевидно, че няма да видим (живот и здраве) кой знае какво CGI, дори напротив. Но ми се струва, че този филм ще е издържан в стилистиката на играта. И ще бъде кефещ. И според мен актьорите са от така наречения (от мен) мейнстрийм ъндърграунд, макар че доколокто виждам Скорпион ще го играе същия който играе и във филм на Марвел.
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.