Jay-Z and Linkin park - Numb-Encore

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Wed Mar 30, 2005 9:30 pm

Напоследък си я слушам доста и все с кеф песничката :) Да си кажа, не че нещо...
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Arhiara_Eronaile
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Thu Jun 30, 2005 3:38 pm
Location: posledna dupka na kavala

Post by Arhiara_Eronaile » Mon Jul 04, 2005 2:29 pm

Не мога да не си дам мнението щото някога, много отдавна, LP ми бяха една от любимите групи.

Hibrid Theory кво да кажа мен мнг ме радва и мисля, че ако има неометъл то тва е то :D .

Meteora беше супер за комерс албумче и си имаше от сичко, но откакто напраиха тая изцепка с ТОЯ...мнг ми паднаха в очите :cry: .

Още повече че всички банди в началото праят нещо различно и после като станат леко известни и си развалят стила за още няколко хиляди фена.така предават истинските, дето са си с тях от началото :< .

Та за Numb/Encore изобщо не мисля че е готина или нещо такова щото в цялата песен на Честър гласчето му се чува за няма и минута.
Ако сте слушали оригинала, е сравнение не може да има.
Wish upon a star
No matter who you are
The second star to the right
Harbinger`s gate
Beyond the boundaries
Blossom ballet
In the great wide somewhere

User avatar
deathwing
Smallfolk
Posts: 23
Joined: Sun Jul 24, 2005 8:57 pm

Post by deathwing » Tue Jul 26, 2005 9:29 pm

abe za men numb encore be6e golqma izlagaciq tupo be6e da minavat kum rap no vse o6te im slu6am starite pesni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests