Евровизия / Eurovision

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Post Reply
User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Евровизия / Eurovision

Post by Ghibli » Sun May 23, 2021 2:07 pm

А така, носете в темата :) Значи, този Дамиано все повече ме впечатлява, това да се катериш по пилон и едновременно да пееш си иска сериозни умения. Оцеляването с такива токчета без счупване на глезен го смятам за отделен талант.

Martix, дай някое видео на
Martix wrote:
Sat May 22, 2021 11:14 pm
великолепната Франческа Мишелин
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Евровизия / Eurovision

Post by Martix » Sun May 23, 2021 2:37 pm

Доста от журитата поздравиха и на собствения си език, не беше само французойката. А и накрая верно каза и нещо на английски, baby steps, но е напредък.


Ето малко Франческа,
песента й от евровизия, не стигна много вискоо в класирането, но мен си ме радва


любимата ми нейна песен


някаква рандом песен, която току що прослушах за първи път


песента й с maneskin - малко рап го раздава
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Евровизия / Eurovision

Post by Litz » Sun May 23, 2021 4:05 pm

Журитата поздравяваха на роден език, ама казваха само Добър вечер на него.

Французойката през цялото време говореше на френски само на финал каза Гуиийс, което явно трябва да значи Гърция.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Евровизия / Eurovision

Post by Ghibli » Mon May 24, 2021 11:39 am

Благодаря за клиповете на Франческа :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Евровизия / Eurovision

Post by трубадур » Mon May 24, 2021 12:09 pm

А бе имаше още една дето си говори изцяло на нейния език, стига срахте връз французката само, ако ще храните :lol: нека поне е по равно и да е основно за тъпата им песен, дееба и шансона строшен.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Евровизия / Eurovision

Post by Ghibli » Mon May 24, 2021 2:24 pm

И двете с Лиц казваме, че нямаше. Ти като си толкова сигурен, намери го във видеото и ни опровергай или замълчи завинаги по въпроса :twisted:
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Евровизия / Eurovision

Post by трубадур » Mon May 24, 2021 2:53 pm

Мани, че са мързели, отне ми 30 секунди да го намеря, ма и не внимават, докато гледат, па и спорят :spite: :
фимейълз баце :bigtongue:


2:57:34

Сан Марино мацката направи същото

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Евровизия / Eurovision

Post by Litz » Mon May 24, 2021 3:04 pm

@Ghibli имаме още причини да мразим франсетата :D

Френското ентри в уикипедия за евровизия е единственото, в което се споменава за "скандала с наркотиците"

Аз имам един приятел италианец, Дамиано се казва и той и дори не харесва песента, но като му казах за франсетата, ходи да гледа клипове и вика "ThIs is about integrity, now you see why Italians hate French people" :mrgreen:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Евровизия / Eurovision

Post by Ghibli » Mon May 24, 2021 3:35 pm

трубадур wrote:
Mon May 24, 2021 2:53 pm
Сан Марино мацката направи същото
Ще пропусна да коментирам подобаващо блатантния ти сексизъм и само ще отбележа, че може и да си прав, че е имало още една държава, която не е говорила на английски, но това само подкрепя тезата за шовинизма на франсетата, защото пак говорят на френски 8-)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Евровизия / Eurovision

Post by трубадур » Mon May 24, 2021 4:22 pm

джибльос, браат, само после да си скочила на роланд обаче като не ти е схванал шегите и подрипа. Тури си хау дъ търнтейбълс мемето тука. Ма сексизъм вика на явна ебавка :hihi:

И не това беше темата, га се включих (страница по-рано дет се вика се опитах да ти дам друг поглед на нещата, ама си го скипнала и сега нямало значение, че още някой все пак правил същото - яко интегрити, бтв), няма смисъл чак толкова да се кълчиш, беше просто, че пак се говори на изуст (как само те приказвали на роден език), докато се плюе по нещо. По принцип е добре да нямаш фактологически грешки като ще хейтиш, поне да си постелиш с право, вместо да си търсиш причини да си ядосана на нещо, което даже не отговаря на реалността.

И не, английският не е задължителен. Затва сме в съюз.

И освен тва ги ги приказваш, какво общо има тва с франция. Мацката просто говори на френски и е поканена да говори. В Сан Марино по пронцип тряскат на италиански. Демек, въпреки изцепките от теб и лиц, май хората там са доста по-отворени на тема другарство и путка майна, вместо да си вадят дебилни изоди. Ма за кво да не търсим под вола теле и си покажем шовинизЪма. :spite:

Франция заслужават хейт зарад тъпа песен, която беше правена да печели пред журито, вместо да е паметна и с евентуален хитов потенциал.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Евровизия / Eurovision

Post by Ghibli » Mon May 24, 2021 4:47 pm

Мри бе.
Last edited by Ghibli on Mon May 24, 2021 4:54 pm, edited 2 times in total.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Евровизия / Eurovision

Post by трубадур » Mon May 24, 2021 4:48 pm

rip

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Евровизия / Eurovision

Post by penzata » Mon May 24, 2021 5:07 pm

трубадур wrote:
Mon May 24, 2021 4:22 pm
Франция заслужават хейт зарад тъпа песен, която беше правена да печели пред журито, вместо да е паметна и с евентуален хитов потенциал.
Тъпа песен е, песен която и вокално, и като лирика, и като изпълнение е зле; шансонът изобщо не е тъп. Опитват се да "изкопират" емоционалността на Je Taime на Лара Фабиан и донякъде им се получава. Не е паметна, но не е и забравима. Харесва ми. :heart: Песента спечели голям вот и от публиката, така че твърдението ти леко издиша.

относно хитовете:
на Литва песента е с огромен хитов потенциал, но уви.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Евровизия / Eurovision

Post by Ghibli » Mon May 24, 2021 7:03 pm

трубадур wrote:
Mon May 24, 2021 4:22 pm
джибльос, браат, само после да си скочила на роланд обаче като не ти е схванал шегите и подрипа. Тури си хау дъ търнтейбълс мемето тука. Ма сексизъм вика на явна ебавка :hihi:
ОК, мина ми червената пелена от споменаването на Роланд и съм готова да ти отговоря по-подробно. На такива явни ебавки, независимо дали са ебавки или не, отговорът е един и той е "сексистка свиня". Ако ти можеш да ме наречеш "глупава женка" на майтап, аз също мога да те нарека сексист на майтап. Еднакво смешно и хумористично е. Така че не реви и не ми говори за мемета и кой как реагирал се кълчил, защото не си по-добър от мен и чувството ти за хумор се простира точно до скъпоценната ти личност, както се видя.

Колкото до останалото, ако не забеляза, аз ти казах, че беше прав и нямаше нужда да ми обясняваш пак в три абзаца като на фимейл :roll:

П.П. Ще те помоля ако искаш да си говорим цивилизовано да не ми споменаваш Роланд. Не знаеш какво се е случвало между нас. Да не ми кривиш ника би било приятен бонус.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Евровизия / Eurovision

Post by трубадур » Mon May 24, 2021 9:47 pm

чил бе джиб

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 13 guests