Концертните изпълнения

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Sat Jan 24, 2004 12:22 pm

То и вкъщи най-хубавите неща са на плочи, купувани преди да се родя или някъде малко след това. И грамофонът ни е повреден, ааааааааа! Както и да е, Рол, вземи се похвали наистина какво имаш.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jan 24, 2004 12:28 pm

Не казвам, ще ме ограбиш :Р А и не съм преглеждал скоро, де, нашият грамофон от години не работи.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Jan 24, 2004 12:42 pm

Пусто да остане, и нашият също:( А повредата му не е особено голяма - има проблем с главата, дето е игличката, обаче ми поискаха космическа сума, че да го оправят:( А стаа въпрос за българско нещо все пак - Респром някакъв, не е като да е някаква космическа фирма, не е честно:( И така си и стоят плочите абсолютно неизползваеми, направо не е истина:(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Sat Jan 24, 2004 12:50 pm

Май всички го имаме този проблем :) Та, някой да знае къде се продават грамофони? (Трябва да ги произвеждат още, тия ди-джеи с какво работят?)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

Post by HeavenWarrior » Sat Jan 24, 2004 2:29 pm

Аз имам оригинални Диип пърпъл, Цепелин, Флойд, Металика, Блек Сабат плочи, ама на моя грамофон държача за игличката е счупен, а и игличка нямам :evil:
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

User avatar
Caliostro
Farmer
Posts: 62
Joined: Tue Jan 20, 2004 3:08 pm

Post by Caliostro » Sat Jan 24, 2004 2:31 pm

...*deleted*...

А иначе, лайв изпълненията определено са по-емоционално заредени от предварително записаните и обработените. С други думи, ако искаш да се заредиш с чист адреналин, отиваш да съпреживееш усещането с още хиляди други хора в залата. Ако ли пук искаш спокойно да се насладиш на едно произведение, докато релаксираш в къщи, разбира се че ще си пуснеш Долби Съраунда, а не грамофона на дедо Вуцо(стига разбира се да немаш само грамофон в наличност) :-D.
По-добре късно, отколкото по-късно!

User avatar
Caliostro
Farmer
Posts: 62
Joined: Tue Jan 20, 2004 3:08 pm

Post by Caliostro » Sat Jan 24, 2004 11:30 pm

За да влезем отново в топика на темата, искам да попитам знае ли някой от къде може да си изтегли човек класическа музика? Пък била тя студиен или лайв запис?
По-добре късно, отколкото по-късно!

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Sat Jan 24, 2004 11:34 pm

Last edited by turin on Tue Aug 31, 2004 6:31 pm, edited 1 time in total.

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Sat Jan 24, 2004 11:53 pm

Last edited by turin on Tue Aug 31, 2004 6:31 pm, edited 1 time in total.

User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

Post by HeavenWarrior » Sat Jan 24, 2004 11:58 pm

Щом, казваш Турине, въпреки че ми е интересно к`во точно па са правили едно време :P
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

Bragir

Post by Bragir » Sun Jan 25, 2004 12:05 am

aa ne w smisal, tia tam D2, karizmi i t.n. imam alergia ;) Ma ne kefat tia nowite, loshoto e 4e dosta powe4e kawari ima ot neobhodimoto za mene. Ma karai, kefia si se i na spomenatite ot teb. to po wajno kat go 4ue 4owek par4eto kwo mu e na sarce ;)

hehe e to lili iwanowa tolkoz ia e dignala letwata 4e. :D mi za sa darjat oshte fronta niakak, neznam dali 4ete interwuto s Ahat w
http://www.sivosten.com/magazine/vol2/ahat.htm

loshoto e 4e se nabliaga u nas na nekwi ligawi komersii po mediite. shtia hda powarna w4era kat gledah nekaw klip na kamen kat prehwarliah po kanalite.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jan 25, 2004 12:28 am

Мне, че оная тема е приключена, нодокато несе намери кой да добави нещо, аз да се присъединя към питането затеглене на класическа музика. Ама съм и претенциозен - да се знае кой е изпълнителя, а не просто разни откъсчета. В смисъл, като за "ценители", дето им викат.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Sun Jan 25, 2004 12:48 am

E, чак за толкоз подробности информация нямам :Р
Само на някои оперни арии си им пише. Или на серия изпълнения на някой определен оркестър ;(
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

Bragir

Post by Bragir » Sun Jan 25, 2004 10:09 am

Mhm, nqkoi si imat popalneni ide3-ta watre ot kade sa ripnati, ama to taka ili ina4e samnitelno winagi. S tiq diskowe i promocii ot po 30 diska s klasici, det koi znae ot koi sa izpalniawani i kak, e golqma polucia. dori i za muzikalni inwalidi kato mene. Ma oswen na jiwo da slushash, niama gram garancia kwo si kupil, ma kat sme w BG puk sawsem.

User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

Post by HeavenWarrior » Sun Jan 25, 2004 12:13 pm

Последните постове кат гледам трябва да се пренесат в общия форум, в отделна тема - Форумни Войни или блабла, но аз не съм никой да казвам кое къде ще се мести, обаче все пак си говорим за първо за музика и второ за концерти, а не кой на кого накривил кепето или кой на кого изял сладоледа. Поздрав с Crematory - The Fallen.
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 46 guests