OI музиката

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Post Reply
User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

OI музиката

Post by HeavenWarrior » Sun Oct 03, 2004 11:18 pm

Какво мислите за Ой музиката като цяло. Харесвате ли я или не. Лично аз се кефя много на Landser, въпреки че не споделям изцяло идеите им. Поздравявам всички с - Landser - Opa war Sturmfьhrer bei der SS.mp3
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Oct 04, 2004 2:40 pm

аз пък да си призная не знам какво е тва :oops:
я разкази малко по-подробно ;P
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Jantex
Commoner
Posts: 43
Joined: Thu May 13, 2004 3:18 pm
Location: Студ. град 37 блок

Post by Jantex » Mon Oct 04, 2004 3:19 pm

И аз не знам какво е това и ще ми е интересно да разбера.
"Трудно разбрах, че е трудно да разбереш."

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Oct 04, 2004 6:29 pm

нещо SS долавям там ;P
освен това е немска;P
май се сещам горе-долу за какво иде реч :)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

Post by HeavenWarrior » Mon Oct 04, 2004 10:13 pm

Ами иде реч за нацистка музика. Ой музиката, доколкото съм запознат е метъл или пънк с нацистки убеждения. Ето преводът на част от песента, с която ви поздравих:
Going through grandpa's garbage, to see what I could find. I find a bunch of goodies, from 1945. I see all those items, from the good old days. His metals in his hands, and his uniforms all gray!

Chorus: Grandpa was a Sturmfuehrer, in the SS. Grandpa was a Sturmfuehrer, in the SS. Grandpa was a Sturmfuehrer, in the SS. Sturmfuehrer, Sturmfuehrer, in the SS.

In an SS Panzer unit grandpa rolled with pride. Cleansing Bolshevics from the Russian country side! Every red commie bastard that stood in his way. Hey would shoot them down, day after day!

Значи попринцип ой музиката минава малко към викингският метъл, ето превод от друг текст на Ландзър.
We wake the power that rests in you. Emotional hate that is true. Viking blood runs in our veins. Our lyrics contain the Nordic rage!

Значи да имаш албум на Ландзър в Германия е като да имаш РПГ-7 в Америка.
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

User avatar
SavaTage
Commoner
Posts: 31
Joined: Tue Aug 09, 2005 9:44 pm

Post by SavaTage » Tue Aug 09, 2005 9:56 pm

obshto vzeto tova si e chista proba prostashka muzika , sys psevdo-nacistki tekstove i punkarliva muzichka. stava za krychmite. skinarite sa typaci. a oi-a minal i zaminal pokrai vikinga.hahaha

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Aug 09, 2005 10:51 pm

хмм псевдо? защо пъп псевдо? :shock:
кажи ми по коя кръчма си чул таква музика? :) аз предимно чалга чувам :)
да, просташко е и да пишеш на български с латински букви.

skinarite sa typaci
защо? ти да не си попаднал под мерника им? :)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Tue Aug 09, 2005 11:13 pm

Drizzt Do`Urden wrote:хмм псевдо? защо пъп псевдо? :shock:
кажи ми по коя кръчма си чул таква музика? :) аз предимно чалга чувам :)
да, просташко е и да пишеш на български с латински букви.

skinarite sa typaci
защо? ти да не си попаднал под мерника им? :)
Еми, Дризт, не съм имал много вземане даване със скинари. Обаче и от малкото си контакти се убедих, че оная мисъл, че имали повече коса отколкото мозък съвсем не е лишена от смисъл...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
SavaTage
Commoner
Posts: 31
Joined: Tue Aug 09, 2005 9:44 pm

Post by SavaTage » Fri Aug 12, 2005 9:52 pm

drizzt na mene yambolskite skinari i da iskat nishto ne mogat da mi kajat teiche opredeleno ne sym im popadal pod mernika :> a tva che ne puskat oi po krychite ne znachi che ne e krychmarska muzika :>
psevdo e razbira se, nali sym im chel tekstovete i sa tolkova elementari , che i nyakoi 12 godishen SKINAR moje da gi pishe syshite:> haha - primer
Jew Slaughter - Adolf Hitler, chui ya ako ne si haha..
sounds fun

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Fri Aug 12, 2005 11:10 pm

мда, a oсвен друго скинърите и ОИ музиката са 2 различни неща и не е нужно да са абсолютно свързани едно с друго....
SavaTage- кирилицата е препоръчителна ако искаш да не ти прескачат постовете...
И я разясни какъв си такъв шеф че не могат да ти кажат нищо след като така говориш за тях..? :)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sat Aug 13, 2005 10:50 am

Нямам никаква представа какъв е Savatage, ама само да разкажа една интересна случка от местния фолклор :)
Навремето в Лясковец (града в който живея) имаше само един скинар. Движи се човека насам натам отчита дейност. Не знам какво точно е правил, ама кариерата му на скин завърши безславно след като циганите един ден се събраха и го пребиха. :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 14 guests