Iron Maiden - The Book of Souls

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Post Reply
User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6908
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Iron Maiden - The Book of Souls

Post by Yan » Fri Sep 04, 2015 12:33 pm

Пет години след The Final Frontier Мейдън са записали жесток албум.
Не съм вярвал, че през 2015 г. някой ще се осмели да издаде двоен албум с времетраене 92 мин. Мейдънци не само го направиха ами и мачкат.
Up the Irons!
Spotify днес ще е на replay :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Iron Maiden - The Book of Souls

Post by Amelia » Sun Sep 06, 2015 7:46 pm

Ooooooooh, nice! Ще го издирим.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Iron Maiden - The Book of Souls

Post by Amikae » Fri Sep 11, 2015 9:21 pm

Велики са!

Той излезна по торентите рано рано, но аз си изчаках специалното издание да пристигне. Разделили са го на два диска защото наистина е доста дълъг и така според мен е най-правилно да се слуша, с почивка между двата.

Потресаващо добър е! А и никога не съм подозирал, че в албум на Мейдън ще има песен, като Empire of the Clouds, която за мнозина е и най-добрата в целия албум.

Аз лично се изкефих на всички парчета, но на този етап прослушвам най-много The Great Unknown, The Book of Souls и The Red and the Black. Което, разбира се, като говорим за Мейдън не значи нищо, защото мине се не мине известно време и ще бъда обсебен от други няколко песни, и такъв винаги е безкрания цикъл при слушането на най-великата метъл група в историята.

Между другото първия им сингъл - Speed of Light - при първите слушания нещо не ме вдъхновяваше много, но след 7-8 слушания много ме зариби и сега го къртя яко! :twisted:

Сега чакам да обявят датите и дестинациите за световното турне. Айде стискайте палци да имат близо до нас!!!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Iron Maiden - The Book of Souls

Post by Amelia » Wed Sep 16, 2015 2:42 am

Новият Айрян не е лош. Още от същото ама Мейдън винаги правят още от същото и когато същото те кефи, не е проблем. Ще го послушам още малко, може и да ми влезе. Щото засега се носи по повърхността.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Iron Maiden - The Book of Souls

Post by Amelia » Wed Sep 16, 2015 10:02 am

The Red and the Black започва да ми влиза лошо под кожицата. Дори с безкрайните си китарни сола - по принцип мразя такива.

This album is not fucking around. This album means business. Много добър. Не на нивото на The Number of the Beast, но най-близо до него като звучене и усещане от всичките им по-нови албуми. И лъха яко и на Seventh son of a seventh son. С приятната тежест на The X Factor. Аз много доволен. Тея дни мисля да изциклизирам с него.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests