X Factor

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Oct 29, 2011 3:21 pm

А що просто не ги нарече с имената им или "трима участници"? Това "момиче, дует и гей" ми прилича на началото на виц със селскостопански животни. В Америкън айдъла преди 3 години участва най-талантливият певец от всички айдъли въобще - който си е гей.

Иначе повечето други страни имат достатъчно човешки ресурс (и конкретно певчески - на пеенето в България се гледа много аматьорски, вкл. и в академиите), за да имат хем интересни, хем кадърни участници. При нас доста често е или едното, или другото. Въпреки това, миналата година в най-големия Фактор (британския) шести стана Вагнер Карильо...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Oct 29, 2011 6:16 pm

Ми те британците си пускат по някой да им прави цирка, Вагнер, Джедуард, тази година си имат Джони и Кити, които за разнообразие доста могат да пеят. А на кастингите имаше една изключително забавна азиатка на средна възраст, която обаче се отказала в последния момент от участие в живите концерти.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Oct 29, 2011 6:39 pm

Мен пък 14-годишното момче ми е симпатично. Богомил ли се казваше? Тая Стела мисля, че е крайно време да постъпи на лечение - убедена съм, че с помощта на адекватна терапия ще успеят да я отърват от депресията. Ма всеки път, като я видя, се чувствам все едно съм попаднала насред поредната серия на "Листопад". Излъчването й е като на ветровито утро посред сурова лапландска зима. Дотук фаворит ми е Рафи. Но като цяло - голямо безличие. Голямо.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
zemonti
Commoner
Posts: 49
Joined: Tue Oct 18, 2011 6:16 am
Location: Canada

Post by zemonti » Sat Oct 29, 2011 7:16 pm

Trip wrote:А що просто не ги нарече с имената им или "трима участници"? Това "момиче, дует и гей" ми прилича на началото на виц със селскостопански животни. В Америкън айдъла преди 3 години участва най-талантливият певец от всички айдъли въобще - който си е гей
Поставяш нещата така, сякаш имам нещо против момичетата, дуетите и гейовете. Последните са доказано най-артистичните натури

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Oct 29, 2011 8:09 pm

Между другото, аз това предаване спрях да го гледам преди бая време. Още не бяха започнали т.нар. големи концерти даже, а като видях, че дори и на тях изпълнителите пеят на сингбек, желанието ми да гледам "Х-Фактор" съвсем се изпари. Има ли някакъв кръг, в който да се очаква да пеят с оркестър/бенд, да знам дали да погледна тогава?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests