X Factor

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Oct 24, 2011 7:32 am

То това е ясно. Лошото е че всичката циркаджийщина на Джийсън изглежда изкуствена, по време на прослушванията си изглеждаше наред човека.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Oct 24, 2011 9:20 pm

Да, права си, може да се оприличи с бг мъжки нескопосан вариант на Гага-та.
Знам, че тука има доста фенове на метъла(да ме извинят), ама честно казано този Джейсън.. Брад... Люис е по-объркан и от стария Дани Филт.

п.п. Пойнта де го слагам - това щяло да бъде предаването на гласовете, незнам си какво, а всъщност един некадърен певец с провокираща визия стига по-далеч от други, които наистина имат заложби.
Добре накрая ще стигнем до там, да гледаме музикалните клипове само, с мут-нат саунд.

п.п.п. Ма много добре знам, колко изтъркано селско е това изказване, ама това е шибаната реалност. Алиса в огледалния свят.
п4, това е шибаната реалност откакто имам някъв изглед върху реалността.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Oct 24, 2011 10:23 pm

Предаването на гласовете е по другия канал, няква безумна скука е, и няма нищо общо нито с гласове, нито с Джийсън. Който впрочем доста си може да пее, просто не беше интересен само с пеенето си и сега му се налага да се прави на шут на пича. А за разлика от ония с гласовете, тук си отпадат сравнително хората, които си заслужават да си заминат.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Oct 24, 2011 10:39 pm

Ами мойте котки ще хъркат по-добре от Дж. нон сенс.
п.п. Мисля, че най-добрия начин е да се поставим на негово място, ти ще бъдеш ли такова чучело в името на нз и аз какво, някой лев повече и малко повече известност?

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Oct 24, 2011 10:51 pm

Ако държах да стана известен с пеене и виждам че не става и не става само с въпросното, вероятно бих. С уточнението, че нито имам мераци да ставам звезда, нито пък мога да пея разбира се.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Oct 24, 2011 11:05 pm

armageddon wrote:Ако държах да стана известен с пеене и виждам че не става и не става само с въпросното, вероятно бих. С уточнението, че нито имам мераци да ставам звезда, нито пък мога да пея разбира се.
Аз имам един такъв, които някои задръстеняци биха го определили като психологически нездрав интерес към това момче и ти гарантирам, че това е един много объркан млад човек, който просто иска да бъде забелязан и това е всичко за него. Иска да бъде пойнтнат, независимо от всичко.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Oct 25, 2011 2:41 am

Според мен просто продуцентите на предаването са отишли при него и са му казали "Виж какво, моето момче, можеш да пееш, ама не си интересен. Ние можем да те върнем в предаването, пък ти ще трябва да си по-интересен, отколкото си възнамерявал, щото рейтинга ни заора в плитчините. Ще се обличаш като идиот и ще се правиш на откачен, но ще си по националната телевизия. Имаме ли сделка?" и Людмилчо (настоящ Джийсънчо) сащисано е казал "да".
В смисъл, не мога да повярвам, че сам си е измислил тази трансформация.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Oct 25, 2011 9:20 am

Бтв по предаването с гласовете, при все скуката, избраха мацка, дето бая я бива. Иначе Джейсън и повечето останали пеят на ниво караоке, но той е по-зле от повечето.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Oct 25, 2011 10:32 am

А какво е Джейсън? :unsure:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Oct 25, 2011 10:33 am


User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Oct 25, 2011 11:17 am

Sir Gag.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Oct 25, 2011 12:23 pm

Definitely gag.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Oct 25, 2011 10:49 pm

Днес толкова зле, колкото ми се сториха ли бяха, или просто не ми е ден?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Oct 26, 2011 2:05 pm

Всъщност, на мен ми се сториха окей някои - Ангел и Мойсей (нал тъй бяха) като никога бяха много добри, Рафи показа диапазон, Александра показа... ъ, деколте (камерата не слизаше оттам баси ХD) - онуй глиставото пак пя като на улицата, оная със Сървайвър беше доста равна и безинтересна, ама го бацаше английския, бой-групата беше приблизително 5 пъти по-безинтересна от танцьорите си, 14-годишното да си върви, Стела и нея не я знам кво прави там, а Нора не я гледах.

User avatar
zemonti
Commoner
Posts: 49
Joined: Tue Oct 18, 2011 6:16 am
Location: Canada

Post by zemonti » Sat Oct 29, 2011 3:00 pm

Снощи не ми се спеше, та погледах час-два X-factor Русия, Дания, Молдова, Англия, Холандия....

Като слушах какви хора минават през селекцията и се засрамих от нашите. От останалите ни в момента участници имаме момиче, дует и гей, които дори не се доближават до пеене, подходящо за такова съревнование.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests