X Factor

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Sep 19, 2011 8:08 pm

Аз предлагам направо Trip една групичка да се спретне, особено ако има други вокално изявени (и желаещи) форумци. (Аз съм от вторите, но не от първите :)) Tова предвид че феноменалната бройка от цели 12 групи са минали към bootcamp-a, както казаха току що ...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Sep 19, 2011 10:34 pm

Викаш, направо да правим хор? Става. Ко ше пеем?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Sep 19, 2011 11:34 pm

Невероятния български евъргрийн Кен Ли? Mоже и с песента за тополите ...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Thu Sep 22, 2011 6:29 pm

Някой има ли адекватно обяснение защо Поли Генова говори и се държи като 15 годишна, защото аз не мога да намеря такова.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Thu Sep 22, 2011 6:39 pm

Litz wrote:Някой има ли адекватно обяснение защо Поли Генова говори и се държи като 15 годишна, защото аз не мога да намеря такова.
Ми, май просто си е лигла. Или е недорасла съдейки по обзавеждането на стаята и, както го видях в "Черешката".

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Thu Sep 29, 2011 9:05 pm

Озвучаването онзи ден беше повече от ужасно. :shock:
А Поли Генова ме изумява с позьорщина и незряло поведение.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Sep 29, 2011 10:04 pm

Мен ме издразни хипер мн Василев - ебаси, как може да изгониш човек от собствения си отбор? Това беше мега хипер wtf момент, вероятно невиждан в цялата история на X-Factor.

От лайфа като цяло съм разочарован - имаше прекалено мн екранно време на изрусения цървул, съответно въпросния имаше достатъчно време да почне да дразни, което беше спестено в предните епизоди. Техническите проблеми ги прескачаме, въпреки че е леко абсурдно. Всички си пяха добре, но като цяло "шоу" частта не беше нещо невиждано, да не кажем че си беше постна. Смисъл - можеше повече просто.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Sep 30, 2011 4:34 pm

Дано го напипат. Аз гледам със закъснение и още не съм стигнал даже до бууткамповете - изрусеният цървул Азис Втори ли беше? Щото аз го помня от висенето на първите прослушвания - беше в един ъгъл с някакви бекъп певици ли, какви ли бяха, и шумяха...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Sep 30, 2011 5:58 pm

Trip wrote:Дано го напипат. Аз гледам със закъснение и още не съм стигнал даже до бууткамповете - изрусеният цървул Азис Втори ли беше? Щото аз го помня от висенето на първите прослушвания - беше в един ъгъл с някакви бекъп певици ли, какви ли бяха, и шумяха...
Азисът отпадна. По-точно сам се махна, защото не му се пееше на английски. Иначе аз също го следя с няколко епизода закъснение, та не знам какво е в последните.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sun Oct 23, 2011 11:44 pm

Абе къф е тоя Колин шон фарел ли беше Джон дон свич ли честно не се сещам как беше никнейма сигурно е някой култов някой си какви ги ръси "ра" нещо си на египетски ли дрънка, тоя е обсебен, y? u like it?

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Oct 24, 2011 12:21 am

Колди, въобще не мога да схвана за какво приказваш и не ми е за първи път, направи някакво усилие да се изразяваш ясно, моля те. Нито е ясно за кого питаш, нито какво е правил, от къде е или за какво се бори.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Oct 24, 2011 12:28 am

Някакъв изглеждащ като тийн бойскаут обличащ се като жалко подобие на ранната Мадона със дразнещ псевдоним от три английски имена, който пелтечи на развален египетски с арак хар РА и подобни. Х ФАКТОР issue, който предрагите зрители уж запазиха за следващото издание на това велико модернистично шоу.
п.п И който ин факт fear-на цялото жури с тези си арабоподобни х-кащи фрази.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Oct 24, 2011 12:37 am

За българското предване ли говориш, защото не мога да се сетя за такъв участник там?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Oct 24, 2011 12:41 am

Morwen wrote:За българското предване ли говориш, защото не мога да се сетя за такъв участник там?
Нова ТВ? Х фактор или аз съм в грешка?
п.п Ранната Мадона беше пресилено, по-скоро утвърденият Бой Джордж със елементи на Енигма рофл., що се отнася до стайлинга.
п.п.п мисля че беше последното издание досега, всеки случай от вече отминалата седмица- сега е 0:44 понделник:)
п4 - едно, че не можеше да пее ама съвсем не, но на мен ми е интересно тоя наистина какъв е, нямам много общо със Шлиман(втф), но този зарзават се опитваше да реди фрази на египетски.
Нз. аз ли съм в паралелна реалност или какво.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Oct 24, 2011 12:55 am

ОМГ, разбрах за кого говориш, този са го върнали, аз му пропусках клиповете, защото мислех, че е гостуващ изпълнител!

Едит: Изживява се като българския мъжки аналог на Лейди Гага, явно. А псевдонимът е Джийсън (???) Брад Люис. Изключително ми е напомпан и изкуствен, споед мен нарочно са го взели, за да е клоунът на предаването...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests