Гласът на България

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Aug 26, 2011 3:46 pm

Снощо беше Лудостта на треньорите. :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri Aug 26, 2011 4:00 pm

Мне, никаква лудост нямаше според мен. Избор нямаше, кой ще продължи натам беше ясно м/у останалите "последни" двама, въпреки че всички, които минаха към концертите снощи пяха по зле от преките си конкуренти за вечерта. Пък и бяха спред сравнително по-интересните лица. А прозрачните опити да вкарат няква интрига в цялата схема са направо жалки.

Почва да ми се струва че някой правен от друг екип от Гласът е можело и да стане нещо, като формат все пак е интересно.

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Mon Sep 05, 2011 11:28 pm

Ще бъде ли някой от музикално грамотните така снизходителен да ми обясни защо тази девойка Ани Сарандева продължава все напред?
Особено след днешното й насилие над френския език и коментарът на Маричков какъв едва ли не подвиг е да пееш на френски?
От пеене не разбирам, обаче знам френски достатъчно, за да преценя, че от времето на "Кен ли" насам не бяхме подлагани на такова нещо.
Моля ви се?
А?

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Sep 05, 2011 11:35 pm

Никва представа, Ани - ужасна беше. Но имаше и немалко добри изпълнения, някои даже много добри. Игор с Бийтълс ги изкърти, Богдана със Someone like you на Адел - тоже. Онази с Falling също беше доста добра.

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Thu Sep 08, 2011 10:30 pm

Добре, разбирам, че и като изпълнение девойката Ани Сарандева не е била нещо забележително.
Защо обаче никой не се възмУти и огОрчи на френския й? Поне наполовина не й се посмяха от случая с Валентина Хасан? Френският не е толкова важен език, колкото английския? Дискриминация, нещо?
Егаси? :evil:

p.s. Жо тем комон лю, комон люа, комен ом к жо не сю па :shock:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Sep 08, 2011 10:51 pm

Имаше и по-хуу. Сю ню вре дю жуя или нещо такова. Ей сега го слушах. Хубу ми стана някакси. :heart: :yay:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Sep 08, 2011 10:51 pm

То никой от 4мата треньори май не говори френски, кой да се възмути?

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Sep 09, 2011 12:59 pm

От друга страна, доста изпълнители в това предаване изненадващо имат доста добро произношение на английски.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Sep 12, 2011 10:02 pm

След тая вечер май няма вече да го гледам Гъзът на България. Стана ужасно долнопробно. Продължавам да недоумявам защо окастриха по-читавите певци още на кастингите и на първите концерти, а оставиха тая плява. Да дават наградата на Игор, че комай само той става за чеп за зеле, и да се махат. Аз мигрирам към Хъ фактора. Ако изключа петелската прическа на Полито и се преборя с недоумението си с какво точно това момиченце заслужава място в подобно жури, мисля, че ще си прекарам значително по-добре.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests