Radiohead - The King of Limbs

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Radiohead - The King of Limbs

Post by Silver » Wed Feb 16, 2011 11:57 am

Image
http://en.wikipedia.org/wiki/The_King_of_Limbs

Новият албум трябва да се появи в събота. Нямам никаква идея какво можем да очакваме - ще ми се част от предполагаемото EP с оркестрални парчета, което така и не се състоя, да намери място в The King of Limbs.

Докато чакаме, поздрав за феновете с една от по-непопулярните им, по-странно звучащи и изродски песни, която си има даже нелош fan-made клип:
http://www.youtube.com/watch?v=Z0g9NCFHw4c

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Feb 19, 2011 2:02 am

За съжаление, засега само Codex се откроява над останалите - внезапният тромпет и още по-внезапната драматична смяна на настроението с включването на струнните над пианото в последната минута успяха да ми подействат. Но засега няма нещо, доближаващо се до Bodysnatchers или Jigsaw Falling Into Place от In Rainbows...

Май тези 37 минути музика няма да се въртят кой знае колко.

lone90wolf
Smallfolk
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2011 5:49 pm

Post by lone90wolf » Sat Mar 12, 2011 12:27 pm

The King Of Limbs By Radiohead - Моето мнение за албума. :wink:

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Mar 12, 2011 12:57 pm

т.е. присъстваш тук, само за да се рекламираш ли?

lone90wolf
Smallfolk
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2011 5:49 pm

Post by lone90wolf » Mon Mar 14, 2011 12:42 am

Очевидно не си забелязал, че блогът ми не е с комерсиална цел, така че нямам голяма полза да се рекламирам. Както ти си си изразил мнението по-горе, така и аз си споделям впечатленията от албума, само че по-подробно - в блога ми. Не намирам за нужно да си пиша наново коментара или да перифразирам вместо да пусна линк към блога, където, който иска да прочете. Една от причините да си тук очевидно е да се заяждаш.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Mar 14, 2011 1:58 pm

lone90wolf wrote:Очевидно не си забелязал, че блогът ми не е с комерсиална цел, така че нямам голяма полза да се рекламирам. Както ти си си изразил мнението по-горе, така и аз си споделям впечатленията от албума, само че по-подробно - в блога ми. Не намирам за нужно да си пиша наново коментара или да перифразирам вместо да пусна линк към блога, където, който иска да прочете. Една от причините да си тук очевидно е да се заяждаш.
Принципно и на мен ми е леко странно пет от шестте ти поста във форума да са линкове към блога ти, но както и да е...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

lone90wolf
Smallfolk
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2011 5:49 pm

Post by lone90wolf » Mon Mar 14, 2011 8:16 pm

Във всеки един от постовете си съм писал по темата. Моя работа си е към какво пускам линк и как изразявам мнението си. А вие в момента флуудите темата :?

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Mar 14, 2011 8:25 pm

lone90wolf wrote:А вие в момента флуудите темата :?
*Ние*, обаче, сме във форума от години, а и никой от *нас* не се е регистрирал с цел да си рекламира блога на по-популярно място. Нямам нищо против теб, нито против блога ти, но наистина мисля, че именно това ти е била целта.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

lone90wolf
Smallfolk
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2011 5:49 pm

Post by lone90wolf » Mon Mar 14, 2011 9:14 pm

Както мен не ме интересува от колко време си във форума, така и теб не би трябвало да те засяга с каква цел съм се регистрирал. Ок? Ако има още нещо нека да е на лично, за да спрем да прецакваме темата.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Mar 15, 2011 2:04 am

Самотни вълко, виж сега, форумът е форма на общуване и място за общуване. Начинът да си част от форум не е като пускаш само линкове към свои подробни статии в блога. Това нито е точно общуване с другите, нито пък е форумно такова. Да, понякога се случва да не можеш да кажеш с три думи мнението си, но когато почти никога не можеш... не е гот. Разбира се, няма заслужили и по-заслужили членове, както се опита да го изкара Силвър, но ти просто не се държиш като член на форума така:) Не се обиждай, предполагам, че те кефи да пишеш и ти се иска да стигне до повече хора. Но не е това начинът.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Mar 15, 2011 2:13 am

Ае, Morwen, какви членове пак съм се опитал да изкарам... :lol:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Mar 15, 2011 2:33 am

Сори, за объркването, да се чете "както се опита да го изкара Тайгърмастър".
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Mar 15, 2011 2:37 am

Простено де ти е - ще се направя, че не го прочетох като "тоз гъз ни е виновен за всичко". :)

lone90wolf
Smallfolk
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2011 5:49 pm

Post by lone90wolf » Tue Mar 15, 2011 11:23 am

Morwen wrote:Самотни вълко, виж сега, форумът е форма на общуване и място за общуване. Начинът да си част от форум не е като пускаш само линкове към свои подробни статии в блога. Това нито е точно общуване с другите, нито пък е форумно такова. Да, понякога се случва да не можеш да кажеш с три думи мнението си, но когато почти никога не можеш... не е гот. Разбира се, няма заслужили и по-заслужили членове, както се опита да го изкара Силвър, но ти просто не се държиш като член на форума така:) Не се обиждай, предполагам, че те кефи да пишеш и ти се иска да стигне до повече хора. Но не е това начинът.
Благодаря за интелигентното обяснение, твоето определено е първото, на което има смисъл да обръщам внимание. Факт е, че се регистрирах, най вече за да пускам линкове към блога ми. Който, да речем, има интерес да прочете нечие мнение за Рейдиохед, то моят пост е имал смисъл. Същото се отнася за останалите ми постове. Както забелязах да се случва понякога в този форум,създава се тема, един човек си казва мнението и темета замира... Мисля, че най-малкото не съм навредил на никого с постовете си, или ако бях навредил, щяха да бъдат взети мерки от страна на администратори или модератори. Мнения от от обикновени юзъри, които на всичкото отгоре са ужасно неаргументирани, не сметнах за нужно да взимам под внимание. Всъщност не съм тук, за да бъда част от форум или да дискутирам каквото и да е, а просто да пускам линкове. Не виждам това да е забранено. Нямаше да ме интересува и етичната гледна точка, ако не ми беше показал/а, че има и интелигентни хора, на които това пречи. Щом е така си взимам вележка.

User avatar
Vex
Farmer
Posts: 64
Joined: Sat Dec 12, 2009 10:44 pm

Post by Vex » Wed Mar 16, 2011 1:27 pm

"което нашепва, че докато океанът разцъвфа оксфордската петорка няма да губи магията си и ще продължава да бъде непоклатима."

Ти сериозно ли?
Bosnia... they don't have roads, but they have Facebook.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests