Radiohead - The King of Limbs

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Mar 16, 2011 1:49 pm

A, това обяснение на съществуването ти във форума сега го видях.

Значи - първо, каквото намекна Векс. Имаш блог, хубаво. Сега научи българския правопис и граматика.

Второ - на никого не вредиш. Но - вече - доста досаждаш. Особено с признанието, че нямаш намерение да правиш друго, освен да пускаш линкове. Уж нямало лош пиар, но аз ти казвам, няма никога да ти погледна блога, ако продължаваш така. Форуми с по-ниско средно IQ от нашия не е като да няма, там може и да сработи. Дано ги нацелиш.

Сори за офтопика.

lone90wolf
Smallfolk
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2011 5:49 pm

Post by lone90wolf » Wed Mar 16, 2011 3:36 pm

Trip wrote:A, това обяснение на съществуването ти във форума сега го видях.

Значи - първо, каквото намекна Векс. Имаш блог, хубаво. Сега научи българския правопис и граматика.

Второ - на никого не вредиш. Но - вече - доста досаждаш. Особено с признанието, че нямаш намерение да правиш друго, освен да пускаш линкове. Уж нямало лош пиар, но аз ти казвам, няма никога да ти погледна блога, ако продължаваш така. Форуми с по-ниско средно IQ от нашия не е като да няма, там може и да сработи. Дано ги нацелиш.

Сори за офтопика.
Точно заради IQ- нивото ви, не мислех, че ще обърнете внимание на нещо такова... Сега го видях, печатна грешка е, повярвайте ми, не ми трябват уроци по правопис. Благодаря, че сте си направили труда да прочетете и да забележите грешката. И че сте погледнали блога изобщо. Че има лош пиар вярвам и изобщо не целях това, просто се афектирах от очевидно заслужените, но леко агсесивни забележки към мен. Ако имах повече свободно време с удоволствие бих участвал активно. А и понеже, след всичко това, вече никак няма да е лесно да участвам активно, спирам и с линковете. :)

User avatar
Vex
Farmer
Posts: 64
Joined: Sat Dec 12, 2009 10:44 pm

Post by Vex » Wed Mar 16, 2011 5:04 pm

Всъщност аз нямах за цел да изтъквам правописни грешки, айде - на всеки може да се случи. Просто това за разцъфването на океана и паралела с Radiohead ми дойде малко в повече. Ама whatever де, явно вълчето така ги е усетило нещата, той си знае. И наистина е по-редно да си пишеш мнението в топика, вълко, не да промотираш блога си по този дразнещ начин. Ама това вече ти го казаха.[/list]
Bosnia... they don't have roads, but they have Facebook.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests