Новият албум на ACCEPT

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Oct 02, 2010 10:02 pm

трубадур wrote: Blind Guardian - At the Edge of Time - щото е грандиозен, велик и е смазващ почти колкото Imaginations...
Абе опитвам се и нещо не успявам да го харесам тоя албум. Може би щото го редувам с новия Терион, който ми допада безкрайно повече.

Може би за мен просто Гардиън ще си останат Nightfall in Middle-Earth и това е :)
This is it. Ground zero.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Post by трубадур » Sun Oct 03, 2010 11:25 am

Оляли са се пичовете с оркестрацията (Гардиън). Например в лимитираното издание първата песен (Sacret Worlds) я има в чист вид, без трите начални минути канонада и е в пъти по-мощна. Работата е, че под всичките слоеве и ненужно пилене на цигулки, се намира страшно силно и стегнато power metal ядро, чиято поява аз лично чакам вече няколко години.

Иначе нещо Терион така и не ми влизат. Може би щото и не бях в настроение за техния тип музика. Новия им албум го пробвах точно в такъв момент и пак ще му дам шанс тези дни, само да ми мине метълкор вълната, че For Today са направили баси чудото, няма наслушване техния албум.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests