Rammstein

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Rammstein

Post by Xellos » Wed Apr 27, 2022 9:49 pm

На теория вдругиден, на практика го има в бананите албума... :ninja: :yay: :metal:
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Rammstein

Post by Xellos » Tue May 24, 2022 10:22 pm

:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Rammstein

Post by трубадур » Wed May 25, 2022 7:11 pm


User avatar
филмов критик
Farmer
Posts: 50
Joined: Mon Feb 14, 2022 5:49 pm

Re: Rammstein

Post by филмов критик » Fri May 27, 2022 6:26 pm

Харесват ми отделни песни от цялата им дискография ,но от последния албум всичко ми се нрави.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Rammstein

Post by Litz » Thu Jun 08, 2023 1:26 pm

Някой следи ли обвиненията? Аз съм по-склонна да вярвам и съм отвратена.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Rammstein

Post by Claymore » Fri Jun 09, 2023 4:31 pm

Аз вярвам по дефолт в такива случаи конкретно щото ъъъъ Джими Пейдж с оная 14 годишната и Антъни Кийдис и нз колко още хиляди случаи с или директно изнасилване или coercion или мало/непълно-летни, които вървят покрай groupie културата за рок, метъл, но и по принцип с музиканти и групи. Живи и здрави, едва ли ще ги слушам повече, и не щото съм много woke, просто като чуя такива неща и напълно неволево ми става гадно от музиката, особено ако самата музика е и с подобна тематика като Стив Лейси от Brand New, Мерилин Менсън, PWR BTTM и много други през годините.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Rammstein

Post by Xellos » Sat Jun 10, 2023 9:34 am

Гнусна работа е тоя "Trial by internet" :yay: :yay: Музиката им винаги ще кърти, Lindeman е Огромен, едно време и за нацита ги обвиняваха разни неориентирани тъпанари. Има си институции и последици ако е прекалявал наистина да си го отнесе. Покрай тия разгорещени концерти и орди групита и начин на живот кат нищо да е прекалил, ама са се сетиха изведнъж.
This...
:ninja:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Rammstein

Post by The Dragon » Sat Jun 10, 2023 7:14 pm

Litz wrote:
Thu Jun 08, 2023 1:26 pm
Някой следи ли обвиненията? Аз съм по-склонна да вярвам и съм отвратена.
Дам ... индъстриал сцената има репутация на светци. Шокиран съм. Като човек прекарал прекалено много време около български готички и бандите по които точат лиги - не мисля че има нещо което да ме изненада там.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Rammstein

Post by tigermaster » Sat Jun 10, 2023 8:57 pm

Чел съм прекалено малко, нямам намерение да следя детайлите около скандала, а и Rammstein далеч не са ми любима група - харесвам им няколко песни, обаче я ги слушам веднъж месечно, я не.

С всичко това на ума - няма да се учудя, ако зад обвиненията има истина, обаче не мога да жаля евентуалните жертви много. И на децата в детската градина е ясно, че като рок звезда те покани на ексклузивно парти зад сцената, не е, за да обсъждате високоинтелектуална поезия на по чаша чай. Не е като да няма някакви десетилетия история на рока, нали...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests