Изпълнители/ Албуми/ Песни, чиято популярност ви фрустрира..

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Изпълнители/ Албуми/ Песни, чиято популярност ви фрустрира..

Post by Vivian » Tue Dec 15, 2009 10:23 pm

Днес си задавах глобалния въпрос кой слуша и харесва Black Eyed Peas...Защото на мен ми приличат на една драстично по-шумна, по-несъдържателна версия на Outkast, но с бяла мацка и ...ужасно ме дразнят!!! Но имайки предвид продажбите, които са реализирали световно, както и многобройните им номинации за Грами, предполагам, че хората наистина масово си ги обижават. Изглежда не в моята вселена, обаче.

Също откривам, че колкото и майлдли да ме радват Грийн Дей, ужасно не харесвам албума им American Idiot...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Strelok
Paragon
Posts: 508
Joined: Fri Nov 13, 2009 6:02 pm

Post by Strelok » Tue Dec 15, 2009 10:28 pm

Джонас братята.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Dec 16, 2009 1:29 am

Рианна и Бийонсе

Блек Айд Пийс бтв са горе-долу единствената черна група (в смисъл на черна музика), която някога ми е харесвала. Поне пет от песните им са супер добри и с далеч повече тръпка от стандарното блаааблаблаблаблаааааааа рнб. Вярно, че най-гениалният им хит е основно сампъл от Пълп Фикшън, но при все това при все това

едит: ауткаст също са една от малкото групи с някакви донейде прилични песни, най-вече естествено хей я ;р
This is it. Ground zero.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Wed Dec 16, 2009 8:35 pm

Black Eyed Peas са толкова далеч от понятието 'черна музика' откакто са с Фърги, че дори по-скоро Джъстин може да се брои за такова отколкото те :lol:

Hey Ya е друго явление, което не мога да си обясня. Like...seriously! Shake it like a polaroid picture :roll:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Dec 16, 2009 9:17 pm

Йе бейбе :mrgreen:

Черна музика = музика, правена от негри, които не са Рей Чарлз и Тина Търнър :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Wed Dec 16, 2009 9:22 pm

Под 'правена' визираш 'изпята' ли само? Щото нито Рей Чарлс, нито Тина Търнър в действителност са ...'правели' музика, тъй като и в двата случая говорим за екипи, дето с аим бачкали по песничките. Но ще се изумиш какво количество от това, на което му викаш 'черно' се прави от бяло :D
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Dec 17, 2009 12:39 am

Ми и мен Блек Айд Пийс са ми безкрайно бозави, също както и повечето рапъри като 50сент и Пи Диди например, оня смешник Таркан... със сигурност има още. Има куп отвратителни песни, които се чудя как въобще стигат до ефир, но те се въртят упорито...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Dec 17, 2009 2:31 pm

Хана Монтана втф! Какво като е дъщеря на Били Рей Сайръс, ужасно е досадна пък, и ония Джонасите и те :x
Image

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Dec 17, 2009 2:56 pm

лапи долу от Грийн Дей!

а иначе по темата - всеки "летен хит" без изключение. Това е онази песен, която слушате нонстоп докато се разхождате навън от колоните на всеки бар/заведение. На морето се забелязва най-много. Всяка година песента се сменя, но травмата остава и вие ще помните мелодията и текста дори да ги чуете пак чак след 5 години.

Никога няма да забравя Dragostea din tei :(
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Dec 22, 2009 3:15 pm

Ако трябва да съм честен, почти цялата съвременна поп-музика. И голяма част от несъвременната вероятно. Иначе, учудва ме сериозно популярността на MUSE напоследък. Знам, че твърде много хора ги намират за невероятни музиканти, Pink Floyd на нашето време и какво ли не още. Сигурно са такива, само дето на мен виенето на Матю Белами ми лази по нервите, а инструменталните им изпълнения ми звучат кухо и претенциозно. Една песен не можах да им изтрая. То аз и Флойд не мога да слушам, де, ама все пак...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6924
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Tue Dec 22, 2009 3:24 pm

tigermaster wrote:Ако трябва да съм честен, почти цялата съвременна поп-музика. И голяма част от несъвременната вероятно. Иначе, учудва ме сериозно популярността на MUSE напоследък. Знам, че твърде много хора ги намират за невероятни музиканти, Pink Floyd на нашето време и какво ли не още. Сигурно са такива, само дето на мен виенето на Матю Белами ми лази по нервите, а инструменталните им изпълнения ми звучат кухо и претенциозно. Една песен не можах да им изтрая. То аз и Флойд не мога да слушам, де, ама все пак...
Е то последното изречение си го казва, де :wink: А новият на MUSE е смазващо добър. Но е от ония неща дето влизат постепенно и трябва да се слушат по много. Просто има и такава музика. Между другото без да влагам обиден смисъл има и неща, за които човек просто не е дорасъл в даден момент. Примерно аз оцених Psychotic Waltz 6-7 години след като ги чух за пръв път. Въпрос на израстване в чисто музикален аспект. :wink:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Tue Dec 22, 2009 6:02 pm

herairness wrote:Хана Монтана втф! Какво като е дъщеря на Били Рей Сайръс, ужасно е досадна пък, и ония Джонасите и те :x
Не защо, но мега много ме дразнят. Ебати тъпаците. Брат ми непрекъснато гледа Джетикс ли там какво и все като им видя грозните мутри фейспалвам.
Веднъж се пребирам след даскало и видях брат ми да прави нещо, което ме изпълни. Лапето ( на 12 е) си беше пуснало оригнален диск на Maiden, докато даваха техен концерт и замеряше телевизорах със стрелички. :lol:
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue Dec 22, 2009 9:02 pm

tigermaster wrote:Ако трябва да съм честен, почти цялата съвременна поп-музика. И голяма част от несъвременната вероятно. Иначе, учудва ме сериозно популярността на MUSE напоследък. Знам, че твърде много хора ги намират за невероятни музиканти, Pink Floyd на нашето време и какво ли не още. Сигурно са такива, само дето на мен виенето на Матю Белами ми лази по нервите, а инструменталните им изпълнения ми звучат кухо и претенциозно. Една песен не можах да им изтрая. То аз и Флойд не мога да слушам, де, ама все пак...
Това е на практика сърцераздиращо...Самият факт, че съществува човек, който не се радва на Muse ме стъписва... :shock:

Шегата настрана, ако не си падаш по Флойд наистина едва ли ще се окажат твой стил. Не вярвам да слушаш и Radiohead тогаз, или?
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Tue Dec 22, 2009 9:16 pm

мен пък ме смущава, че никой не се възмути за флойд. :)

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue Dec 22, 2009 9:40 pm

Е, не мога да се възмутя от нещо, което вече съм срещала. :mrgreen: Пък и те са по-трудносмилаеми от Muse, честно казано.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests