Music Idol 3.0

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Wed Apr 29, 2009 6:49 pm

Аз на рок концерта изпълненията на мъжете ги изтървах, а жените с изключение на Виктория наистина си бяха пълна скръб. Тя обаче за пръв път ми хареса и то много, сега с тези колебания да се откаже или не се излага тотално.

Много я харесвах Маги, ама как ми осра едно от любимите парчета не е истина, не стига че не и стигаше глас, ми го пееше със щастлива усмивка, сякаш хал хабер си няма какво пее :evil:

Ще изгледам Боян като се прибера вкъщи, че и майка ми дето не харесва много много рока каза че къртел мивки:)

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu Apr 30, 2009 10:05 am

Сапунката май тръгна към своя край. Жертвата си тръгна най-после. Драматично, сълзливо, благородно... Как да не се изкефи човек? Как да не се възхити? Е, вярно, алчността на опосумите за пореден път лъсна като тиган на месечина. Вярно, че сценарият беше твърде калпав, че излишното драматизиране ми дойде леко в повече. Вярно. Ама си тръгна. Кой знае? Може би това вече ще се превърне в музикално състезание. Тъй или иначе снощи ако не беше Виктория, щеше да си тръгне Симона. Преслава направо я прегази с изпълнението си - в пъти по-добро, дори и журито го каза, а и публиката, стори ми се, реагира подобаващо.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Apr 30, 2009 10:07 am

Мисля, че е крайно време шоуто да се премести в Перник.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Thu Apr 30, 2009 10:22 am

Стига, че някой сценарист ще вземе да прочете тука и да ви изкарат морални изроди :mrgreen:

П.П. Ред сълзи, ред сополи - тва стана всичко друго, но не и музикален конкурс, пари ли нямат за някой аржентиски сериал, какво стана - не знам. Мен ми домъчня за другите деца - седяха, с извинение, като наакани :( Някои току виж си взели шапките и им теглили една. И все повече имам чувството, че сценаристите са виновни, а не Виктория.
Last edited by Interpreter on Thu Apr 30, 2009 10:39 am, edited 1 time in total.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Apr 30, 2009 10:38 am

Аз между другото правя паралел с миналата година. На пръв поглед нищо общо но всъщност стана по много подобен начин - шоуто приближава средата си, става еднообразно, трябва да се вдигне рейтинга.
Миналат година подготвиха почвата с материали за простотията на иван, после той драматично не се яви на концерт след кото му посветиха специален епизод. Рейтнга се вдигна а те изчистиха сценария от омръзващият елемент.
Сега почнаха с Виктория, тя драматично обяви че се отказва, сега епизода пак беше за нея макар "уж" да беше с други цели, днес най- вероятно пак само с нея ще ни занимават. и пак се отърват от омръзващ елемент и постигат рейтинг.
А оня циганин Марин - все едно че гледам Боби турбото от началото на сблъсък. Очевидно че вече е платен актьор играещ по сценарийна свирка.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri May 01, 2009 12:02 pm

Снощи са обявили концерт в подкрепа на Жертвата. Да му се не знае!
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri May 01, 2009 12:13 pm

както го предвидих така и стана

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 01, 2009 1:00 pm

Съвсем извън пътя са тея. Просто толкова са изтървали влака, че и със самолет да летят, пак не могат го стигна.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon May 04, 2009 10:12 pm

Е няма такава сапунка. Дори не и в нереалния живот.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon May 04, 2009 10:44 pm

Лично аз мисля, оставете другото, ама тия неща с Марин вече отдавна преляха чашата и сега са непросто досадни, ами направо дразнещи :evil:
Image

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Mon May 04, 2009 10:45 pm

Мда, аз не мога да зацепя много какви ги дири още той в шоуто :roll: А това с благотворителния концерт... просто не знам как да го коментирам. Обаче иначе хората си пяха като цяло добре, дори не се сещам някой да не ми е харесал 8-)

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon May 04, 2009 10:46 pm

А, като казаха, че ще го дават, и смених канала. На фона на В... той вече не ми е толкова дразнещ. Просто като почне и го махам. Докато В... В... Ми тя като Яне Янев бе! Отвсякъде изскача! Като някакъв крийп е. Таман речеш, че си приключил с него, и то "луп" и отново се надига.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue May 05, 2009 11:15 am

Marfa wrote:Таман речеш, че си приключил с него, и то "луп" и отново се надига.
Същий вампир, а?
Аз, да си кажа, снощи концерта не го догледах. Едно, че не обичам фънк, и друго... Просто ми писна да гледам как хвалят оная. Наистина. След четвъртото или петото изказване, че Жертвата била силна и борбена и трябвало да й помогнем да си изпълни мечтата, спрях телевизора и си пуснах десетия епизод на "Dollhouse" за втори път.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue May 05, 2009 12:37 pm

А, вие още го гледате :roll:

User avatar
Super M
Warmage
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 11, 2006 10:25 pm
Location: Sofia/Bourgas
Contact:

Post by Super M » Tue May 05, 2009 1:02 pm

Извинявайте за невежеството, но нещо съм изпаднал в безтегловност. Последно имаше рок концерт и после Виктория си тръгна. Какво се случи вчера? Новият епизод за първи път не мога да намеря в торентите. На каква тематика беше вчерашният концерт и имаше ли изобщо?
Блог за хора, които не се примиряват с живота в сиво:
http://troshanov.wordpress.com

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests