Music Idol 3.0

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Post Reply
User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue Mar 10, 2009 7:28 pm

Тоя Бойко ли беше, определено беше мн забавен, жалко не го оставиха да изпее първата си песен до края (или пък не я показаха цялата). както и онова с цайсите и китарата. Никой от двамата не беше на нивото на Кен Ли естествено, но за догодина могат да успеят, ако тренират упорито.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Mar 10, 2009 10:11 pm

Марфе, сега видях, че са пуснали Рут Колева, дето ти много я хареса :)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Mar 11, 2009 9:30 am

Trip wrote:Ровех се из кастингите на Американския идол и попаднах на...

http://www.youtube.com/watch?v=ncCHklNKF2E

:shock:

Не знам колко точно е добро изпълнението на Брайтман, но...
Малко издиша на баш височините, но иначе е доста добре.Интересно какво би казала Мара за външния вид хехе
Image

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Mar 11, 2009 9:30 am

Май че тази година ще е по-слабичка, като гледам какви пускат и колко са добри добрите - поне тези, които получават екранно време. Това бтв е малко несправедливо - някои от пуснатите на финала си имаха цял миниматериал в тяхна чест и публиката ще ги познава. От друга страна, те може да са ги карали на случаен принцип с материалите, още се смея като си спомня оня секссимвол от Бургас, за който бяха направили 5-минутно филмче, който влезе при журито и не можа да почне да пее :lol:

Един пич ми направи впечатление (като изключим някои от мацките, от които ЕСТЕСТВЕНО повече могат да пеят добре) - доста дразнощо крушовидно създание с тъмни цайси и неприятно поведение, но с чудесен глас. Интересно ми е да видя как ще се представи по-нататък.


Едит: Ами на мен ми звучеше spot-on... Мацката почнала да взима уроци по пеене 6 месеце преди кастинга бтв.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Mar 11, 2009 8:48 pm

Тази вечер беше моментът чеченски терористи да вземат всички за заложници, а ние да рупаме пуканки, докато руските спец-части направят всичко възможно да пречукат всички, без оня нигериъц, двама македонци, един българин, англичанката и две-три други българки.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 11, 2009 9:00 pm

Marfa wrote:Тази вечер беше моментът чеченски терористи да вземат всички за заложници, а ние да рупаме пуканки, докато руските спец-части направят всичко възможно да пречукат всички, без оня нигериъц, двама македонци, един българин, англичанката и две-три други българки.
според мен изобщо не показваха най- добрите.
От 120 обявени човека вие колко видяхте? Аз не успях да преброя 20-те .

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed Mar 11, 2009 10:28 pm

И миналата година се дразнех на гаврите с разни умствено изостанали, тази година ми е още по-неприятно :? На път съм да прескоча театралните кастинги, както направих предишните пъти и да гледам, когато останат що-годе читави изпълнители. Иначе имаше няколко човека, които ме изкефиха, но при толкова много народ още никой не ми е направил някакво страхотно впечатление :roll:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 11, 2009 10:31 pm

Mushu wrote:И миналата година се дразнех на гаврите с разни умствено изостанали, тази година ми е още по-неприятно :? На път съм да прескоча театралните кастинги, както направих предишните пъти и да гледам, когато останат що-годе читави изпълнители. Иначе имаше няколко човека, които ме изкефиха, но при толкова много народ още никой не ми е направил някакво страхотно впечатление :roll:
ама тримата най- изпаднали ретарди ги пуснаха напред явно с идеята да ги кътата за гавра още дълго.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Mar 11, 2009 10:58 pm

RRSunknown wrote:ама тримата най- изпаднали ретарди ги пуснаха напред явно с идеята да ги кътата за гавра още дълго.
Agree. От което ми става едно такова ем жалко за тях, ем отвратено от гаврата на журито и двамата некадърни водещи :evil: А иначе не знам какво им стана днес на всички, ама след 10 минути слушане направо ушите ме боляха, имах нужда от вакуум тишина, баси :neutral:
Image

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Mar 11, 2009 11:40 pm

Индийд, броят се на една ръка тези които изобщо стават за нещо. Подкрепям идеята за терористите, и искрено се надявам някой да очисти Мара, която от днес ме дразни на едно съвсем ново ниво.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 11, 2009 11:50 pm

Мара е жалка твар която имам чуството че са я сложили за гавра както Мустафа и останалите само че тя не го осъзнава.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Mar 11, 2009 11:53 pm

Аз дотук си харесах англичанката, нигериеца, двамата македонци, един българин, а дори и Рут вече ме дразни. И защо всички наши момичета имат гърчове, докато пеят? Каква е тая епилепсия?! И защо всички се правят на негърки? Те не са негърки. Няма ли кой да им го каже? :evil: :x
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Mar 12, 2009 12:04 am

тъкмо си мислех че само аз забелязвам как ловят мухи с ръка докато пеят :)

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Thu Mar 12, 2009 12:18 am

На мен пък Рут продължава да ми харесва доста. По-малко жестикулира от другите ар'н'би уонабита, а и пее по-добре от всички тях.

Лорейн продължава много да ме кефи. Досега пее само едни такива готини фънки песни и ги пее много добре. Но ми изглежда много скована и притеснена, а и бъкел не разбира от ставащото около нея. Чак ми е жал за нея.

Македонецът с фалшивата китара и якото пеене в първия кръг, дето "разплака" Мария, продължава да пее много яко. Добро впечатление ми направи и един оплешивяващ пич с дълга коса, който пя "Sweet Child of Mine". Не че беше особено велик, но беше свеж и различен като изпълнение. Идиотчето с тъмните цайси, което пуснаха вчера, ме дразни още повече.

Трите М-та казаха, че ги пазят за специална цел. Дано само не е за да си изпълняват номерата за трети път. Втория път никак не бяха интересни, а Мустафа даже беше добил увереност и изглеждаше самодоволен!

Имам си вече фаворит - Ели от Силистра. By far най-добре изглеждащото момиче в този МИ, беше си сложила герданче с хипи-символа за Peace и имаше щампа на Хендрикс на джинсите :mrgreen: А и комай е единствената, която не жестикулира, докато пее, а пее чудесно.

Онези 57 човека дупе да им е яко...

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Mar 12, 2009 12:19 am

Емо, трябваше да се явиш на кастинг :(.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests