Maiden, Gammaray, Blind Guardian, Blackmore's Night '07 и др

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Jun 21, 2007 4:26 pm

Аз точно затова отивам точно там (отсечката Калиакра-Шабла), щот само нея не покрих последното лято от цялото Черноморие. За десерт, таковичката.

И кво сега? Значи няма тюлени. Тц-тц. Те вярно си бяха и без това тюлени-монаси та така или иначе едва ли щеше да ме огрее, ма все пак.

Ако намеря, ще пиша. Без интимни подробности. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Thu Jun 21, 2007 4:38 pm

Moridin wrote:Морв, откъде по дяволите знаеш толкова за тюлените на това място????
Ъъъъъ, Мор, наистина ли си напълно сигурен, че искаш да получиш отговор на този въпрос? :P
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Jun 21, 2007 4:39 pm

@Мор
Ми... ходила съм там 10 години. Пещера до морето и така нататък, много беше идейно. Не може да не съм ти разказвала:)
Що се отнася до аватара - смени диоптъра:РРР
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Jun 21, 2007 9:37 pm

Тъй като не знам дали ще влизам в нета следващите десетина дни до концерта, а след малко излизам към гарата, си пиша ГСМ-то с молбата някой от братята истински метъли да го запише и да ми цъкне преди концерта. Аз веднага ще го набера и така ще се намерим. Иначе май не е много сигурно, ако има както и на Мейдън 30хил+.

0898 636970 Алекс

Мерси! :)

:twisted: :twisted: 8-) ALL HAIL THE METAL KINGS!! 8-) :twisted: :twisted:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Fri Jun 29, 2007 7:20 pm

След няколко часа тръгвам към Каварна :metal: Другата седмица ще рапортувам за представянето на Кралете. Кофти като чета как на Дио и компания е имало само 5 000 души, а не вярвам Моторхед да са по-посетени. Надеждата е че всички се пазят за Меновар щото метъл братството не е твърде заможно по принцип. Дано има и фанелки и да не са супер скъпи. На чуждестранните фенове дават по една безплатна :roll: , а като се замисля от доста съседни страни не им е особено скъпо и далеч да дойдат до тук.
Мисля, че ще е супер велико! Чакам ги от 12 години :metal:
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Jun 30, 2007 6:58 pm

Аз от 22. 8-) Каварна е столицата на метъла в момента.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Ghanima
Commoner
Posts: 28
Joined: Tue Mar 15, 2005 11:32 am

Post by Ghanima » Sun Jul 01, 2007 2:28 pm

Няма ли завърнали се? :)

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Jul 01, 2007 5:10 pm

ВИЕ МАЙТАПИТЕ ЛИ СЕ БЕ, ТВА БЕШЕ ЕБАТИ ВЕЛИКИЯ КОНЦЕРТ!!! За MANOWAR говоря! Лелееееееееееее, разбихме се снощи, хора, имах чувството, че земята и небето ще се разтворят и ще изскочат легиони ангели и дяволи да спретнат епична битка с титанични пропорции, с всичките му ветрове, гръмотевици and shit! Пффф, три часа (23-2ч.) Ерик Адамс и компания методично разбиваха като с чук главите на феновете на стадиона. Всичко перфектно! Как не се измориха тия хора да забиват толкова яко, е чудо на чудесата... А по едно време, дръжте се да не паднете, юнаците изпълниха на чист български език "Мила Родино". Няма да ви казвам какво настана по стадиона... СЕЧ! Тотално и абсолютно РАЗМАЗВАНЕ! Сичко живо РЕВЕ та се къса! И на другите песни беше нещо подобно, обаче с тая изтрепаха сички тюлени на Северния полюс.
Виждате, още съм леко афектиран. :) И Гаро ше ви каже като се върне - мисля, че го мернах там по едно време. Не знам за друго, обаче дойдат ли пак, както обещаха, паля към Каварна тутакси, no matter what. И едно голямо ЕВАЛА на the metal mayor - Цонко Цонев. Ол хейл Цонко! :D MANOWAR did!

P.S. Казаха, че снимат цялата работа за DVD "Live in Bulgaria". Ще видя какво може да се направи за издаването му, когато стане готово. :twisted:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Jul 01, 2007 5:22 pm

Значи пак ще дойдат???

Дано да не е отново по средата на сесията, че сега ги изтървах. Обаче, знаете ли, наистина се радвам за този концерт. Въпреки че не бях там. Дори в pro-rock.net не видях нито един злобен хейтърски коментар. А Manowar са може би най-оплюваната метъл група в България. Е, явно са и най-обичаната.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Jul 02, 2007 9:23 am

Амосей! Оу! Като сте се мотали из Каварна не можахте ли да наминете и към Варна ве?! Хем да поразкажете т'ва-онва! Ся, верно, че Морве и Пенчев снесоха малко клюки, ма искам още ве! Пък и щяхме да се видим...:(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jul 02, 2007 10:28 am

Мдам, концертът беше епичен. Аз дето не съм отдаден фен, нали, го харесах адски, представям си какво е било за дъ тру фенс. Не, аз в началото реших, че се майтапят като казаха, че ще изпеят повечето от старите си песни. Е, оказа се, че въобще не се майтапят. Да не говорим, че почти не спираха. Публиката иска да ръкопляска, те дори не изчакват да се разнесат ръкоплясканията и направо започват ново парче. А като изпяха и българския химн (на приличен български, да му се не види!) просто зяпнах. И въобще, it was a night to remember.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Mon Jul 02, 2007 3:47 pm

ето негативен коментар:
джои показа за пореден път, че позьорщината с възрастта не умира. жалка картинка.
иначе хубав концерт, да.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Mon Jul 02, 2007 4:10 pm

УУУУУУУ, анатема, как не те заболя сърцето да го напишеш това тука :dunno: :surly:
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Mon Jul 02, 2007 5:16 pm

заболя ме, малко. повече ме заболяха на оня лицемер изпълненията, де. в смисъл, всички знаем, че е позьор, ама друго си е да го видиш на живо.
доста добре се прави, признавам. ако човек не внимава, може дори и да се върже.
брадърс и систърс, супер сте, мда, ама ако може да пренаредим леко първите редове, я тука тия моми по-напред, шото ше снимаме, мнали.
брадърс ъф метъл, о йе! united we stand, алабала. ма кви са тия мейдън, ве? я долу в калта. а пък "сикст сенс" са имба, не са като тия смешници мейдън. оунзор, роксор, кат братя са ни, нищо че чак у ню метъла залитат, ето им една китарка тука от меджик съркъл - вечна дружба и любов! ние тука на всички метъл групи се радваме (без мейдън, де), че и рамо им удряме! (нищо лично, мнали, руснаците ми бяха симпатични, макар да намерих музиката им за скучновата; вокалът им беше много добър).
а вие сте най-яката публика, бтв, land of heavy fucking metal! аре са да качим 5-6 девойки на сцената. а, да не си помислите, че някои от тях са подставени? неее, няма такова нещо! ние вярваме в нашата публика, бе! you are fucking great!
иначе евала на тоя младеж драго, много адекватно се държа. дори и когато му изключиха китарата, докато "свиреше" с тях.
чудя се, ако концертът не се записваше за двд, дали изобщо щеше да е близо до това, което видяхме.
жалко, щото иначе беше на висота по всички параграфи.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Jul 02, 2007 5:21 pm

Ужасно ме е яд, че не съм била на концерта вместо тебе! :evil: Дет се вика, изял си ми хляба, баси! Ко за Бога си правил там?! :evil:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests