Скритите внушения

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Скритите внушения

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Mar 22, 2004 3:54 pm

Ми аз вече писах за тях в "тъжни песни", ама май никой не го е видял, така че все пак реших да направя отделен топик. Та на адрес www.tangra.org можете да разберете за какво иде реч.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Mon Mar 22, 2004 7:41 pm

Ми аз да си призная не вярвам и думица.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Mar 22, 2004 8:49 pm

Прочете ли го поне?
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Mon Mar 22, 2004 8:55 pm

Neznam,zvu4i mi malko sektansko,no sushto ne se vturvam da viarvam.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Mar 22, 2004 10:20 pm

Аз прегледах само примерите на скрити визуални внушения и ми се виждат меко казано много насилени.
Още повече, че според мен ако искаш да накараш някого да мисли за секс, няма да му слагаш надпис "секс", а картинка на гола двойка, нали... а и кому е притрябвало да кара хората да мислят за секс, то си идва естествено:Р
Btw, това да се пренесе в главния форум, доколкото засяга не само музиката?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Mon Mar 22, 2004 10:26 pm

Морви, прегледай и примерите за скрити внушения в музиката все пак, ужасно забавни са. Първо тези не знаят как да четат правилно на обратно, второ са цитирали две песни на Backstreet Boys точно 8-) :D като пълни със скрити сатанински послания. 8-) :D
Боже, колко мъка има на този свят... :D 8-)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Mar 22, 2004 10:42 pm

Верно има големи попадения... значи в една песен ти пееш някакви любовни излияния, ма изведнъж прослушани назад, те се оказват послания от Злите Сили... находчиво. Да не говорим, че не е ясно как успяваш гениално да осъзнаеш звученето на песента наобратно. Затова, братя, да пеем само "алена фанела", то звучи еднакво и на двете страни...
А останалите от Бийтълс много са му били насъбрали на горкия Пол, щом във всяка втора песен са го убивали...
Ма не, винаги съм подозирала, че "Зайченцето бяло" *всъщност* прокламира расизма...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

klamer
Commoner
Posts: 25
Joined: Sun Feb 29, 2004 10:27 pm

Post by klamer » Mon Mar 22, 2004 11:19 pm

Еееее аз пък са чудех що като са приберем с жената и пуснем телевизора ...
klamer aka kilo_lamer

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Mar 22, 2004 11:57 pm

Тоя сайт трепе секва риба. Особено ме трогна линкчето "хитлеризъм=ционизъм". Обаче аз ли нещо не вдявам или като обърнеш думите назад, няма да се чуе НИЩО подобно на описаното. Имам предвид..

Напред: "Shoo Be Doo"
Назад: "Satan"
Превод: "Сатана"

гет риъл, а? ся верно нали 25ия кадър и всичко, ама...
This is it. Ground zero.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Mar 23, 2004 1:00 am

Това за хитлеризъм=ционизъм го бях пропуснал, мерси, че ме светна, Мор, наистина това тотално избива рибата. 8-)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5264
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Tue Mar 23, 2004 2:15 am

Това направо ми обра точките. Десетгодишен би могъл да измисли по-добри конспиративни теории. :P
А и все пак има много групи, които в прав текст си пеят за сатанизма, от какъв зор някой ще го прави в обратен ред, с малоумната надежда, че някой слушател ще го зацепи? Това са тотални глупости.
Що не взема и аз да си направя сайт, в който да прокламирам как всъщност в Dante's Inferno се пее за любов, а Cannibaл Corpse всъщност проповядват марксизмо-ционизъм с националистичен уклон? :)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Mar 23, 2004 10:56 am

Това е ялов майтап. Именно, че никакви скрити внушения не виждам колкото и да се опитвам - къде, аджеба в "Pick up the phone.. Leave her alone.. It's time you made your Stand" може да се прочете: "And I said yeah I'm the Nazi.. Ooh and I love it.. Who the fuck are you?"???? Гаси!
"Напред: "New York City Blues"
Назад: "Suicide is for You" - ади сега някой да се опита да ми го прочете като втория вариант. С голям зор и бая сравнително приближение и то след като получих тежък главобол успях да го докарм акто нещо, подобно на "сюлибайтис крайон", което ако и да значи нещо, бая подсъзнаие трябва да имаш, че да го преведеш като "самоубийството е за теб", нали...
С едно нещо съм съгласна:
"Backstreet Boys Албум: "Backstreet Boys" Песен: "Everybody" ("Всички") [mp3 файл]
Напред: "Alright, Alright, Now throw your hands up in the air"
Назад: "I eat new pussy all the time, get off, get off"
Превод: Смятаме, че преводът, както и коментара са излишни..." - с ръка на сърце потвърждаавам, че и преводът и коментарът са повече от излишни. Но научих нещо ново - имали сме си поклонници на Тангра, а? Бребребребебребеее...
Edit: а скритите сатанински послания в бтв успяха дами поразведрят скапания ден:) Особено онова там с "Треска за ЗлОто" с всичките му окултни смволики:) Кефффффффффффффф!!!!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Mar 23, 2004 4:07 pm

Но научих нещо ново - имали сме си поклонници на Тангра, а?
Да, обаче нямат НИЩО общо с Йоло Денев и не искат да ги клеветят за връзки с тази мерзка психично-болна личност! Пък!
This is it. Ground zero.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Mar 23, 2004 4:33 pm

Ние майтапа си праим, обаче на какво ставаме свидетели в темата за убийството на Шейх Ясин в ГВто..
Истината и справедливостта е на тяхна страна, те имат право да освободят родината и да отмъстят за стотиците хиляди убити жени и деца в името на сионистската /нацистска на практика/ мечта.
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Mar 23, 2004 7:05 pm

Уоу, и тема за убийството на шейха имаме начи там? Ми похвално, похвално, даааааа... Глей ти, ако не друго, то поне са научили за съществуването на подобна личност:) Ся остава да разберат и приблизителното географско положение на Палестина и може и да ги почерпя:Р
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests