Любими метъл балади

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Sat Mar 27, 2004 11:03 pm

Moje li vinagi nai-gadnite i komersialni pesni da se xaresvat bre!
Even-iti sucks otviskade

User avatar
Silenius
Merchant
Posts: 75
Joined: Sun Dec 21, 2003 9:44 pm
Location: Руси;)
Contact:

Post by Silenius » Sun Mar 28, 2004 12:00 am

Не само най-гледаните, но и най-новите. Класацията top10at10 по mtv се изготвя посредством гласуване на сайта, чрез попълване на десете най-добри според гласуващият парчета и въпреки огромният брой комбинации при изчислението, на първо място в 95% от случаите се мъдри най-новата песен на въпросният изпълнител... ко да прайш - peer pressure-а прави media zombies:)
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.

Муамар Кадафи

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Sun Mar 28, 2004 4:10 am

На мен тоЧно тази песен My иммортал ми хареса и реших да прослушам и други техни неща. Установих, Че повеЧето им песни ми звуЧат поразително еднакво.
Напълно вярно, имам албума им и трябва да ти кажа Че с изклюЧение на "Bring ме то life", "My Immortal", "Whisper" и още няколко други, всиЧки са еднакви по звуЧене. Но какво да се прави, слуша се тук, пък и на мен си ми харесва.
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Silenius
Merchant
Posts: 75
Joined: Sun Dec 21, 2003 9:44 pm
Location: Руси;)
Contact:

Post by Silenius » Sun Mar 28, 2004 5:02 am

Е, бива такова черногледство, но това ептем! Албумите (било то на метъл или Un-метъл банди) които се славят със пълен набор от хитове и дето няма слабо парче в тях, са ама наистина нищожно малко.
В на Evanescence като има 4-5 яки парчета, хубо, ама не може да очакваш нещо кой знае какво от група, в която членовете са на по 18 години и току що е излязла от необятното море на комерса. Имат свежи идеи, звучат различно(групата де, не песните:)), пробиха... будещето е пред тях...
Междудругото, Evanescence не ми харесват много-много:) А и най-яката им песен определено е Even In Death - готов съм да се бия за това си изказване :P
Last edited by Silenius on Mon Mar 29, 2004 9:16 pm, edited 1 time in total.
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.

Муамар Кадафи

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Sun Mar 28, 2004 7:29 pm

Добре, Silenius, бий се тогава, защото го имам албума и тази песен определено я няма там. Сигурен ли си че не бъркаш припева със заглавието на някоя песен или просто песента не е била добавена към албума :?
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Silenius
Merchant
Posts: 75
Joined: Sun Dec 21, 2003 9:44 pm
Location: Руси;)
Contact:

Post by Silenius » Sun Mar 28, 2004 11:44 pm

Виж са, в албума който имаш няма ни повече, ни по-малко а точно 11 песни. Evanescence имат 30 парчета(от тях съм горд притежател на 21). Хващам бас че нямаш още 18;). Но това не е най-странното, песен с име Restless не фигурира в нито един техен албум, EP или саундтрак, има и още - след като прегледах сичките им текстове не намерих нито един който да съвпада с това което чувам.
За да изясни проблема ще дам някои hint-a и ако някой знае коя е въпросната песен да се обади, плийз.

Та първичт куплет зпочва така:
She embrace with a smile
Has she open the door
A cold wind blow puts a chil
into a hearth...
(ух не мога да пиша толкоз бързо:)
припев: Lalala la la lalala

В winamp-а ми пише Restless, дълга е 6:05,... но може и да не е тъй...
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.

Муамар Кадафи

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Mon Mar 29, 2004 9:17 am

Хехе Силениус основната причина Restless да я няма в списъка на песните на Evanescence е, че песента не е на Evanescence :wink:
Групата се казва Within Temptation и е с класи над Evanescence, да не говорим че Sharon den Adel има страхотен глас.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Mar 29, 2004 11:39 am

За последното подкрепям. Обаче, честно, Ginger Gnome толкова не се вързва с наш Термитчо, че просто не е истина :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Silenius
Merchant
Posts: 75
Joined: Sun Dec 21, 2003 9:44 pm
Location: Руси;)
Contact:

Post by Silenius » Mon Mar 29, 2004 5:27 pm

Togava podnasqm moite nay-iskreni izvineniq osobeno na Samail.
Gre6kata e v gre6nayago pirat, napisal imeto Evanescence-ovo na nepravilnoto mqsto...
Last edited by Silenius on Mon Mar 29, 2004 9:17 pm, edited 1 time in total.
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.

Муамар Кадафи

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Mon Mar 29, 2004 7:34 pm

Все пак песента ще я чуя на всяка цена, нищо че не е на Evanesence. 8-) Понякога наистина е много гадно като почнат да пишат каквото им падне за заглавиял, аз ако искам да оправя всички песни които мам ще ми отнеме цял ден.
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Wed Mar 31, 2004 10:05 am

стига де Мор, как така не се връзва :lol:
виж къв съм дребен и не можещ да стои на едно място тип :wink:
Така и така сме тръгнали с бруталния спам, какво стана с тая видео карта?

Малко по темата - силно препоръчвам всичко на Within Temptation, много ценна breast metal група са си. А ако ви хареса - пробвайте и Flowing Tears и Lacuna Coil.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5263
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Mar 31, 2004 6:42 pm

termit wrote:breast metal група
Интересен стил. :D
На мен ми харесват до известна степен, но Lacuna Coil малко повече от тях.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Rand al'Thor
Commoner
Posts: 43
Joined: Tue Jan 27, 2004 9:48 am

Post by Rand al'Thor » Fri Apr 02, 2004 9:26 am

Metallica - Nothing Else Matters; The Unforgiven
Blind Guardian - The Bard's Song( in the forest)( изпълнението на живо повече ми харесва)
Manowar - The Crown and the Ring
Hammerfall - Glory to the Brave
Това са ми любимите. Има и други доста добри естествено, но не се вписват в определението ми за " любими".
Running around like a clown on purpose...

User avatar
Silenius
Merchant
Posts: 75
Joined: Sun Dec 21, 2003 9:44 pm
Location: Руси;)
Contact:

Post by Silenius » Sat Apr 03, 2004 1:38 am

The Cult - Painted On My Heart - невероятна
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.

Муамар Кадафи

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Apr 03, 2004 11:04 am

Iron Maiden - Fear Of The Dark, защо я смятаме за балада - някой друг път или Thunder да обясни като минава оттук, че ме мързи в момента
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests