Red Hot Chili Peppers

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Post Reply
User avatar
Couatl
Sorcerer
Posts: 492
Joined: Wed Feb 02, 2005 8:24 pm
Location: In the temple of the purple feathers

Red Hot Chili Peppers

Post by Couatl » Sun Sep 17, 2006 2:15 am

Чудех сте дали видяхте новия им албум. Така де чухте. Ще ми е интересно да видя какво мислите. Така де, ако има слушащи ги тук...
...

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Sun Sep 17, 2006 11:15 am

Новия албум го чух още преди 3 месеца някъде:) Много, много добър, според мен. От 28 песни поне половината ме радват адски много, а и останалите са доста прилични. Пък и с толкова много песни в момента имат МНОГО материал за сингъли, което означава, че тепърва ще въртят тяхни нови клипове по каналите и ще набират все повече популярност. С доста колебания, но любимите ми засега са:
Stadium Arcadium
Especially in Michigan
Wet Sand
Hard to Concentrate
Warlocks
Animal Bar
А за предишните им албуми - ами и тях много ги обичам естествено, има гениални песни (и клипове:)).
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20275
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Sep 17, 2006 5:15 pm

Немат лабаво. :twisted:
:ninja:

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Sep 18, 2006 1:25 am

и мен много ме радват:)няма празна песен,така ми се струва,направо ми се ще да ги видя лайв,дано дойдат,все пак след ДМ има надежда:)
Image

lone90wolf
Smallfolk
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2011 5:49 pm

Post by lone90wolf » Fri Mar 11, 2011 11:14 am

Ще се опитам да възродя тази брутално замряла тема :lol: с едно мнение за групата: Вдъхновението, нaрeчено Red Hot Chili Peppers и нова тема за дискусии - предстоящият нов албум, който лично аз очаквам с нетърпение. Интересно ми е да чуя Джош Клингхофер вместо Фрушанте :wink:

User avatar
Feather
Smallfolk
Posts: 5
Joined: Fri Jan 27, 2012 8:31 pm

Post by Feather » Fri Jan 27, 2012 8:47 pm

Новият албум е доста слаба работа в сравнение с по-старите им неща. Stadium Arcadium беше титаничен и постави много високи стандарти. Фрушанте се развихри напълно, а да го замести някой е невъзможно. Не подценявам пича с дългото и сложно име, но Фрушанте беше част от отбора. Китарата му съвършено танцуваше заедно с музиката на групата и ми е някак неестествено друг да дойде на негово място, камо ли да го замести. Нов китарист - от това никога не е излизало нещо добро. I'm with you ме разочарова, заради скучните песни. Нищо от него не можа да ме зариби. Имаше няколко приятни песни, но дотам. Нищо, което да влезе в обувките на Scar Tissue, Dani California, Give it Away и т.н.

Shamkata
Smallfolk
Posts: 1
Joined: Sat Jun 03, 2017 1:03 am
Location: Hip Hop Beats For Sale
Contact:

Re: Red Hot Chili Peppers

Post by Shamkata » Sat Jun 03, 2017 1:24 am

Е новите неща на групата нямат нищо общо със старите. Аз си слушам старите само.
This is beat store for hip hop beats for sale, exclusive beats, rap instrumentals, cheap beats. Produced by professional hip hop producer online. Don Perinion is a hip hop producer online, beat maker since 2005 and offers cheap beats , affordable with top level quality. Our hip hop beats for sale come with their tracked out files, stems and contract for exclusive rights. Prices for the exclusive beats - $79-$150 ...unbelievable right . For more info visit http://www.donbeats.com/

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests