Какво слушате сега?

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Martix
Aes Sedai

Re: Какво слушате сега?

Post by Martix » Wed Nov 04, 2020 11:28 pm

Така и не успях да се зарибя с дуа липа, доста ми е generic като излъчване и има само 3-4 добри песни (силно събжектив, ofc). Но е факт, че флейтата във припева physical е най-силния поп музикален момент на годината.
Man has always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much...the wheel, New York, wars and so on...while all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more intelligent than man...for precisely the same reason.

Killua
Ascendent

Post by Killua » Thu Nov 05, 2020 7:42 am

Martix wrote:
Wed Nov 04, 2020 11:28 pm
Така и не успях да се зарибя с дуа липа, доста ми е generic като излъчване и има само 3-4 добри песни (силно събжектив, ofc). Но е факт, че флейтата във припева physical е най-силния поп музикален момент на годината.
Ох, специално си я пуснах тая песен и флейта не чух :Д
shadow dance nikoga ne luje

Moridin
Global Moderator

Post by Moridin » Thu Nov 05, 2020 9:45 am

Пълна чекия и катастрофа е Дуа-та, още от One Kiss не се трае.
За справка:

(and i'm not even a boomer)
закво би я слушал някой като има поне били айлиш и лорд, не че и те са кой знае какво, ама
This is it. Ground zero.

termit
Aes Sedai

Post by termit » Thu Nov 05, 2020 10:00 am

@трубадур благодарско за препоръката за Havukruunu, много мазно влизат на ушичките.

А аз ще споделя една група дето ми дойде от случайните предложения на Спотифай и в момента я въртя почти колкото саундтрака на Хадес - Elyose. Френски goth/symphonic/industral с много приятна вокалистка на чистите вокали (и изненадващо френския звучи добре в метъл вариант, да му се не надяваш).

Elves dig rocket launchers.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Thu Nov 05, 2020 10:07 am

Killua wrote:
Thu Nov 05, 2020 7:42 am
Martix wrote:
Wed Nov 04, 2020 11:28 pm
Ох, специално си я пуснах тая песен и флейта не чух :Д
мисля, че има предвид синтовете, освен тва озапти мъжо си, хис ейдж ис шоуинг :spite:
Липата си е съкровище и бонбон, песните й са муцка, далеч по-радващи от лорд и айлиш дето са садгърл монотнонност, не че е лошо, ама понякога искаш да кълчиш малко хълбука

@termit евала, тва да се чува, бтв от всите групи, дето препоръчвам тез изненадващо захапаха най-много от форома :metal:

Moridin
Global Moderator

Post by Moridin » Thu Nov 05, 2020 10:20 am

Баце, не очаквам особена любов към мелодията у тебе с всичките детметъляги, ама нека да бъдем сериозни, дори те са музикално на вселени от бийтчетата на липата, а и кво око радва точно не знам, ама да не падам дотам да я наричам крокод- както и да е де :mrgreen:
This is it. Ground zero.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Thu Nov 05, 2020 10:44 am

За тоя ти коментар трябва да си изгубш модераторските, администраторските и уайфай привилегии. Духащата липа е прекрасна прекрасница, аааааамаха.

Ghibli
Elder God

Post by Ghibli » Thu Nov 05, 2020 10:44 am

Боже, точно вчера написах един коментар как се чувствам много дърта, защото не ми харесва нищо от тия нови неща, дето ги пускате и няма ли някой да слуша нещо старо, че да се почувствам в компания, но после го изтрих, защото комуникацията с други човешки същества е надценена, нали, обаче не бях права, много е яко като някой е на твоето мнение! (поне 19 хиляди души, да сме по-точни) :)
@}->--
"анакин поворачивается к зеркалу, а в нем дарт вейдер. и тут анакин понимает, что ему трудно дышать."

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Thu Nov 05, 2020 11:59 am

Ндаа "мога да слушам всичко" в последно време загуби съвсем смисъл, по липса на желание, но некви тотално рандъм неща ме кефят, та дано ми изскочи нещо ново да го цикля, не и от тая тема де. :P

Днеска е ден за слушане на Overture 1812 за който помни :metal:
That's a good start, but if you want to be a real writer, you're going to need to procrastinate a lot more.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Thu Nov 05, 2020 12:17 pm

Xellos wrote:
Thu Nov 05, 2020 11:59 am

Дам, онли 1880 кидс римембър :lol:

пп. тва малко за сексистки хроники, ама тва мъж да чисти си не е работа, особено пода. Реално, кат цяло, жените ги бива по-малко в чистенето, но го правят по-често, откъдето идват и по-често приемливите резултати. Та, докато се изтезавах с подобно занимание
Spoiler: show
бтв, оня ден чистих прозорци, ама не знаех, че жената просто ползва една от тубичките пръскалки да си я пълни с белина, че да не хвърляме пластмаса, та си напълнила нашата там тая кочина и то в туба със стъкла на нея и сложена точно до другата, където реално се е наместила течността за стъкла, та с тва нещо да чистиш прозорци си е юбер мизерия и отне къде 3 часа повече от необходимото и ако не беше кухненската хартия нема спасение, говорим за големи френски прозорци, та да, жените трябва да чистят, докат мъжете мислят големи планове, точка

си пуснах те тва на лудакрис и после малко мистикъл и просто тоя под нямаше шанс.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Thu Nov 05, 2020 12:52 pm

Липата има готини песни, но толкова яко нехаризматичен изпълнител рядко се намира. Толко вяло и умряло излъчване има и освен тва съвсем не може да танцува. Такава огромна липса на сценично присъствие в тва момиче. На лайв е просто потрес.

Единствено тва изпълнение със Сейнт Винсент е що годе окей, заради лесбийската енергия, но и тук липата няма грам присъствие и всичко се крепи на Ани

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Thu Nov 05, 2020 1:00 pm

Стига сте ми срали по музикалното боди пилоу бе ей :devil:

много добре си танцува момичето

Litz
Forsaken

Post by Litz » Thu Nov 05, 2020 1:14 pm

Би нали я похвалих бе. Бтв видеото на Break My heart е повече от гениално и е снимано в бг :mrgreen:

Claymore
Ascendent

Post by Claymore » Thu Nov 05, 2020 1:20 pm

трубадур wrote:
Thu Nov 05, 2020 12:17 pm
Xellos wrote:
Thu Nov 05, 2020 11:59 am

Дам, онли 1880 кидс римембър :lol:

пп. тва малко за сексистки хроники, ама тва мъж да чисти си не е работа, особено пода. Реално, кат цяло, жените ги бива по-малко в чистенето, но го правят по-често, откъдето идват и по-често приемливите резултати. Та, докато се изтезавах с подобно занимание
Spoiler: show
бтв, оня ден чистих прозорци, ама не знаех, че жената просто ползва една от тубичките пръскалки да си я пълни с белина, че да не хвърляме пластмаса, та си напълнила нашата там тая кочина и то в туба със стъкла на нея и сложена точно до другата, където реално се е наместила течността за стъкла, та с тва нещо да чистиш прозорци си е юбер мизерия и отне къде 3 часа повече от необходимото и ако не беше кухненската хартия нема спасение, говорим за големи френски прозорци, та да, жените трябва да чистят, докат мъжете мислят големи планове, точка

си пуснах те тва на лудакрис и после малко мистикъл и просто тоя под нямаше шанс.
Аз вчера нещо зажалях и аз за Луда, ей тоя бийт е бил за Dirt Off Your Shoulder ама Jay Z не го харесал и Тимбаландеца го дал на Луда... ми пак си кърти -

Едит: Вече и ембединг имаме, въйееееее
Mouthpiece drawn, got a verbal armory
Stack bodies, not figurines
Move beneath the surface, submarine
I'm half machine, obscene with a light sword
Look inside the brain, it's a riot in the psych ward
What you standing on the side for?
Roar like a lioness, punch like a cyborg

penzata
Forsaken

Post by penzata » Thu Nov 05, 2020 1:24 pm

Moridin wrote:
Thu Nov 05, 2020 10:20 am
Баце, не очаквам особена любов към мелодията у тебе с всичките детметъляги, ама нека да бъдем сериозни, дори те са музикално на вселени от бийтчетата на липата, а и кво око радва точно не знам, ама да не падам дотам да я наричам крокод- както и да е де :mrgreen:
трубадур wrote:
Thu Nov 05, 2020 10:20 am
За тоя ти коментар трябва да си изгубш модераторските, администраторските и уайфай привилегии. Духащата липа е прекрасна прекрасница, аааааамаха.
Фо шо!

п.п. @Litz стига се излага и ти.

п.п.п. никога не съм слушал Ву Тенг, но онзи ден изведнъж изпитах силно чувство да го направя :metal: и да добавя, че на тяхната музика не само подовете, а и всичко друго само си се чисти :mrgreen: :