Какво слушате сега?

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Tue Nov 05, 2019 10:55 am

Аз зася съм на друго мнение, и трите песновки ме радват, то не се и очакваше да има втори албум, те па взеха, че си вдигнаха летвата. От друга страна липсват ударни неща като golden shower или лейдибой, та да, като излезе ще видим каква баница са омесили. Иначе еджи клиповете са си в реда на нещата тука, и не очаквам някой да го вземе насериозно тва, просто радва с простащината си и качеството на картината. Бтв, кво ще да си приказваме, да се вържеш с верига под вода си е тъпанарщина и тил като нищо можеше да си земе. Силно се съмнявам да са го направили по смисления и безопасен начин. Даже тая вода, дето я пие от горния етаж кат нищо ще е от некой канал или някой е напоил парцал от чешмата да изтича там. :mrgreen:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by Xellos » Tue Nov 05, 2019 11:59 am

Мдаа, не се притесняват да се измърлят тия изроди :). Ненам Тил как е жив след всичките неща дето изсипал върху себе си. То и Зоран Бихач дет им прави клиповете не си е у ред :D

Няма лошо да направят пак (Official Making Of) както за Praise abort и Fish on. :oops:

https://www.youtube.com/watch?v=ppoDzdd6qss

https://www.youtube.com/watch?v=tMPVTM_jsKA&
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Tue Nov 05, 2019 12:18 pm

Доста се надявам на такъв, подводните сцени са ми мега любопитни как са ги направили, дали е било юруш или все пак са решили да не рискуват с давене на линдеман.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by Xellos » Wed Nov 06, 2019 9:37 pm

Прилепчив кавър на една песен от любимците на Лукяненко - Наутилус.

https://www.youtube.com/watch?v=z5coOlvS8L0
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Sat Nov 16, 2019 4:27 pm

Anaal Nathrakh - Forward!

https://www.youtube.com/watch?v=Lmloi1rcres

доста бързо става ясно защо им е най-популярната песен, а доде негде 15 години, след като са създадени, ама тая група винаги е писала музика с твърде много мъде тежест, ама тука направо са извадили слонските топки и те пухат по главата с тех, барабар с тресня, дето да накара саундтракът на новия дуум да се засрами.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Какво слушате сега?

Post by Litz » Tue Nov 19, 2019 4:39 pm

Watermelon Sugar на Хари Стайлс е много яка песен ве. И лайва е един път.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Какво слушате сега?

Post by Amelia » Wed Nov 20, 2019 2:18 am

Най-сетне си направих Спотифай акаунт и последните няколко дни съм зациклила яко на Falkenbach. Не ги бях слушала от 2003-а насам (т.е. въртях си от време на време първите им албуми - много добре ми се връзват със зимата тука) и имах да наваксам с 3 албума, които се оказаха също толкова великолепни като старите. Ще ги послушам още малко и после ще отскоча да видя кво са правили разни други любими pagan black банди през годините.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Wed Nov 20, 2019 10:19 am

Amelia wrote:
Wed Nov 20, 2019 2:18 am
Най-сетне си направих Спотифай акаунт и последните няколко дни съм зациклила яко на Falkenbach. Не ги бях слушала от 2003-а насам (т.е. въртях си от време на време първите им албуми - много добре ми се връзват със зимата тука) и имах да наваксам с 3 албума, които се оказаха също толкова великолепни като старите. Ще ги послушам още малко и после ще отскоча да видя кво са правили разни други любими pagan black банди през годините.
Image


и да добавя фо слушам ся де
sabaton - The Future of Warfare
https://www.youtube.com/watch?v=1RTTRaNkq78

напълно изключих че тая година имат нов албум, сигурно даже съм писал нейде за него из темата, ама да се чуе най-после целия е друга работа

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by Xellos » Wed Nov 20, 2019 10:25 pm

Айде, целият Lindemann F&M е аут :) :metal: Въртииииииииииии.

Хахааа тия идиоти не се спряха с видеата - F & M
https://www.youtube.com/watch?v=Dji_km6UJvA
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Mon Nov 25, 2019 4:13 pm

Аз па за мой срам не мое почна слушам линдемана, оти бозя новия албум на Twice :dunno:
дееба и тъпия женски корейски поп дееба (от мъжкия чеп за зейе не става, нищо че целокупното уийб население мре за bts), ама женките им пишат много арни песновки, ко почнат и да си третират айдолите като хора, тая скапана индустрия (важи и за двата пола) даже нема да ми е гнусно, че го слушам.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Какво слушате сега?

Post by Amelia » Mon Nov 25, 2019 11:41 pm

Еми послушах го новият Линдеман и продължава да ми е чувствително по-скучен от стария Линдеман. Нещо не го усещам като свой тоя албум, докато Рамщайна ме изрина психически още с първото слушане, нали. Клиповете са симпатични иначе, особено тоя последния е някъв мега сладурски. Живея да гледам физиономиите на Петър Тетгрен. :heart:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Какво слушате сега?

Post by Martix » Tue Nov 26, 2019 2:48 pm

Ново парче от Watsky.
https://www.youtube.com/watch?v=iA1wyThCiSM

Малко ми е невпечатляваща в сравнение със старите му хитове, въпреки картечния първи куплет и креативното използване на лаптоп дисторции, човекът peak-на с X-Infinity албума (и с училищната си поезия) и оттогава е просто стабилен, но не специален. Но дори така е сто пъти по-талантлив и genuine от мейнстрийм рапърите. Дано скоро излезе новия албум, чака се с нетърпение. Watsky е артистът, който затвърди рапът като любимия ми жанр измествайки многовековната ми любов към симфоник, алтернатива и прогресива, така че ще си го пазя близо до сърцето. :heart:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Wed Nov 27, 2019 11:14 am

Аз съм много доволен от новия Линдеман. Много по-интересен ми дойде от първия, който печелеше най-вече с безбожно тъпите си текстове, където никъв вкус нямаше. Пешо тука се е откинал от креативност и такова нещо отдавна не бяхме получавали от него. Дори най-експерименталният Пейн не е звучал толкова разнообразно. Рамщайн влианието е явно обаче, което не е лошо нещо. Умереното темпо пък ме върна донякъде в Arrival ерата на хипокриси на моменти (минус дет метъла де :mrgreen: ). Бе как да е, определено албум за фенове на всичко, което тия двамата са правили преди с модерно звучене. И най-после сменен тон на типичната за пешо китара, който ко коткаше цяло десетилетие, а звучеше кат пръдня.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by coldie » Sat Nov 30, 2019 8:03 pm


User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Какво слушате сега?

Post by penzata » Thu Dec 05, 2019 11:06 pm

Спотифайецът ми изкара някаква класация, какво съм бил слушал през годината и се оказа, че съм плейвъл 878 различни песни. :shock: Вахмамаму!

Допълнително ми показа, че и стилът ми се е сменял сезонно :lol: : зимата най-много съм слушал Seal, Mother Love Bone и Moonspell; през пролетта - отново Муунспел, Рамщайнец и Tyr; лятото - Неправилен Рап-ец и Били Айлиш :mrgreen: ; и есента - Tool и Gloryhammer. И от всичко, най-много съм бил слушал Хазарта (над 32 и кусур часа; ти да видиш) :roll: , и от топ десет песни само една е на Глорихамър (Легендари Енчантед Джетпек ъфкорсе :mrgreen: ), всичко друго на Ицака, като Сърцето на хлебарката е на първо място. 8-) За 2018-а топ-а са ми били Джудас, а 2017-та - Машин Хед.

Та, реших да споделя - готина статистика са пуснали пичагите. :metal:

А в момента, продължавам да си въртя дебюта на Ada Lea - нечовешки дздрав е. :heart:
The hardest battles are fought in the mind.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests