Какво слушате сега?

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Какво слушате сега?

Post by Martix » Wed Nov 04, 2020 11:28 pm

Така и не успях да се зарибя с дуа липа, доста ми е generic като излъчване и има само 3-4 добри песни (силно събжектив, ofc). Но е факт, че флейтата във припева physical е най-силния поп музикален момент на годината.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Какво слушате сега?

Post by Killua » Thu Nov 05, 2020 7:42 am

Martix wrote:
Wed Nov 04, 2020 11:28 pm
Така и не успях да се зарибя с дуа липа, доста ми е generic като излъчване и има само 3-4 добри песни (силно събжектив, ofc). Но е факт, че флейтата във припева physical е най-силния поп музикален момент на годината.
Ох, специално си я пуснах тая песен и флейта не чух :Д
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Какво слушате сега?

Post by Moridin » Thu Nov 05, 2020 9:45 am

Пълна чекия и катастрофа е Дуа-та, още от One Kiss не се трае.
За справка:



(and i'm not even a boomer)
закво би я слушал някой като има поне били айлиш и лорд, не че и те са кой знае какво, ама
This is it. Ground zero.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by termit » Thu Nov 05, 2020 10:00 am

@трубадур благодарско за препоръката за Havukruunu, много мазно влизат на ушичките.

А аз ще споделя една група дето ми дойде от случайните предложения на Спотифай и в момента я въртя почти колкото саундтрака на Хадес - Elyose. Френски goth/symphonic/industral с много приятна вокалистка на чистите вокали (и изненадващо френския звучи добре в метъл вариант, да му се не надяваш).

Elves dig rocket launchers.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Thu Nov 05, 2020 10:07 am

Killua wrote:
Thu Nov 05, 2020 7:42 am
Martix wrote:
Wed Nov 04, 2020 11:28 pm
Така и не успях да се зарибя с дуа липа, доста ми е generic като излъчване и има само 3-4 добри песни (силно събжектив, ofc). Но е факт, че флейтата във припева physical е най-силния поп музикален момент на годината.
Ох, специално си я пуснах тая песен и флейта не чух :Д
мисля, че има предвид синтовете, освен тва озапти мъжо си, хис ейдж ис шоуинг :spite:
Липата си е съкровище и бонбон, песните й са муцка, далеч по-радващи от лорд и айлиш дето са садгърл монотнонност, не че е лошо, ама понякога искаш да кълчиш малко хълбука

@termit евала, тва да се чува, бтв от всите групи, дето препоръчвам тез изненадващо захапаха най-много от форома :metal:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Какво слушате сега?

Post by Moridin » Thu Nov 05, 2020 10:20 am

Баце, не очаквам особена любов към мелодията у тебе с всичките детметъляги, ама нека да бъдем сериозни, дори те са музикално на вселени от бийтчетата на липата, а и кво око радва точно не знам, ама да не падам дотам да я наричам крокод- както и да е де :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Thu Nov 05, 2020 10:44 am

За тоя ти коментар трябва да си изгубш модераторските, администраторските и уайфай привилегии. Духащата липа е прекрасна прекрасница, аааааамаха.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Какво слушате сега?

Post by Ghibli » Thu Nov 05, 2020 10:44 am

Боже, точно вчера написах един коментар как се чувствам много дърта, защото не ми харесва нищо от тия нови неща, дето ги пускате и няма ли някой да слуша нещо старо, че да се почувствам в компания, но после го изтрих, защото комуникацията с други човешки същества е надценена, нали, обаче не бях права, много е яко като някой е на твоето мнение! (поне 19 хиляди души, да сме по-точни) :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by Xellos » Thu Nov 05, 2020 11:59 am

Ндаа "мога да слушам всичко" в последно време загуби съвсем смисъл, по липса на желание, но некви тотално рандъм неща ме кефят, та дано ми изскочи нещо ново да го цикля, не и от тая тема де. :P

Днеска е ден за слушане на Overture 1812 за който помни :metal:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Thu Nov 05, 2020 12:17 pm

Xellos wrote:
Thu Nov 05, 2020 11:59 am


Днеска е ден за слушане на Overture 1812 за който помни :metal:
Дам, онли 1880 кидс римембър :lol:

пп. тва малко за сексистки хроники, ама тва мъж да чисти си не е работа, особено пода. Реално, кат цяло, жените ги бива по-малко в чистенето, но го правят по-често, откъдето идват и по-често приемливите резултати. Та, докато се изтезавах с подобно занимание
Spoiler: show
бтв, оня ден чистих прозорци, ама не знаех, че жената просто ползва една от тубичките пръскалки да си я пълни с белина, че да не хвърляме пластмаса, та си напълнила нашата там тая кочина и то в туба със стъкла на нея и сложена точно до другата, където реално се е наместила течността за стъкла, та с тва нещо да чистиш прозорци си е юбер мизерия и отне къде 3 часа повече от необходимото и ако не беше кухненската хартия нема спасение, говорим за големи френски прозорци, та да, жените трябва да чистят, докат мъжете мислят големи планове, точка


си пуснах те тва на лудакрис и после малко мистикъл и просто тоя под нямаше шанс.




User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Какво слушате сега?

Post by Litz » Thu Nov 05, 2020 12:52 pm

Липата има готини песни, но толкова яко нехаризматичен изпълнител рядко се намира. Толко вяло и умряло излъчване има и освен тва съвсем не може да танцува. Такава огромна липса на сценично присъствие в тва момиче. На лайв е просто потрес.

Единствено тва изпълнение със Сейнт Винсент е що годе окей, заради лесбийската енергия, но и тук липата няма грам присъствие и всичко се крепи на Ани


User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Thu Nov 05, 2020 1:00 pm

Стига сте ми срали по музикалното боди пилоу бе ей :devil:

много добре си танцува момичето


User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Какво слушате сега?

Post by Litz » Thu Nov 05, 2020 1:14 pm

Би нали я похвалих бе. Бтв видеото на Break My heart е повече от гениално и е снимано в бг :mrgreen:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by Claymore » Thu Nov 05, 2020 1:20 pm

трубадур wrote:
Thu Nov 05, 2020 12:17 pm
Xellos wrote:
Thu Nov 05, 2020 11:59 am


Днеска е ден за слушане на Overture 1812 за който помни :metal:
Дам, онли 1880 кидс римембър :lol:

пп. тва малко за сексистки хроники, ама тва мъж да чисти си не е работа, особено пода. Реално, кат цяло, жените ги бива по-малко в чистенето, но го правят по-често, откъдето идват и по-често приемливите резултати. Та, докато се изтезавах с подобно занимание
Spoiler: show
бтв, оня ден чистих прозорци, ама не знаех, че жената просто ползва една от тубичките пръскалки да си я пълни с белина, че да не хвърляме пластмаса, та си напълнила нашата там тая кочина и то в туба със стъкла на нея и сложена точно до другата, където реално се е наместила течността за стъкла, та с тва нещо да чистиш прозорци си е юбер мизерия и отне къде 3 часа повече от необходимото и ако не беше кухненската хартия нема спасение, говорим за големи френски прозорци, та да, жените трябва да чистят, докат мъжете мислят големи планове, точка


си пуснах те тва на лудакрис и после малко мистикъл и просто тоя под нямаше шанс.
Аз вчера нещо зажалях и аз за Луда, ей тоя бийт е бил за Dirt Off Your Shoulder ама Jay Z не го харесал и Тимбаландеца го дал на Луда... ми пак си кърти -

Едит: Вече и ембединг имаме, въйееееее
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Какво слушате сега?

Post by penzata » Thu Nov 05, 2020 1:24 pm

Moridin wrote:
Thu Nov 05, 2020 10:20 am
Баце, не очаквам особена любов към мелодията у тебе с всичките детметъляги, ама нека да бъдем сериозни, дори те са музикално на вселени от бийтчетата на липата, а и кво око радва точно не знам, ама да не падам дотам да я наричам крокод- както и да е де :mrgreen:
трубадур wrote:
Thu Nov 05, 2020 10:20 am
За тоя ти коментар трябва да си изгубш модераторските, администраторските и уайфай привилегии. Духащата липа е прекрасна прекрасница, аааааамаха.
Фо шо!

п.п. @Litz стига се излага и ти.

п.п.п. никога не съм слушал Ву Тенг, но онзи ден изведнъж изпитах силно чувство да го направя :metal: и да добавя, че на тяхната музика не само подовете, а и всичко друго само си се чисти :mrgreen: :


The hardest battles are fought in the mind.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests