Какво слушате сега?

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by coldie » Sun Apr 29, 2018 6:46 pm

Dubstep Violin- Lindsey Stirling
https://www.youtube.com/watch?v=-qEtZr9619U

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by coldie » Sat May 05, 2018 8:15 pm

Слушам и гледам величественият Град на Ангелите :)
https://www.youtube.com/watch?v=5IjXzjfzMlk

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Какво слушате сега?

Post by penzata » Sun May 06, 2018 4:15 pm

The One You Know, първи сингъл от предстоящия албум на Alice In Chains. :cry: :metal: Ужасно ми липсваха. :roll:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Какво слушате сега?

Post by Litz » Tue May 08, 2018 9:33 pm

Новият солов албум на Алекс Търнър е интересен. Всъщност ако се промоутваше като негов солов проект или TLSP, а не като мега завръщането на Arctic Monkeys, тая Елтън Джон/Боуи/Ник Кейв компилацийка щеше да е доста приятна, но уви не е.

А принципно не съм от хората, които се дразнят на това, че 30 годишни милионери, чукащи модел след модел, не звучат по същия начин като бедни тийнове, на които не им е мутирал гласа.

Да не говорим колко ме дразни мега претенциозното име..

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by Xellos » Thu May 10, 2018 8:08 am

Едни келеши в стил Оловен балон ;) :metal:

Greta Van Fleet - Highway Tune
https://www.youtube.com/watch?v=aJg4OJxp-co
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Какво слушате сега?

Post by Martix » Thu May 10, 2018 5:08 pm

Не бях забелязал, че е почнала тазгодишната евровизия. Таа, се хванах да прослушам реколтата. Всичко е яко изплагиатствано, но пък техническото ниво е доста добро.

Btw България се е класирала за финала с някаква изключително немощна песен, която обаче носи вайба на royksopp - monument, и следователно е почти яка. Жалко, че никой от "супергрупата" ни не пее.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Какво слушате сега?

Post by Killua » Fri May 11, 2018 4:17 pm

Martix wrote:
Thu May 10, 2018 5:08 pm
Не бях забелязал, че е почнала тазгодишната евровизия. Таа, се хванах да прослушам реколтата. Всичко е яко изплагиатствано, но пък техническото ниво е доста добро.

Btw България се е класирала за финала с някаква изключително немощна песен, която обаче носи вайба на royksopp - monument, и следователно е почти яка. Жалко, че никой от "супергрупата" ни не пее.
На мен много ми хареса нашата песен, чак се изненадах :)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Какво слушате сега?

Post by Martix » Sun May 13, 2018 3:44 am

На второ слушане ми хареса повече, като прослушвах живите изпълнения. Интересно как нашата е единствената песен, на която записа от полуфинала звучи видимо по-добре от студийната версия (или може би нашата просто няма студийна версия).

Доста силна година, дори сред тези, които не са се класирали на финала имаше напълно слушаеми песни. А и изпълненията не бяха пълния фалш, който съм слушал предишни години.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Какво слушате сега?

Post by Marfa » Mon May 14, 2018 10:03 am

Аз например може и да не съм права, но това с израелката продължавам да не го разбирам. Един авер се опита да ми обясни нещо с влиянието на букмейкърските прогнози върху психологията на масата, но се боя, че нищо не му разбрах. Друг, дето е професионалист и ги разбира нещата, разкости всички песни, а на мен за първи път от години ми се стори, че повечето участници изкараха напълно слушаеми и дори хитови продукти. Определено бих си направила плейлиста с немалко от песните, за да си ги слушам с кеф. И нашата ме изкефи, в тая връзка. И все пак, наистина не разбирам това с израелката, не разбрах и как Поли Генова уанабито стана внезапно втора. :dunno:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Какво слушате сега?

Post by penzata » Mon May 14, 2018 11:26 am

Marfa wrote:
Mon May 14, 2018 10:03 am
Друг, дето е професионалист и ги разбира нещата, разкости всички песни, а на мен за първи път от години ми се стори, че повечето участници изкараха напълно слушаеми и дори хитови продукти. Определено бих си направила плейлиста с немалко от песните, за да си ги слушам с кеф.
Аз като пълен неразбирач мога да кажа, че всички песни бяха неслушаеми и забравими. :roll:

Нищо не разбрах какво пее израелката, но братото ми каза, че песента била доста феминистична. Но щом не дадоха наградата на чалга звиздата от Сайпръс, ми е все тая. :mrgreen: То като цяло, аз бих я дал на хърватката, която не се класира за финала, но пък беше най-разголена и страшно красива. :hihi:

Иначе самото гледане бе страхотно забавление, защото брат ми и други два френда са фенове на този конкурс и го гледат, за да хулят и сипват, така че се съсипах от смях с тях. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Mon May 14, 2018 6:46 pm

penzata wrote:
Mon May 14, 2018 11:26 am
То като цяло, аз бих я дал на хърватката, която не се класира за финала, но пък беше най-разголена и страшно красива. :hihi:
линкове бе!!!!


Иначе Scars of Broadway след като сигурно нов систем ъф даун няма да чуем скоро време, а на серж соло изпълненията са трагични, в очакване на новия албум на SOB напомня що за як композитор е дарън.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Какво слушате сега?

Post by penzata » Tue May 15, 2018 1:12 am

трубадур wrote:
Mon May 14, 2018 6:46 pm
линкове бе!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=YxBLFbW5BqE


Дебютният на Scars бе великолепен. Та, новият го очаквам с нетърпение. :mrgreen:

п.п. точно миналата седмица си говорех с един приятел за Систем и конкретно за Дарън - и той не знаеше за съществуването на Скарс-а. И, заради този разговор, разбрах за новия им албум. :panda:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Fri Jun 08, 2018 1:34 pm

As I Lay Dying се завърнаха бе :yay: :yay:
И мани че клипът е лютата рекламата на шампоан, самата песен е баси десетката, явно личи, че искат да се докажат отново, че са абсолютните лидери в нишата си и тотално изриват конкуренцията :metal:

Това ще се слуша доста дълго време

https://www.youtube.com/watch?v=Q0wbyQRRQJA

освен това Тим след затвора и паузата е станал по-красив :ninja:

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Какво слушате сега?

Post by Yan » Fri Jun 08, 2018 5:07 pm

Дебютният (хаха) албум на REFUGE - Solitary Men. Refuge всъщност са Peavy Wagner, Manni Schmidt и Christos Efthimiadis a.k.a вероятно най-якия line-up на RAGE. След бая успешния реюниън и фестивални участия "младежите" решиха, че пак им се прави музика заедно, но понеже Peavy си има стабилни музиканти в RAGE взеха та си направиха нова група. Лошо няма. Доза класически 90-тарски Rage и добро настроение за уикенда.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Какво слушате сега?

Post by Xellos » Fri Jun 08, 2018 5:18 pm

On a more not serious note. Една лежерна песничка, чиито идиотски клип по всяка логика би трябвало да се скипне, и все пак не можеш да отклониш поглед :D Келеша има погледа на Бенедикт Къмбърбач... :shock:

Robin Schulz - Sugar (feat Francesco Yates)
https://www.youtube.com/watch?v=4B5WJ9WCX-c

Иначе и тоя месец няма да се отървем от арменския хит на Super Sako, новото деспасито просто :evil: :ninja:
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests