Anime OST and J-pop

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Feb 14, 2004 8:35 pm

А аз да вметна, че на "Avenger" отварящата темичка е звяр :) Някакъв полу-чалгарски, полу-арабски, полу-скандалджийски вариант на тази на "Noir" :) Владее просто.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Feb 15, 2004 9:29 am

С цяло гърло да подкрепя феновете на анимето ;). Мор, наистина нищо не разбираш :) (от аниме)

Музиката към ОСТ-та е просто безпогрешна. Има някои толкова simple парчета, които обаче са направо култови като например A bit of happiness oт Hack Sign I OST или To nowhere от Hack Sign II. Иначе напълно съгласна с Ян за избора на най-добри аниме композитори. Бе тия азиатци са гении.

Поради липса на добра И-нет връзка обаче не мога да изслушам всичко, което ми се иска...засега се наслаждавам само на ОСТ-та на Wolf's Rain (както и на феноменалния филм), Hack Sign I and II, Noir.

Бихте ли били така добрички да дадете няколко линка към страници откъдето мога директно да си изтегля още музика. (Ян ми беше пратил по Кю-то едно време, но като си форматирах диска забравих да си запазя адресите от Favorites. Голям съм идиот :oops: ). Bloodlust-a като го гледах не съм се заслушала в музиката, честно, и сега ми е любопитно к'во пък толкова му е интересното...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Bragir

Post by Bragir » Sun Feb 15, 2004 11:25 am

mi anime.ludost.net tam na fails menuto nejde ima linkowe kam ost-ta. ina4e iz free.evro.net se miarkat ma po imeto na animeto tarsi.

kavai kuneee ;p

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Feb 15, 2004 11:28 am

Ми доста по-наситена е с емоция и динамика от това, което в момента слушаш, за начало...
And you can't dance with a devil on your back...

Bragir

Post by Bragir » Sun Feb 15, 2004 11:34 am

a da prepora4wam twa frensko sait4e:

http://setsunasheart.free.fr/

twa e dosta priatno napraweno i ima tam dwa soundtraka i AMV-ta w downloads, taman she prewjdash ;p


Pozdraw s

ot Ghost in the Shell Stand Alone Complex OST
Yoko Kanno - Run Rabbit Junk.mp3

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Feb 17, 2004 3:01 pm

Е, щом има емоция, значи е точно като за мен и няма да бъде пропуснато :)

Браги, кой какво щял да превежда???? :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests