Чалга клип с вампири

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Arhiara_Eronaile
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Thu Jun 30, 2005 3:38 pm
Location: posledna dupka na kavala

Чалга клип с вампири

Post by Arhiara_Eronaile » Sun Jul 03, 2005 7:55 pm

Такаа, днес попаднах на вледеняваща статийка.
Няква неизвестна ми чалга звязда ще праи клип, в който ще има вампири...не разбирам как е възможно изцепка, носеща интригуващото заглавиице `не ме обичай` или нещо такова да има общо с вампири.

Отгоре на всичко можело да има и джуджета.
Е, тва си е чиста подигравка със света.

Аз само да споделя потреса си... :<
Wish upon a star
No matter who you are
The second star to the right
Harbinger`s gate
Beyond the boundaries
Blossom ballet
In the great wide somewhere

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sun Jul 03, 2005 8:00 pm

нз аз винаги съм си представял джуджетата в класическата си форма ковейки нещо в пещерите си под звуците на нацистки маршове или нещо от сорта :roll: :roll:
а вампирите.. ерм.. всичко друго, но не и чалга. Може би музиката от филмите Интервю с Вампир и Кралицата на Обречение ми допада най-много, ма тва ще да е щото и филмите (ок, поне интервюто :Р) са ми любими :)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Jul 03, 2005 11:40 pm

Не съм го гледал. Я сподели коя е тая лейка и по кое телевизионно извращения я дават?

Иначе че музика на Кралицата на Прокълнатите е яка, яка е. Особено Super Violin Mix е номер 1. Ама за интервюто или не съм съгласен, или толкова съм се хилил колко нелепо изглежда Том Круз като Лестат, че не е останало време да обърна внимание на музиката.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Jul 04, 2005 12:04 am

а то нека не почавме темата за филма, щоту е толкова хубав, колкото почти може да бъде :Р
И докато ги правехте тия забележки за Круз изобщо нямаше да се замисля колко е подходящ.
Ама ха! Развалихте ми кефа от филма!
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Arhiara_Eronaile
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Thu Jun 30, 2005 3:38 pm
Location: posledna dupka na kavala

Post by Arhiara_Eronaile » Mon Jul 04, 2005 1:30 pm

Ми аз прочетох статия в някъв вестник(труд или някой от братчедите му) че скоро ше пускат такъв клип...недай боже да го видя шото тогава съвсем ше се гътна.

Ама ако намеря статията ше я постна тук да можете да й се насладите напълно.
Wish upon a star
No matter who you are
The second star to the right
Harbinger`s gate
Beyond the boundaries
Blossom ballet
In the great wide somewhere

User avatar
loshka
Smallfolk
Posts: 18
Joined: Fri Jul 29, 2005 10:35 am
Location: На Луната

Post by loshka » Sat Jul 30, 2005 12:06 am

Хм, а чалгаджийката ще е в розово, така ли? Ха... Това ще е смешно. Но аз вече всичко мога да очаквам от тях. Преди няколко дни попаднах, докато "цъках" каналите, на клип, в който "певицата" беше облечена с тениска на Metallica, с дузина обеци и черен лак по ноктите...
I bruise easily,so be gentle when you handle me.There's a mark you leave, like a love heart carved on a tree.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sat Jul 30, 2005 1:57 am

Гавра :)
Все едно някой готическа певица да удари някой хоро :)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Jul 30, 2005 5:57 am

loshka wrote: Хм, а чалгаджийката ще е в розово, така ли? Ха... Това ще е смешно. Но аз вече всичко мога да очаквам от тях. Преди няколко дни попаднах, докато "цъках" каналите, на клип, в който "певицата" беше облечена с тениска на Metallica, с дузина обеци и черен лак по ноктите...
И за коя точно става въпрос, другия път като зяпам Планета да не я прескачам по подразбиране, ми да спра и да я видя :D

И що бе, като е готик певица (или пИвица) да не би да не може да издруса едно хорце жената?

User avatar
loshka
Smallfolk
Posts: 18
Joined: Fri Jul 29, 2005 10:35 am
Location: На Луната

Post by loshka » Sat Jul 30, 2005 12:54 pm

armageddon wrote:И за коя точно става въпрос, другия път като зяпам Планета да не я прескачам по подразбиране, ми да спра и да я видя :D

И що бе, като е готик певица (или пИвица) да не би да не може да издруса едно хорце жената?
Оу, то не беше по "лъскавата Планета". Някаква умряла кабеларка беше. Не ти препоръчвам да го гледаш... Аз още се възстановявам. Пък за хорцето... Тя направо един кючек си му удари, както беше с веригите по нея. Много "фьешън"... :)
I bruise easily,so be gentle when you handle me.There's a mark you leave, like a love heart carved on a tree.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Jul 31, 2005 11:25 am

Е аз откъде да знам ... да не би да ги гледам другите умрели чалга кабеларки ... зяпам предимно Планета и доста по рядко Фен :)

User avatar
loshka
Smallfolk
Posts: 18
Joined: Fri Jul 29, 2005 10:35 am
Location: На Луната

Post by loshka » Sun Jul 31, 2005 3:13 pm

Ами там ти е грешката! :) Срещала съм доста покъртителни нискобюджетни пародии на клипове по кабеларките. Разкошотии!
I bruise easily,so be gentle when you handle me.There's a mark you leave, like a love heart carved on a tree.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Jul 31, 2005 4:48 pm

Да бе, де ша ги търся тея кабеларки ... :D

User avatar
loshka
Smallfolk
Posts: 18
Joined: Fri Jul 29, 2005 10:35 am
Location: На Луната

Post by loshka » Sun Jul 31, 2005 10:18 pm

Абе поне се стремят да направят нещо различно. :) Дали е хубаво "различно" си е друг въпрос. Тия от "Планета" правят 10 клипа на седмица, всичките едни и същи. Само им сменят блузките на певачките. :D
I bruise easily,so be gentle when you handle me.There's a mark you leave, like a love heart carved on a tree.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Aug 01, 2005 5:29 pm

Е сега ... Те самите певачки се клонират една друга, ти искаш клиповете да са им различни. От друга гледна точка, със такъв бюджет и малоумни режисьори ти какво искаш?

User avatar
loshka
Smallfolk
Posts: 18
Joined: Fri Jul 29, 2005 10:35 am
Location: На Луната

Post by loshka » Mon Aug 01, 2005 9:05 pm

Е, какво му е на бюджета... Нали уж имат $. Митьо Пайнира не се шегува той :) Виж, изпълнителите, които въртят по кабеларките, нямат много пари, затова дават 20 лева и ги връткат цял месец. Друг е въпросът дали някой ги гледа през този месец :D
I bruise easily,so be gentle when you handle me.There's a mark you leave, like a love heart carved on a tree.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests