БГ Инфлуенсър

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
филмов критик
Farmer
Posts: 50
Joined: Mon Feb 14, 2022 5:49 pm

БГ Инфлуенсър

Post by филмов критик » Sun Apr 24, 2022 1:20 pm

Здравейте приятели от форума.Отварям тема за българските инфлуенсъри.Тук може да споделяте видеа за интересни личности , на които сте попаднали в интернет пространството, от които можем да извлечем мъдри съвети за живота,както и полезни идеи за красота и здраве.
Аз ще започна с ето това видео на небезисвестения "Киро Брейка" ,в което се надявам младите , а може и по-старите потребителки на този форум да извлекат полезна информация.
За съжаление видеото е малко орязано, и тъй-като нямам 6 евро да дам за цялото в Пейтреън, моля помолете вашите богати приятели или съпрузи да ви услужат.Със сигурност ще си струва!

п.с Не намерих такава тема чрез търсачката във форума , така че ако има , изтрийте тази.

Totenkopf
E'lir
Posts: 152
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:31 pm

Re: БГ Инфлуенсър

Post by Totenkopf » Sun Apr 24, 2022 9:32 pm

Хахахахах, вярваш ли си? Не не може да си толкова зле...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: БГ Инфлуенсър

Post by трубадур » Mon Apr 25, 2022 11:27 am

Ъгенст май бетър джъджмент направих плитък дийп дайв из архивите на баче киро и несвързаните брътвежи на чича ти определено носеха посланията, от които имах нужда, за да извлека мъдри съвети за живота. Мисля да звънна на богатото гадже на жена ми, да цъкне в патреона шес ефра, че да запълня дупките. Очаквам там да са скрити идеите за красота и здраве.
Last edited by трубадур on Mon Apr 25, 2022 11:32 am, edited 1 time in total.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: БГ Инфлуенсър

Post by Litz » Mon Apr 25, 2022 11:32 am

Аз нема коментирам Киро Брейка.

Чефо е топ бг Инфлуенсър, пък и е сладък :ninja:

User avatar
филмов критик
Farmer
Posts: 50
Joined: Mon Feb 14, 2022 5:49 pm

Re: БГ Инфлуенсър

Post by филмов критик » Mon Apr 25, 2022 12:17 pm

Ако може да пускате директни връзки към виедеата на интересните личности , които са ви направили впечатление.

Аз от Бат Киро съм извлякъл доста полезни съвети за живота.Например ако реша да реализирам бизнес идея като сводник, може би ще се уча от неговите грешки в тази професия.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] and 17 guests