Вицове и раздумки

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
coldie
Forsaken

Вицове и раздумки

Post by coldie » Sun Jan 24, 2021 12:03 am

И някои простотии, каквито ги помня от едно време.

1. Срещнали се двама и единия попитал - абе защо всички ми викат " ко стаа кон", "как си бе кон", "какво правиш бе кон". И не знам защо така ми викат,И реших да отида на хиподрума,
- И кво, казал втория.
- Еми, кво. Втори.
....
2. Двама се срещали все в без 15. осем без 15, пет без 15, десет без 15. Единия винаги питал - коллко е часа, и другия му отговарял примерно пет без 15, А другия все отговарял - кой та е*а, признай си. И така няколко пъти. На втория, или четвъртия път втория попитал пак, колко е часа, и онзи пак без 15 и пак същото - кой та е*а, признай си. Но някъде около третата им среща въпросния се усетил и като го попитали, колко е часа, той казал шест без 10, а онзи му отвърнал - на моя Х*й да те обеся. Обаче се случило така, че пак се срещнали в без 15, и втория пак попитал, колко е часа, и онзи му отговорил - без 15, и пак му отвърнали - кой та е*а , принзай си. Обаче този път първия репликирал - Аз та е*ах, трай си.

...
3. Пак двама се срещали редовно, и единия пак редовно питал другия, гледайки една череша - абе това ябълка ли е или круша. И онзи всеки път се "хващал" и отговарял - круша и първия все му отговарял "да ти го намуша". И така няколко пъти с тази череша, но накрая се осъзнал човека и отговорил "ябълка" <- това не е и виц, а са ми го разказвали като реалност.

___
И сега малко раздумки, всъщност само три, които помня от едно много старо списание, където бяха публикувани около 15-20 подобни,
- какво е събрание на локви - колоквиум
- как се казва някой, който сере по 2 пъти - Бисер
и - как се казва някой, който краде от парите на леля си - паралелепипед.
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

coldie
Forsaken

Re: Вицове и раздумки

Post by coldie » Sun Jan 24, 2021 5:53 pm

Двама съседи се засичали много често сутрин. Единия поздравявал - добро утро, а другия все му отвръщал - липсва ти калций. И така доста пъти. И накрая "нашия" решил да се прегледа и наистина се оказало, че му липсва калций. И се срещнали след два дни отново двамата, и вместо - добър ден, този път попитал - абе ти откъде знаеше, че ми липсва калций. - Ами просто жена ти ти слага рога от години, а още не са ти поникнали.
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.