ShadowDance #1: Киберпънк

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: ShadowDance #1: Киберпънк

Post by penzata » Fri Jan 10, 2020 11:46 am

:lol: Има време за бира. На следващата премиера, обещавам. :mrgreen:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: ShadowDance #1: Киберпънк

Post by Killua » Fri Jan 10, 2020 11:48 am

penzata wrote:
Fri Jan 10, 2020 10:45 am
Мдаа, яка беше, ако изключим (и това е чисто лично мнение) неадекватния и дразнещ водещ. Разбирам защо точно той е "избран", но дюдът е мъкааа.

Израдва ме, че имаше бая хора, но ме издразни охраната, която не пускаше хора да влизат дошли по-късно, заради рождения ден на мацката, а уж първоначалната идея на перото бе друга. Ма, толкоз.
Дааа, едни познати така към края дойдоха и все пак са успели да се шмугнат през охраната. Аз чак от тях разбрах, че е имало проблем с допускането на хора.

Светльо Желев си беше приказлив, да, но пък много ми хареса колко е ентусиазиран. И то искрено ентусиазиран, и му личеше.

И каквото казват Moridin и Roland. Накрая да не се окажеш 55-годишна жена :mrgreen: :ninja:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: ShadowDance #1: Киберпънк

Post by penzata » Fri Jan 10, 2020 12:07 pm

Killua wrote:
Fri Jan 10, 2020 11:48 am
И каквото казват Moridin и Roland. Накрая да не се окажеш 55-годишна жена :mrgreen: :ninja:
Ако нянките ми са на гърба, а дано. :mrgreen:

Пичагата е ентусиазиран, да, (както за всичко, което прави), но за човек, който твърди, че е прочел емнайсе хиляди книги (а най-вероятно е и така), изключително бедния му речник, прави дори и моя да изглежда богат. А фонетичното му натъртване на "а" е краят. И когато всичко е "уникално", еми, нищо не е. Както и да е, аз просто не го харесвам и толкоз. Дразни ме, съсипа Библиотеката, и не го трая, но не отричам влиянието му над българската литература и ентусиазма с който работи.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20275
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: ShadowDance #1: Киберпънк

Post by Xellos » Fri Jan 10, 2020 12:43 pm

Ех, жалко. Следващия път с трубадура ръка за ръка. :mrgreen: Мда охраната беше неква стрига.
E, водещият една идея по-дълго говори, aма поне му личеше ентусиазма, а и мястото е идеалка за масовка с литературно четене. А Жоро се едно е роден с микрофон в ръка :D
:ninja:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: ShadowDance #1: Киберпънк

Post by Claymore » Fri Jan 10, 2020 2:25 pm

Сега разбирам че е имало проблем с пропускането, аз влязох в 50 и нещо заедно с @MetalGearRex и не са ми казвали нищо. Тъпичко. Иначе всичко беше яко, играта накрая доста ме изкефи, само ме е яд че четенето от Иван Попов не беше с онова описание на София с реещите си пластмасови торбички и чалга музиката от таксито, но може би щеше да е твърде прозаично за темата на вечерта :mrgreen: Вчера научих че бил починал иначе, лека му пръст. :( Жалко че не е писал повече, това наистина е роман на световно ниво за мен.

А на @the_irstress андроид косплея беше един път, мязаше на Прис от Blade Runner
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: ShadowDance #1: Киберпънк

Post by Amelia » Sat Jan 25, 2020 8:11 am

Най-сетне стигна и до нас Киберпънкът! Изглежда супер, останалите екстри също са много готини! :heart:
Има да го чета дни наред сега!

Великолепни сте, колеги! :heart:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 3 guests