Довиждане

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Довиждане

Post by coldie » Tue May 08, 2018 9:40 pm

Чао на нацисткия гей-неолиберален сайт/форум на Роланд.
Бай-бай.

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Довиждане

Post by alshu » Tue May 08, 2018 11:14 pm

coldie
Чао
Бай-бай.
Някак не по славянски, а последното дори на англосаксонщина намирисва. Нещо си ми съмнителен Колди.
Може да нараниш нежната и широка роландова душа с каквато е роден генетически. :?
гей
неолиберален
Ако се опитваш да агитираш някого за любимите си каузи, поне сменяй малко терминологията, за да не звучиш съвсем, като руска пропаганда от най-очевиден и елементарен тип (а ла Волгин по Хоризонт...още малко ще извадиш "тинк танкове" и "соросоиди").
Примерно научи, какво означават тези думи и ползвай техните синоними.
Вместо "гей", можеше да кажеш "куиър", вместо "неолиберален" да кажем "дерегулационен"...макар не знам никой тук да е отварял сериозна дума за икономика и политика.

Това съвет на изпроводняк.

ПП
За нацизма си прав, всички тук сме чисти арийци...от Индия и Пакистан.
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Довиждане

Post by Roland » Wed May 09, 2018 12:55 am

coldie wrote:
Tue May 08, 2018 9:40 pm
Чао на нацисткия гей-неолиберален сайт/форум на Роланд.
Бай-бай.
Buh-bye :heart:

Дано намериш място, където гей-неолибералите ги избиват с камъни. В България не би следвало да ти е проблем ^_^
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Довиждане

Post by Xellos » Wed May 09, 2018 6:56 am

Разгеле! :yay:
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Довиждане

Post by Marfa » Wed May 09, 2018 9:37 am

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Довиждане

Post by Amelia » Wed May 09, 2018 11:42 am

Досвидания, товарищ.

Не мога да не отбележа обаче, че като за последно @coldie най-сетне успя да нацели кога се пуска нова тема и в кой форум се пуска...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Довиждане

Post by трубадур » Wed May 09, 2018 1:43 pm

имам чувството, че хи уил би бак след около 20 минути :ninja:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Довиждане

Post by Claymore » Wed May 09, 2018 2:42 pm

трубадур wrote:
Wed May 09, 2018 1:43 pm
имам чувството, че хи уил би бак след около 20 минути :ninja:
Сус! Сакън, недей
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: Довиждане

Post by Demandred » Wed May 09, 2018 3:48 pm

Когато някой пусне тема на форум, в която обидено заявява, че си тръгва завинаги, вероятността да се завърне на форума в много близко бъдеще е около 95% по мои наблюдения.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Re: Довиждане

Post by Onslaught » Wed May 09, 2018 4:11 pm

Amelia wrote:
Wed May 09, 2018 11:42 am
Не мога да не отбележа обаче, че като за последно @coldie най-сетне успя да нацели кога се пуска нова тема и в кой форум се пуска...
ъммм :unsure: има си отделна тема "Добрите новини"
"Unless we keep the barbarian virtues, gaining the civilized ones will be of little avail."
"Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Довиждане

Post by penzata » Wed May 09, 2018 4:15 pm

Claymore wrote:
Wed May 09, 2018 2:42 pm
Сус! Сакън, недей
Onslaught wrote:
Wed May 09, 2018 2:42 pm
ъммм :unsure: има си отделна тема "Добрите новини"
Не с лошо, пичове. :roll:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Довиждане

Post by Roland » Wed May 09, 2018 7:23 pm

Amelia wrote:
Wed May 09, 2018 11:42 am
Не мога да не отбележа обаче, че като за последно @coldie най-сетне успя да нацели кога се пуска нова тема и в кой форум се пуска...
Onslaught wrote:
Wed May 09, 2018 4:11 pm
ъммм :unsure: има си отделна тема "Добрите новини"
So much shade. So much profit :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Довиждане

Post by coldie » Wed May 09, 2018 8:05 pm

Ами честно казано няма какво да правя дори и спорадично тук. С някои хора от форума споделяме общи интереси. Винаги съм се опитвал да бъда добронамерен. И когато казвам нещо го казвам както го мисля.
Ама с елементарни фашизоидни методи с триене и изкривяване да се опитват да ми затворят устата...
Айде да се се лъжем като за изпроводяк а? Някои хора, макар да са интелигентни, са с дълбоко промити и изпълнени с предразсъдъдци, и обвиняват друг в предразсъдъци.
Преглъщал съм много обиди тук, и това не е точната дума защото не ми пука за обидите и ми минават покрай ушите. Но няма как да се съглася, камо ли да участвам в неонациска методика, под формата на неолиебрализъм ( пълна контровертност ужким ) да ми казва някой който не може да надмогне дрязки от преди 15 години. Може да ме обиди някой човек който ми е личен приятел. Непознати не могат да ме обидят.
Оф, айде да не пиша поема. Живейте се във своя измислен свят, реалността ни застига рано или късно.
Не съм изненадан - неудобните не се харесват. Тъй, че дали някой е нацист, неолиберал или комунист; няма голяма разлика. Методите са едни и същи.

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Довиждане

Post by alshu » Wed May 09, 2018 9:13 pm

coldie
фашизоидни
Бях я забравил тази дума. Хем нищо конкретно не значи, хем оставя лошо впечатление за отбелязаният с нея.
с триене и изкривяване да се опитват да ми затворят устата
В интернет е така, глобално явление, най-обикновена човешка лошотия, никакви неолиберални заговори не са нужни.
да участвам в неонациска методика, под формата на неолиебрализъм
На теб и агентски длъжности са ти предлагали?
Цъ-цъ-цъ, а мен и за обикновен доносник не са ме търсили. :cry:
Бих се оплакал лично на Дьорд Шорош, ма не знам унгарски.
Не съм изненадан - неудобните не се харесват.
Това си го разбрал наопаки - нехаресваните стават неудобни. Трябваше по-често да се усмихваш, да се преструваш, че си съгласен с опонентите си, да ги четкаш и подмазваш от време на време. Така алтернативните ти спрямо техните възгледи биха се приемали по-меко.
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Довиждане

Post by Roland » Wed May 09, 2018 9:49 pm

coldie wrote:
Wed May 09, 2018 8:05 pm
Ами честно казано няма какво да правя дори и спорадично тук. С някои хора от форума споделяме общи интереси. Винаги съм се опитвал да бъда добронамерен. И когато казвам нещо го казвам както го мисля.
Ама с елементарни фашизоидни методи с триене и изкривяване да се опитват да ми затворят устата...
Айде да се се лъжем като за изпроводяк а? Някои хора, макар да са интелигентни, са с дълбоко промити и изпълнени с предразсъдъдци, и обвиняват друг в предразсъдъци.
Преглъщал съм много обиди тук, и това не е точната дума защото не ми пука за обидите и ми минават покрай ушите. Но няма как да се съглася, камо ли да участвам в неонациска методика, под формата на неолиебрализъм ( пълна контровертност ужким ) да ми казва някой който не може да надмогне дрязки от преди 15 години. Може да ме обиди някой човек който ми е личен приятел. Непознати не могат да ме обидят.
Оф, айде да не пиша поема. Живейте се във своя измислен свят, реалността ни застига рано или късно.
Не съм изненадан - неудобните не се харесват. Тъй, че дали някой е нацист, неолиберал или комунист; няма голяма разлика. Методите са едни и същи.
Не знам форум, в който да няма модерация. Ти ако знаеш, пусни един линк тук и после иди там.

Също така, какво ще рече "неолиберален"? Че аз не съм много в час. Има ли ретролиберален? :ninja:
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests