Сподееееляй, народе

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

coldie
Forsaken

Re: Сподееееляй, народе

Post by coldie » Mon Oct 19, 2020 10:56 am

penzata wrote:
Sun Oct 18, 2020 11:57 am
coldie wrote:
Sat Oct 17, 2020 8:07 pm
Въобще нямах намерение да отговарям на такива дребнави закачи, но имаш ли си идея как се прави едно такова видео, дори да е вид колаж. В това видео съм използвал кадри от може би 10 клипа.
Нямам представа, заради това те попитах дали можеш да го направиш. Аз не мога, а един сезон на Сървайвъл има сигурно повече от 20 епизода.
Както виждаш това е на полу-аматьорско ниво. Можи и на чисто аматьорско да е. Ако наистина не си правил клипове - еми не е толкова лесно сам да го правиш. Разни влогъри има като Слави - еми те си имат сериозно спонсортво, екип и техника. И май се занимават само с това, а аз го правя в свободното време. Едно, че особено след първата част другите около 4 минути ги наджасках за около час (включително търсенето на клиповете). Правено е на Premiere pro, която аз я познавам много слабо, но е най-лесна за такива неща. На After effects имам по-сериозни познания, но тя си е доста трудоемка, то са незиброими ефекти, филтри, опции и прочее. А и тя е за други неща, не за подобен тип клипове, като горния.

Нямам никакъв, нито поглед, нито интерес върху предаването "Сървайвър".
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Mon Oct 19, 2020 11:03 am

Взех си ебаси якия анорак. С осем джоба, за пръв виждам такъв анорак. Единствения и то немалък недостатък, е че на фона на тези осем джоба няма вътрешни джобове. Divided by H&M. Втора ръка, но като нов. Въобще не съм гледал марката, то качествената изработка си личи и по кройката и по материала.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Mon Oct 19, 2020 12:00 pm

94.34 Out of the limits.

penzata
Archmage

Post by penzata » Mon Oct 19, 2020 12:42 pm

coldie wrote:
Mon Oct 19, 2020 11:03 am
Взех си ебаси якия анорак. С осем джоба, за пръв виждам такъв анорак.
Анорак с осем джоба :shock: - лудница! :metal: Това е като долнище на пижама с четири джоба - изключително рядко виждано и ограничено като количество. Зарибената работа.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Mon Oct 19, 2020 1:00 pm

penzata wrote:
Mon Oct 19, 2020 12:42 pm
coldie wrote:
Mon Oct 19, 2020 11:03 am
Взех си ебаси якия анорак. С осем джоба, за пръв виждам такъв анорак.
Анорак с осем джоба :shock: - лудница! :metal: Това е като долнище на пижама с четири джоба - изключително рядко виждано и ограничено като количество. Зарибената работа.
що така го почна със сопата, мизерия е, ковид вилнее, изтрепааме си природата и животните, са бива ли тъй да булиш

coldie
Forsaken

Post by coldie » Mon Oct 19, 2020 3:12 pm

Мхм, произведен е в Китай/Made in China и няма прoдуктово позициониране, дране на животни и е PG13.
94.34 Out of the limits.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Mon Oct 19, 2020 8:30 pm

На някои, просто им е дадено много. Като външен вид не е точно моя тип, но това излъчване, толкова позитивно.
https://www.youtube.com/watch?v=Bv9jIxMF7V8
94.34 Out of the limits.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Sun Oct 25, 2020 11:32 am

Дойдоха ми лещите custom made mini sclerals и светът е толкова красив и грозен едновременно.

Страхът ми от бъркане в очите изчезнаи даже много добре се справям. Единствено имам страшна параноя, когато ги нося да не им стане нещо, защото видях колко струват (макар да не ги плащам аз) и ме тресе параноята.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Fri Oct 30, 2020 9:39 am

Има ли някой живеещ в US, UK, DE ? Да го помоля да ми свали един документален филм.
94.34 Out of the limits.